Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanıyordum Ki

Bugs bunny,kaptan magara adami,atom karinca,road runner,tom ve jerry.... :rolleyes:Televizyonun icinde hapsolmuslar ve eger televizyonun camini kirarsam kurtulurlar saniyordum :/

Atomların, gezegenlerin, yıldızların, galaksilerin falan daha sıkış tepiş olduğunu ve gök cisimlerinin daha küçük olduğunu sanıyordum. Atom çekirdeği ve elektron arasında bile onca boşluk var be. Bilinen en büyük yıldızın güneş ile kıyasını görünce biraz irkildiğimi, titrediğimi hatırlıyorum.

Pencereden gökyüzüne bakardım yıldızlara , aya gün birazdan sabah olur sanardım sonra uyuyakalırdım. Bi türlü sabahın oluşunu güneşin doğuşunu göremezdim.

İstemeden dramatize ettim sanki :D Ama sahiden öyle değil mi ? Küçükken şöyle gece havaya bakarak yatardım nasıl sabah olacak diye pat uyurdum :D
Sabah nasıl oluyor diye sormuştum anneme, o da erkenden kaldırırım seni izleriz demişti. İzledik, güzelmiş :rolleyes:

Bak sana dramı anlatayım. Ben Batman çıkacak diye tv başında beklerken uyuya kalmıştım :( Sabah ağladım la ( hatırlatınca :D )

Sabah nasıl oluyor diye sormuştum anneme, o da erkenden kaldırırım seni izleriz demişti. İzledik, güzelmiş :rolleyes:

Bak sana dramı anlatayım. Ben Batman çıkacak diye tv başında beklerken uyuya kalmıştım :( Sabah ağladım la ( hatırlatınca :D )
hahaha :D Bilmiyorum belki çoğu kişi yapmıştır Spiderman izleyip kapının iç iki tarafına çıplak ayaklarla yukarıya doğru çıkardım kendimi spiderman sanardım :D

Büyümenin iyi birşey olduğunu sanıyodum fakat getirdiği sorumluluklar küçüklüğün verdiği sevimliliği masumiyetin kaybolması ile herşeyin sandığım gibi olmadığını anladım.
Bugünün, hayatımın geriye kalan ilk günü sanıyordum.
İnsanlara güvenilebileceğini sanıyordum.
Kendi başıma lavabonun musluğuna ulaşabildiğim zaman her şey daha güzel olacak sanıyordum.
Para kazanmanın kolay olduğunu sanıyordum :/
Her şeyi niye dramatize ediyorsunuz ki bu kadar. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık