Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Savunma kısmı tartışılır lakin bilinçleri açıktı her ikisinde. Birisi kid-law a lanet okudu diğeri JB JB hüüü diye gitti...
Ben en son baygın haldeydiler diye hatırlıyorum. Değillerse de çıkmaları lazımdır lavdan. Ha hiç hareket edecek enerjileri kalmamıştır onun da açıklanması gerekir.

Tabi zaten lava düşerken bilinçleri açık bir şekilde ve en yüksek savunmada düştüler.

Kaido dediğin kişi ölmek için pek çok şey yapıp da ölemeyen birisi. Big Mom desen doğuştan canavar. Bunlar bilinçsiz kalınca bebek vücuduna mı geçiyorlar? Çok anlamsız ve tutarsız bir şekilde zorluyorsun.

Kaido dediğin kişi ölmek için pek çok şey yapıp da ölemeyen birisi. Big Mom desen doğuştan canavar. Bunlar bilinçsiz kalınca bebek vücuduna mı geçiyorlar? Çok anlamsız ve tutarsız bir şekilde zorluyorsun.
O durumda vücutları zaten harap olmuş bir şekilde düştüler. Eğer bilinçleri kapalı ise savunma yapamazlar yada lavdan çıkamazlar.

O durumda vücutları zaten harap olmuş bir şekilde düştüler. Eğer bilinçleri kapalı ise savunma yapamazlar yada lavdan çıkamazlar.

Kaido ve BM'yi lava düşürüp, öldürtürse tabi, öldürtmenin mantığı bellidir. Dünyanın en güçlü yaratığı, hiçbir şekilde ölmüyor denilen Kaido lava düşecek ve ölecek. Yani buradan Akainu'ya pay çıkmayacak da ne çıkacak?

Ölüm varsa ortada, tabii ki sadece lavın olacak. Bugüne kadar sadece döverek, yumruklayarak adam öldüren yok seride. Garp bile yapamamış.
Bak diyorum ki zaten lava düştükleri zaman vücutları harap olmuş haldeydiler. Yani önceki güçlü halleri ile lavdaki hallerini bir tutmak yanlış.

Bak diyorum ki zaten lava düştükleri zaman vücutları harap olmuş haldeydiler. Yani önceki güçlü halleri ile lavdaki hallerini bir tutmak yanlış.

İyi hoş da, seride ölüm çok nadir bir şey. Savaşta ölen yüksek seviye kaç karakter var WB dışında? O da yaşlı halinde. Roger ile WB defalarca kez savaşmış, ölen yok. Garp ile Roger kapışıyor ölen yok. Seride bu şekilde öldüren tek kişi Akainu, o da meyvesi sayesinde. O yüzden lava bu kadar anlam yükleniyor.

İyi hoş da, seride ölüm çok nadir bir şey. Savaşta ölen yüksek seviye kaç karakter var WB dışında? O da yaşlı halinde. Roger ile WB defalarca kez savaşmış, ölen yok. Garp ile Roger kapışıyor ölen yok. Seride bu şekilde öldüren tek kişi Akainu, o da meyvesi sayesinde. O yüzden lava bu kadar anlam yükleniyor.
Yav yüklensin. Bende diyorum güçlü meyvedir. Sadece lav ile bu seviyede isimleri öldürmek bu kadar kolaysa Kaido'yu yakaladıkları zaman direkt lava atsınlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık