Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Neyse...

Ben ''Wb tabancaya öldü.'' demişim onu öğrendim bu tartışmadan.
Ya magma yumruğu kim yerse dövüşmeye uzun süre devam edemez. Wb gibi anormal olman lazım onda da en fazla 1 2 saat yaşarsın. Bak yerse Shanks bile paket olur. Akainu ile uzun süre mücadele edebilmen için üst seviye haki lazım en az Yamato kadar. Ki Yamato bile uzub süre dayanamaz, açığı bulup vurunca indirir direkt.

Ya magma yumruğu kim yerse dövüşmeye uzun süre devam edemez. Wb gibi anormal olman lazım onda da en fazla 1 2 saat yaşarsın. Bak yerse Shanks bile paket olur. Akainu ile uzun süre mücadele edebilmen için üst seviye haki lazım en az Yamato kadar. Ki Yamato bile uzub süre dayanamaz, açığı bulup vurunca indirir direkt.
Bende diyorum ki bu meyve bu kadar kritik ise kimse yenemez Saka'yı. Ki seri içinde böyle bir şey olması imkansız.

Akainu'nun verdiği hasarı küçümseyip, Jinbei bile avuçladı seviyesine getiren sensin. Montana durumu açıklamış, sunduğun argüman yanlış çıktı işte.
Tamam verdiğim argüman yanlış. Peki dünyanın en güçlü adamını canı sadece 2 magma yumruğuna mı bakıyor? Gelmiş geçmiş en güçlü meyve magma meyvesi mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık