Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Capone Bege

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    177
Normalde Sanji derdim ama Bege'nin adamları varsa iş değişir. Sanji için ters bir meyveye sahip ama şimdilik kararsızım. Güzel ikna edeci bir yorumlara göre oy kullanacağım.
Hemen geliyor ikna edici bir yorum.

Bu zamana kadar kim katır tekmesinden öldü de Bege'nin kır atları Sanji'ye zarar verecek ? Tekmenin ağa-babası Sanji'de değil mi ? :at:

Bu zamana kadar kim toptan tüfekten gitti de Sanji gidecek ?

Bege'nin neresinde hız, neresinde fiziksel güç, neresinde dayanıklılık var ? Adam tüm gücünü meyva-sebzeden alıyor :) O meyva da tırıs fırıs. Ancak toplu savaşlarda iş görür. Bire birde ne gibi bir olayı var ?

Ama bir de Sanji'ye bak. Şu ana kadar gördüklerimiz buz dağının görünen yüzü. Görünmeyen yüzünü Jozu bile yüklenemez. İki yıl öncesinin Dj'si şimdilerde peynir ekmek gibi havalarda uçuşuyor. Bu adamdan daha fazlasını beklememek hata olur. Çünkü daha hiçbir şey görmedik bile. Zoro ve Sanji saklanan kozlar. Tercihini Bege'nin kokuşmuş atlarına değil Sanji gibi 180 beygir, yanar dönerli, diable jamble'li, yakışıklı ve kıvırcık kaşlı, küfürbaz bir aşçıya oynamalısın :cool:

Hemen geliyor ikna edici bir yorum.

Bu zamana kadar kim katır tekmesinden öldü de Bege'nin kır atları Sanji'ye zarar verecek ? Tekmenin ağa-babası Sanji'de değil mi ? :at:

Bu zamana kadar kim toptan tüfekten gitti de Sanji gidecek ?

Bege'nin neresinde hız, neresinde fiziksel güç, neresinde dayanıklılık var ? Adam tüm gücünü meyva-sebzeden alıyor :) O meyva da tırıs fırıs. Ancak toplu savaşlarda iş görür. Bire birde ne gibi bir olayı var ?

Ama bir de Sanji'ye bak. Şu ana kadar gördüklerimiz buz dağının görünen yüzü. Görünmeyen yüzünü Jozu bile yüklenemez. İki yıl öncesinin Dj'si şimdilerde peynir ekmek gibi havalarda uçuşuyor. Bu adamdan daha fazlasını beklememek hata olur. Çünkü daha hiçbir şey görmedik bile. Zoro ve Sanji saklanan kozlar. Tercihini Bege'nin kokuşmuş atlarına değil Sanji gibi 180 beygir, yanar dönerli, diable jamble'li, yakışıklı ve kıvırcık kaşlı, küfürbaz bir aşçıya oynamalısın :cool:
+1. :a:

Kurşunla ölenlerin listesini yapsak, buradan Raftel'e yol olur. Bell-Mere'den başlar, Rosinante'ye kadar gider.

Üye silindi 1004

Fiziksel açıdan bakarsak Sanji her türlü alır hatta ve hatta iddia ediyorum ki, fiziksel açıdan Sanji Vinsmoke bu arkadaşı parçalar. Fakat abimizin meyvesi çok tekinsiz duruyor, Law'ın meyvesi gibi bir meyve olabilir. Yani onun ki kadar güçlü değildir elbette ama, onun meyvesi kadar karışık.

Kusura bakmayın Oda sırf işte Sanji evlilik durumunu öğrensin cart curt diye böyle bir durum oldu rehin alma falan ben eminim reiz alır.

Bege'i küçümsemiyorum ama Sanji Alır.
Bege Kale meyvesi yemiş şimdi nasıl bir gücü var bilmiyoruz ama Sanji 1 kaleyi tek başına indirir mi ? Evet.
Sanji eğer haki kullanıyorsa [ Kenbonshoku felan ] %100 alır :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık