Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Emir altında Akainu. Gorosei ise başkan gib bir şey. ehehehe emir alıyor azarlandı diye aşağılamak nedir la şaka mısınız? Gayet geri konuşuyor Akainu hatta konuşmaması gerekiyor iken hatta
Yahu hocam ben Akainu'yu küçümsemiyorum. Ben güç konusunda da gereken cevabı veriyorum. Yonkou ayarı bir adamdır. Wb'yi kesip biçmesinede lafım yok. Ben kişiliğine ve adalet anlayışının yanlış olduğunu savunuyorum. Bu adam emir aldıği yeri dinlemiyorsa kafasının estiğini yapar o zaman. Her şeyde ben haklıyim havası var bu adamın. Böyle adam zapt edilebilir mi?

E hani Oharadakileri sivil halkı masum insanlar ölmesin diye öldürmüşlerdi ya. Ne oldu da sonra bir de orada soykırım yapmak zorunda kaldılar onu diyorum.
şöyşe düşün.ne yazıkki çok zor ve kötü bir seçim

milyonların hayatını kurtarmak için yüzlerin hayatını tek seferde alabilir misin? eğer alamazsan dünyayla birlikte yine Oharalılar ölecek.Eğer alırsan Oharalılar ölecek ama dünyada korkunç bi savaş döngüsü olmaycak.

Neresi olduğunu biliyorum ama yorum yapacak kadar arkasındaki hikayeyi bilmiyorum detaylı.
Ben söyliyim o zaman.
İliğine kemiğine kadar sömürülen halk, bu olaydan sebep bulaşıcı bile olmayan korkunç bir hastalığa yakalandılar diye topluca imha edildiler.

Net bir açıklama istersen; " 'Tecavüze uğrayıp hamile kalan bir kadının toplum ahlakına zarar verdiği gerekçesiyle vahşice linç edilmesi' durumunu örnek vereyim"diyebilirim.

Yahu hocam ben Akainu'yu küçümsemiyorum. Ben güç konusunda da gereken cevabı veriyorum. Yonkou ayarı bir adamdır. Wb'yi kesip biçmesinede lafım yok. Ben kişiliğine ve adalet anlayışının yanlış olduğunu savunuyorum. Bu adam emir aldıği yeri dinlemiyorsa kafasının estiğini yapar o zaman.
emir aldığı yer Doffy için adeta köpek oldu.Bırak almasın

şöyşe düşün.ne yazıkki çok zor ve kötü bir seçim

milyonların hayatını kurtarmak için yüzlerin hayatını tek seferde alabilir misin? eğer alamazsan dünyayla birlikte yine Oharalılar ölecek.Eğer alırsan Oharalılar ölecek ama dünyada korkunç bi savaş döngüsü olmaycak.
Bir grup zararsız araştırmacının ait olsuğu halka bulacakları şeyler birilerinin işine gelmeyecek ve çatışma çıkacak bahanesiyle sotkırım uygulanmasıyla bunu bir tutamazsın.

Ben söyliyim o zaman.
İliğine kemiğine kadar sömürülen halk, bu olaydan sebep bulaşıcı bile olmayan korkunç bir hastalığa yakalandılar diye topluca imha edildiler.

Net bir açıklama istersen; " 'Tecavüze uğrayıp hamile kalan bir kadının toplum ahlakına zarar verdiği gerekçesiyle vahşice linç edilmesi' durumunu örnek vereyim"diyebilirim.
Bulaşıcı olmadığı söylenmedi ama. Tüm halk bulaşıcı diye biliyor, bulaşıcı olma ihtimali de var.

Ülkeye 1 milyon salgın hastalıklı göçmen gelecek dense kabul edersen bu durumu tamamdır.

Bulaşıcı olmadığı söylenmedi ama. Tüm halk bulaşıcı diye biliyor, bulaşıcı olma ihtimali de var.

Ülkeye 1 milyon salgın hastalıklı göçmen gelecek dense kabul edersen bu durumu tamamdır.
Sorun kabul edip etmeme degil sorun insanlari topluca imha etmekte.Denizciler kendince dogru bulduklari seyler icin soykirim yapiyorlar sorun bu

O durumda da izole edersin. Katletmezsin.
Sorun kabul edip etmeme degil sorun insanlari topluca imha etmekte.Denizciler kendince dogru bulduklari seyler icin soykirim yapiyorlar sorun bu
1 tane kişinin salgın hasta olduğunu varsay. Oradan kurtuldu. Misal Law salgın olsa. O nefes yolu ile dahi bulaşan bir hasta olsa buyurun cenazelere. Milyon kişi daha ölecek, ayrıca diğer dünyayı da etkileyecek, daha kontrol edilemez hale gelecek. Kontrol etme bu şekilde olabiliyorsa böyle olur gayet

Buyurun okuyun salgın hastalığın ne kadar ciddi ve önemli bir şey olduğunu buyurun buradan bakabilirsiniz sanırım.

https://www.tarihiolaylar.com/tarihi-olaylar/buyuk-veba-salgini-102
Floransa’da 90.000’den 45.000’i, Fransa’da 125.000, İngiltere de 1.000.000 kişi ve Venedik’de ise nüfusun %75 ‘i veba salgınından ölmüştür. Suriye, Lübnan, Mısır, Hatay, Mekke, Yemen ve daha birçok şehir, toplamda tüm dünyanın büyük bir kısmı veba hastalığından yaşamını kaybetmiştir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık