Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji & Roronoa Zoro vs. Eustass Kid & Trafalgar D. Water Law

Sanji-Zoro vs Kid-Law kazanan?

• Kullanılan toplam oy
    208
Kid ve Law çok net yer. Savaş içerisinde allah kolum küçüldü Enma hakimi çekti. Kılıç hakimi emiyor, dövüşü erken bitirmezsem kılıç beni öldürecek... Falan olayları olacağı için hele hiç şansları yok. King'e karşı kılıçlarını kaybeden adamın kılıçlarını düşürmesi veya bir süre kaybetmesini imkansız senaryo görmenizde çok ilginç :d Zoro'nun Enma hakimiyeti zayıf olduğu için alma şansları yok. Kid ve Law uyanışı enerjilerini fazla harcatsa da dövüş içerisinde sıkıntı oluşturma bu durum.

Sanji'ye gelirsek zaten bu üç ismin arkasında bir karakter
Sanji'nin hakkını yeme. Kid ve Law'a karşı tank rolü oynar. Kendini anında yenileyebiliyor ve derisi çok sert. Ayrıca hızı yla da önplana çıkıyor, haliyle Zoro'dan daha çok yorar. Zoro önüne gelen hasar yeme bağımlısı olduğundan, Law'ın içten patlattığı saldırılarıyla yenilmesi çok olası.

Sanji'nin hakkını yeme. Kid ve Law'a karşı tank rolü oynar. Kendini anında yenileyebiliyor ve derisi çok sert. Ayrıca hızı yla da önplana çıkıyor, haliyle Zoro'dan daha çok yorar. Zoro önüne gelen hasar yeme bağımlısı olduğundan, Law'ın içten patlattığı saldırılarıyla yenilmesi çok olası.
Yanlış bir şey yazmadım aslında. Zoro, Kid ve Law'ın arkasında bir isim değil ama gücüne bu ikisinden daha az hakim. Sanji'yse 1,2 tık gerisinde bu adamların.

Sanji ve Zoro vs BM olsaydı, kim kazanırdı? Veya, King ve Queen vs Kid ve Law şeklinde de düşünülebilir. Bir Yonko indirebilen bir güç, Sanji ve Zoro'yu da indirebilir.
Yonkouyu indiremediler. Ayrıca yonkou mal gibi yolla gelsin diyordu. Sanji ve zoro öyle mal değiller. Karşıda zoroyu durduracak güç yok. Adam king gibi adama 3 attı. Law ve kidi 1 kere keser. Tıpkı killer ve apooyu tek kestiği gibi. Bunlara bir kral hakili kesiş yeter. Zoroyu durduracak güç yok karşıda. Öyle kid falan da elindeki kılıcı çekemez.

Law bizimkileri ışınlıyabiliyorsa orta zorlukta yener kid-law ikilisi. Law'ın bu yeteneği acayip bir yetenek, eğer konu ışınlıyamıyor olarak değiştirilirse o zaman daha denk gider bu dövüş. Diyelim Ki Zoro final saldırısını atıyor bu ikiliden birine Law saldırdığı kişiyle Sanji'yi değiştirse zaten dövüş kolay zorluğa bile inebilir.

İki kişi de Kid'in savunmasını aşamazlar, BM gibi canavar bir korsanın kaç saldırısına dayandı bu herif. Law'ın saldırı gücü de içten olduğu için, Sanji ve Zoro'nun savunmasını görmezden gelecek, o yüzden de net hasarlar verecektir. BM gibi iyileşme yeteneği, Sanji'de varsa da Zoro'da yok. Sanji'de kendini ne kadar iyileştirebilir, bilmiyoruz. Queen'e bayılıyorsa, Law'a fazla dayanamaz.
Kid doğru düzgün bir saldırı almadı ki savunmasını görelim. Kingden daha mı sert? Dalga mı geçiyorsunuz anlamıyorum.

2 tane Kid ile vs atsalar rahat kazanır Sanji ve Zoro ama Law 'ın meyvesi cidden çok yardımcı oluyo diğerlerine.Yine de Sanji ve Zoro'nun haki seviyelerinin Law'dan düşük olduğunu düşünmüyorum ki Sanji biraz dayanabilirse Zoro'nun Kid'i alması uzun sürmez.Tabii ki Wano sonrası Zoro için konuşuyorum,kılıç hakimiyetini tamamlamış haliyle.Bunu yaparsa zaten Oden seviyesine adım atmış olacak.Bence her şey Sanji'nin dayanması ve Law'ı tutmasıyla alakalı. Her şeye rağmen Zoro ve Sanji alır derdim.

Adam king gibi adama 3 attı. Law ve kidi 1 kere keser. Tıpkı killer ve apooyu tek kestiği gibi. Bunlara bir kral hakili kesiş yeter. Zoroyu durduracak güç yok karşıda. Öyle kid falan da elindeki kılıcı çekemez.
Killer ve Apoo çok kötü örnekler olmuş :D Apoo'ya arkadan saldırmasına rağmen Apoo tekrar ayağa kalktı :d neyse..

King'e 3 attı eeee ? Kid, handikapkıyken Killer kesmişken bir de üzerine Big Mom, Napolyonla isimli saldırı attı. Zoro nere 1 defa kesiyor :d

Kılıcını çekemex doğru diyon :d ama King çekebiliyor helal Kinge xddd.. adam zaten kendi düşürme eğiliminde uyanışı var aloo .d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık