Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji & Roronoa Zoro vs. Eustass Kid & Trafalgar D. Water Law

Sanji-Zoro vs Kid-Law kazanan?

• Kullanılan toplam oy
    208
Law'ın uyanışı çok sıkıntı.Kılıç içinden geçiyor.Yoksa Zoro'ya hasar bile atamaz çünkü kılıç ustalığı konusunda Zoro'yla yarışamaz.Uyanış açmak zorunda.Ama aynı zamanda bu dezavantaj çünkü kılıcı sivaması lazım.Zoro durumu farkederse fırsat vermez.Law'ın veridiği hasara belli bir yere kadar da dayanır.Önceden fark etmesi lazım.Lawın da kesinlikle hasar yememesi lazım.Zoro'nun hasarı Luffy'den bile fazla.
Zoro 3 hamle ile bayılıp yere düşüyor.:D Karşısında duracell pil kullanan Law var.

Bu arada Luffy her alanda>>> Zoro.

Çok kötü bir seri yorumlaman var,Kid kaptırdığı kolunu alsın önce.Küçümsemiyorum çok güçlü bir karakter,yonkou düşürebilecek kapasitesi olduğunu gösterdi ama ne Law eder ne Zoro eder.BM ile olan savaşında Law kaç kere kurtardı ve kaç kere hareketlerini kullanmasına yardımcı oldu.Law yerine 2 Kid olsaydı savaşın ortasına gelmeden 1 tanesi bayılmış ya da ölmüş olması işten bile değil.
Hem çok rahat kazanır demişsin hem de küçümsemiyorum demişsin. Yav Kid net olarak Zoro'nun antisi neden insanlar anlamak istemiyor idrak edemiyorum. Sanji'den zaten net olarak daha üst klasman bir adam... Eee ? 2 Kşd niye alamasın Law kaç defa kurtardı diyorsun yav Uyanış kullanma fikri Kid'den çıktı, Kid dayak yerken Law arkadan uyanış attı, Kid resmen tanklayarak Law'a alan oluşturdu hater gözlüğünüzü çıkarın be kardeşim

Zoro 3 hamle ile bayılıp yere düşüyor.:D Karşısında duracell pil kullanan Law var.

Bu arada Luffy her alanda>>> Zoro.
Zoro 3 hamle yemiyor.Öncesinde bı ton hasar yiyor açıklatma sende biliyorsun.Boşuna ilaç içmedi adam. :D

Zoro'nun hasarı Luffy'den fazla.Oda onaylı.

Forumda ne kadar değişik algılar oluşmuş ya :D Law'ın Kid'i kurtardığı 2 sahne var birisi bu diğeri handikaplıyken Bm buna vurmaya geliyor ama yine de kurtaramıyor orada zaten.
Kid'de zaten bu sahnede kurtarılmadan önce Ikkoku yiyip bm tanklarken Law uyanışını arkasından kullanıyor yani Kid açık alan yaratıyor Law'a

Zoro 3 hamle yemiyor.Öncesinde bı ton hasar yiyor açıklatma sende biliyorsun.Boşuna ilaç içmedi adam. :D

Zoro'nun hasarı Luffy'den fazla.Oda onaylı.
3 hamle atıyor bayılıyor enerjisi bitti diye. Kılıç öldürecekmiş onu. Luffy sabahtan akşama kadar koca alanı kaplayacak tarzda kral haki çarpışmaları yapıyor, gök yarıyor.

Hangi Oda bu? Yine hayaller yine rüyalar.:(

3 hamle atıyor bayılıyor enerjisi bitti diye. Kılıç öldürecekmiş onu. Luffy sabahtan akşama kadar koca alanı kaplayacak tarzda kral haki çarpışmaları yapıyor, gök yarıyor.

Hangi Oda bu? Yine hayaller yine rüyalar.:(
Hocam zaten Luffy daha güçlü.Ben hasarının Luffy'den fazla olduğunu söylüyorum o kadar.Kılıçta öldürmez onu.Naz yapıyor o sen bakma ona.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık