Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Yonko seviye karakterler dışı kimse yenemez zaten. Onlar da başa baş dövüşür kimin yeneceği belli olmaz.
Bende zaten Jinbe yener demiyordum. Yonkou altı birinin zaten alması saçma olur. Benim demek istediğim sakanın saldırıları da bloke edilebilir. Ama öyle çok rahat bir şekilde değil. Jinbe örneğini o yüzden verdim. Zorda olsa bloke edilebilinecek bir meyve.

Bende zaten Jinbe yener demiyordum. Yonkou altı birinin zaten alması saçma olur. Benim demek istediğim sakanın saldırıları da bloke edilebilir. Ama öyle çok rahat bir şekilde. Jinbe örneğini o yüzden verdim. Zorda olsa bloke edilebilinecek bir meyve.
Zoro da kral haki var bloklasın bi zahmet, ama yüzüne magma sıçramasın dikkat etsin diğer gözü de gider.

Yahu billurlu karakterler o magma yumruğuna kafa atar çizik almadan anasını satayım. Buradaki olay zaten Wb'nin bunu dahi yapamayacak kadar çaptan düşmesinde. Beynin eridikten sonra elbet bu işin sonu ölüm. Yanmayan vücut yok. Sırf bu yüzden çapsız caniyi pompalamaya da gerek yok basarsın hakiyi hadi hayırlı işler. Kimse ellemese de Wb ölürdü ama sonuç olarak ölmesinin sebebi at hırsızlarının 1 vs 10 dalmasıydı. Ona rağmen bile son bir nefes diyeceğini deyip ayakta ölecek kadar hayvandı Wb'nin bitik hali. Zirve halinin çapı neydi oradan ayıkın işte. Üfleye üfleye sever atardı Akainu'yu.

Bende zaten Jinbe yener demiyordum. Yonkou altı birinin zaten alması saçma olur. Benim demek istediğim sakanın saldırıları da bloke edilebilir. Ama öyle çok rahat bir şekilde. Jinbe örneğini o yüzden verdim. Zorda olsa bloke edilebilinecek bir meyve.
Shanks haki bile basmadan durdurmuş bu adamı;
Tartışmanın sonucu zaten çoktan belli. You won. Akainu dediğimiz adam savunmasız zamanda yakalayıp insanları donut yapan amerikan polisi. O kadar öldürücülüğü olan bir meyveyse madem 10 gün kuzanla nasıl savaştı bu adam :D En fazla 1-2 gün filan sürmesi lazımdı.

Tartışmanın sonucu zaten çoktan belli. You won. Akainu dediğimiz adam savunmasız zamanda yakalayıp insanları donut yapan amerikan polisi. O kadar öldürücülüğü olan bir meyve madem 10 gün kuzanla nasıl savaştı bu adam :D En fazla 1-2 gün filan sürmesi lazımdı.
Sahnks haki basmadı demek abartı olur. O zamanlar hakiyi belirterek çizmiyordu yazar.

Kuzan olayı ise farklı. Sakaya karşı çok zıt bir meyvesi var adamın.

Tartışmanın sonucu zaten çoktan belli. You won. Akainu dediğimiz adam savunmasız zamanda yakalayıp insanları donut yapan amerikan polisi. O kadar öldürücülüğü olan bir meyveyse madem 10 gün kuzanla nasıl savaştı bu adam :D En fazla 1-2 gün filan sürmesi lazımdı.
Buna inanıyorsan benimle aynı fikirleri paylaşmamana sevindim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 7, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık