Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Sanji Ve Girişimleri

Çok güzel bir çalışma olmuş, emeğine sağlık.
Her ne kadar Oda'ya güvenmesem de Wano'da yaptıkları yapacaklarının teminatı olacaktır. 2y öncesi için zaten söylenecek çok fazla söz yok. Tayfanın gizli kahramanıdır kendisi.
Oda bu arkadaşlara bizim bilmediğimiz farklı bir Sanji mi çiziyor beyler ? Ne teminatı, ne hayranlığı, ne kahramanı yav. Allah yarabbi ?

Efsane olmuş kral eline sağlık. Tekrar tekrar okunabilecek bir konu, resimlerde on numara.

Bende bir sahne söyleyeyim istersen eklersin. Sanji Luffy ve sırtladığı Nami kayaya çarpmasın diye onları fırlatarak kendini feda ediyor burada.
Evet cidden çok güzel bir sahneymiş ekledim bunu. Teşekkürler :good:

@William cutting @Monkey D. Chris
@Shelpe @oguzkaya @BattalGazi
@Vintage Culture @Kaizoku @hasirsapka
@Dante13

Dostlar öncelikle gecikme için kusura bakmayın bu kadar süreceğini tahmin etmiyordum:/
Bütün gece bunun üzerinde çalıştım ve hiç uyumadım.

Remake bitti. Yazıların ve Resimlerin çoğunu değiştirdim en yüksek kalitede ve rengarenk oldu.
Bir sürü de yeni ekleme yaptım.
Umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum.

@Eric Cartman @Capori @Miyata Ichirou
@Jacques @killz0ne @justahuman
@RocheFelix @Gown @Kaidou @Silver
@Kappamatsu @kekomancer @Aiden @Kenny McCormick @Kuroro @Xebec @maymundlutfu @Antagra @kuroashi.no.sanji1993 @Kaido_93 @SavaskuşuMARCO @Mirage

Dostlar sizlerin de yorumlarınızı bekliyorum.

Hadi keyifli okumalar ben yatmaya gidiyorum:/
Bildirim gelmemiş, konuya girince gördüm beni de alıntıladığını :D Eline sağlık reyiz, birazdan incelerim :good:

Edit: Baştan sona inceledim, kaliteli karakter üzerine yapılan kaliteli bir çalışma olmuş :respect:

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık