Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Sanji Ve Girişimleri

Tekrar anladık ki Sanji gerçekten büyük bir deha ve stratejist. Tayfayı defalarca en zor durumlardan çekip alan adam. Enel'in gemisini bozup Enel'i durduran da Sanji idi rica etsem onu da ekler misin konuya. Ve favorime gelecek olursak izlediğim ilk andan beri Mr.Prince sahneleri favorim. Ellerine sağlık mükemmel bir konu :sapkali:
Sanji gerçekten çok akıllı oda bunu hep gösterdi bizlere ıq seviyesi çok yüksek diyebiliriz.Pratik zeka değil farklı bir seviye o enelin gemisini bozma olayı da ufak bir örnek.
Hatırlattığınız için teşekkürler :sapkali:
Enel’in gemisini de ekledim.

@William cutting @Monkey D. Chris
@Shelpe @oguzkaya @BattalGazi
@Vintage Culture @Kaizoku @hasirsapka
@Dante13

Dostlar öncelikle gecikme için kusura bakmayın bu kadar süreceğini tahmin etmiyordum:/
Bütün gece bunun üzerinde çalıştım ve hiç uyumadım.

Remake bitti. Yazıların ve Resimlerin çoğunu değiştirdim en yüksek kalitede ve rengarenk oldu.
Bir sürü de yeni ekleme yaptım.
Umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum.

@Eric Cartman @Capori @Miyata Ichirou
@Jacques @killz0ne @justahuman
@RocheFelix @Gown @Kaidou @Silver
@Kappamatsu @kekomancer @Aiden @Kenny McCormick @Kuroro @Xebec @maymundlutfu @Antagra @kuroashi.no.sanji1993 @Kaido_93 @SavaskuşuMARCO @Mirage

Dostlar sizlerin de yorumlarınızı bekliyorum.

Hadi keyifli okumalar ben yatmaya gidiyorum:/
Efsane olmuş kral eline sağlık. Tekrar tekrar okunabilecek bir konu, resimlerde on numara.

Bende bir sahne söyleyeyim istersen eklersin. Sanji Luffy ve sırtladığı Nami kayaya çarpmasın diye onları fırlatarak kendini feda ediyor burada.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bana da bildirim gelmemiş.Konuya girince gördüm.Ellerine sağlık Historia :D İnsanın tekrardan seriye başlayası geliyor. @Historia

Bu arada bazı görseller açılmıyor.Sadece bende açılmıyordur umarım.Sağlık olsun.

Edit:Tamam açıldı sonradan kalanlar :d

Son düzenleme:
Çok iyi konu olmuş eline koluna sağlık ama resimlerde sıkıntı var açılmıyor bazıları.
Sanji tam tayfanın kahramanı devamlı birilerini kurtarıyor.Bu suitide kahraman teması yüzünden verdiğini düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık