Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Shiki'yi tek başına alamayacakları için mi 2 kişi daldılar yani? :D

@Kaidou

Cracker'in anca klonunu indiren g4 mü oldu şimdi o ? :D G4 dışındaki teknikleri sertliğini aşmaya yetmedi. Ama g4 içinde de ilk 2 normal darbesinde zırhını parçaladı kenara attı. Hani nasıl bakıyorsunuz olaya anlamadım.
Kong Gun normal mi yani? İlk vuruşunda Dof duvara gömülmüştü. Ayrıca bu bedenler klon, hatırlatırım.

@Dark King

Hacı cidden amiral seviyesi guc ama sınırlı. Çok haki harcamak zorunda çünkü.

Amiral dediğin adamlar ise öyle değil. Sinirsiz g4 ne kadar korkunç ise amiraller de o derece korkunç.

Bir de uyanış ihtimali doğdu ki olursa iyicene fena gozukeceklerdir.

Yalnız olayı karıştırıp yonkoya g4 işlemez diyenlere şaşırıyorum.

Cracker klonlarla sayesinde yirtiyor, bedenine yesin siz o zaman gorun g4 nasıl vuruyor. Hele o organ adamı direkt komalık edebilir.

Zaten Luffy yendiyse gorecekler ne yapiyormus g4 :D Mom'a dalarsa ve net vurus yaparsa o zaman daha da iyi anlayacağız. Özellikle organ, ona dahi hatri sayılır hasar verecektir.

@Dark King

Amiral dediğin adamlar ise öyle değil. Sinirsiz g4 ne kadar korkunç ise amiraller de o derece korkunç.

Cracker klonlarla sayesinde yirtiyor, bedenine yesin siz o zaman gorun g4 nasıl vuruyor. Hele o organ adamı direkt komalık edebilir.

Zaten Luffy yendiyse gorecekler ne yapiyormus g4 :D Mom'a dalarsa ve net vurus yaparsa o zaman daha da iyi anlayacağız. Özellikle organ, ona dahi hatri sayılır hasar verecektir.
Bakalım, oda çizsin de görelim biz de ömrümüz yettiği müddetçe. :D

@Dark King

Ne organmış :D Bedeni ne zannediyorsun sen, asıl bedeni bisküviden daha sağlam olacaktır herhalde. Üstüne tüm bedeni Gaara gibi bisküviyle kaplasa hepten beter.

Kong Gun normal mi yani? İlk vuruşunda Dof duvara gömülmüştü. Ayrıca bu bedenler klon, hatırlatırım.
Evet g4 atağı içerisinde ki normal bir vuruşu. Bu bedenler klon diyorsun ama klon olan vücudu içerisinde ki zırhına karşı savaşıyordu. Yani direk zaten sert olan zırhını hakisiyle daha da güçlendirebileceği bir durumdu.

Bu arada o arada demiştim hala diyorum. Cracker'in direk zırhtan çıkması işin daha da benim açımdan ihtimalini artırdı. Zırhın sertliğinden dolayı hakisi çok sertmiş gibi gözüküyordu Luffy o ara b.hakisi sert sandı. Ama adamın zırhı çok sert. Luffy klon Cracker'i gerçeği sanıyordu. Biz de öyle biliyorduk.

Hani onlar sadece klon diyorsun ama adamın övündüğü gücü zaten onlar. Bakalım daha fazla neler yapacak.

Ne organmış :D Bedeni ne zannediyorsun sen, asıl bedeni bisküviden daha sağlam olacaktır herhalde. Üstüne tüm bedeni Gaara gibi bisküviyle kaplasa hepten beter.
Daha sağlamdır tabii. Ama biskuvi yok olur tekrar yaparsin, bedenine yedi mi hasarı tamir edemez. Yenildiyse gor bak nasıl kaymış olacak sifati.

G4 bir işlemezse Kaido'ya işlemez çünkü fiziksel olarak çok anormal olduğuna vurgu yapıldı. Ustune de anormal seviye b.haki, çok fena olur.

Akainu konusunda bırakın şu Craker'i. WB'nin Jozu'sundan güçlü değil ya.:/

Akainu zaten Sabo'nun içinden geçer, Lufy'de ölümüne be kadar dalarsa artık. Saka ikisinide gömer. Sabo'nun hele hiç şansı yok. Lufy'yi bırakıp kaçabilir bile.

Akainu Sabo'yu delerken Luffy donakalır. Hazır hareketsizken kardeşleri gibi onun da içinden geçer. :)

Dövüş sonrası mekanın manzarası:

Sabo sağ kol seviyesi, Luffyde şuanki gelişimiyle o seviyeye geldi artık. İki sağ kol Sakazukiyi alır. Seri sonu Sabo Akainuyu tek yenicek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık