Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Sabo + Luffynin yanına delindikten sonra kaçırması için Jinbei, ameliyat için Law ve Leo, anlık yanık tedavisi için de Mansherryi verirsek vsyi biraz uzatabiliriz sanırsam. :hmm:

Deprem yedikten sonra Yonko tayfasına tek giren Akainu başkaları gibi Luffy'den yiyeceği 2-3 yumrukla kaybetmez. :a:

Sabo da sağ kol seviyesinde ise- ki bence meyvesi sayesinde gelmiştir o seviyeye- artık yenme ihtimalleri var diyebilirim. İki sağ kol bir amirali indiremiyorsa ben bu seriyi yanlış anlamışım demektir.

Edit: Akainu vs komutanlar sahnesi çok fena şüpheye düşürmüyor değil ama. İki bölüm önce Marco'yu amiraller karşısında canavar gibi, iki bölüm sonra da ben tek siz hepiniz sahnesini çiz. İlginç ya.

Son düzenleme:
Sabo da sağ kol seviyesinde ise- ki bence meyvesi sayesinde gelmiştir o seviyeye- artık yenme ihtimalleri var diyebilirim. İki sağ kol bir amirali indiremiyorsa ben bu seriyi yanlış anlamışım demektir.

Edit: Akainu vs komutanlar sahnesi çok fena şüpheye düşürmüyor değil ama. İki bölüm önce Marco'yu amiraller karşısında canavar gibi, iki bölüm sonra da ben tek siz hepiniz sahnesini çiz. İlginç ya.
O Akainu vs Tümen sayfası , ve BB korsanlarına tek giden Akainu sahnesi boşa çizilmedi diyorum ben şahsen.

Akainu tümenleri keklik gibi avlayacktı Shanks gelmeseydi. Zaten diyor Marco'a ağzınızdan çıkan laflar ironik kendinizi öldürtmek mi istiyorsunuz diye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık