Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Aynı şeyi dragon için düşünüyor musun? El kadar çocukların beyninin yıkanıp kullanılmasına izin verdi. Devrim ordusunun ilerde yapacağı yanlışları savunacak mısın? İwa ve diğer devrim ordusu, sırf id' de görevini yapan askerlere saldırdılar hapishanedeki suçluları serbest bıraktılar. Croco gibi bir korsanı dışarı çıkardılar. Croco dışarı çıkınca masum halka şeker dağıtmadı herhalde.

Dragon'un daha kendi kararını kendi başına veremeyecek olan yaştaki çocuğu yanına almasını biraz açar msın?
Dragonun konuyla alakası yok. Ayrıca senin bir kaç yorumundan anladığım kadarıyla ağır bir dragon haterısın. O yüzden anlatsamda anlamazsın zaten.

Dragonun konuyla alakası yok. Ayrıca senin bir kaç yorumundan anladığım kadarıyla ağır bir dragon haterısın. O yüzden anlatsamda anlamazsın zaten.
Ooo anlatsam da anlamazsın ne ya, savunamadım diyeceksin o zaman, bu kafaya da bende Sakazuki haterisın anlatsakta Sakazuki yi anlamazsın diye yazıp kapatayım. Hiçbir konuda tartışmaya gerek yok hater fan deyip geçelim. İyi akşamlar. Hayali karakterlere hater olacak kafada değilim.

Ooo anlatsam da anlamazsın ne ya, savunamadım diyeceksin o zaman, bu kafaya da bende Sakazuki haterisın anlatsakta Sakazuki yi anlamazsın diye yazıp kapatayım. Hiçbir konuda tartışmaya gerek yok hater fan deyip geçelim. İyi akşamlar. Hayali karakterlere hater olacak kafada değilim.
Benim sakazuki hakkında yazdığım mesaja gelip dragon hakkında böyle mi düşünüyorsun diye boş yapmışssın. Sanane benim dragon hakkımda ne düşündüğüm. Sakazuki hakkında söylecek bir şeyin varsa söyle yoksa boş yapma

Benim sakazuki hakkında yazdığım mesaja gelip dragon hakkında böyle mi düşünüyorsun diye boş yapmışssın. Sanane benim dragon hakkımda ne düşündüğüm. Sakazuki hakkında söylecek bir şeyin varsa söyle yoksa boş yapma
Sakazuki haterine ne anlatayım, anlatsam da anlamazsın. Devrime devam.

Agresif tutum sergileyene kadar neden dragon sorduğumu sorgulasan bir yere gelirdik. Ama fanboy olduğun için anlamadın doğal olarak. Boş dolu istediğimi yaparım. Sana mı soracağım. Önce tartışma üslubunu öğren sonra yaz.

Sakazuki haterine ne anlatayım, anlatsam da anlamazsın. Devrime devam.

Agresif tutum sergileyene kadar neden dragon sorduğumu sorgulasan bir yere gelirdik. Ama fanboy olduğun için anlamadın doğal olarak. Boş dolu istediğimi yaparım. Sana mı soracağım. Önce tartışma üslubunu öğren sonra yaz.
Konuyla alâkasız sırf haterı olduğun ve benimde fanı olduğum adamı gömebilmek için mesajımı alıntılayıp fanı olduğum karaktere saçma bir şekilden sallıyorsun. Belli ki amacın kavga çıkarmak.

İlk alıntıladığım mesajda Akainu savunsaydın düzgün bir cevap verirdim. Ama senin amacın dragon gömmek.

Boş dolu istediğimi yaparım. Sana mı soracağım
O zaman alıntı yapmayacaksın. Ben seni alıntı yapıyor muyum?

Konuyla alâkasız sırf haterı olduğun ve benimde fanı olduğum adamı gömebilmek için mesajımı alıntılayıp fanı olduğum karaktere saçma bir şekilden sallıyorsun. Belli ki amacın kavga çıkarmak.

İlk alıntıladığım mesajda Akainu savunsaydın düzgün bir cevap verirdim. Ama senin amacın dragon gömmek.

O zaman alıntı yapmayacaksın. Ben seni alıntı yapıyor muyum?
Akainu'ya sallama stilin hoşuma gitti o yüzden alıntıladım. Aynı stili Dragon'a uygularsak ne olur diye sordum. bir daha sormam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık