Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Marco & Jozu & Vista

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    208
Birlikte saldırmalarının ne alakası var asıl sen bunu bana bir açıkla istersen. Adamlar ayrı bölgelere kesme saldırısı yapıyorlar, saldırılarını Dragon Ball'da ki gibi tek bir noktada birleştirmiyorlar, önce bunu idrak et.

Ayrıca ilk başta dalga geçiyor diyordun, şimdi o sahnede ne anlatılıyor çoğu kişi biliyor diyorsun, o sahneyi görmezden gelmemizi bekliyordun heralde, Marco gayet rahat pençesi ile bu adamın canını yakabiliyor, karşılık olarak magma yumruğunu canı yanmadan durdurabiliyor, ben gördüklerim üzerinden değerlendirme yapıyorum, görmediklerim üzerinden değil.

Eğer sen bu can yakma olayını küçümsemeye kalkıyorsan, karşılık olarak daha iyisini göstereceksin ki dediklerin mantıklı olsun, Akainu'nun Marco'nun canını yakabildiğini gösteren bir sahne var mı. Yok, o halde sıkıntı da yok. Akainu'nun, daha önce Garp'ın yaptığı gibi Marco'ya hasar verebiliyormuş gibi davranmanın manası yok.
Simdi senin mesajlardan anladigim Marco vurdu cani acidi.Canini yakabilirse yener.Ee olsun o kadar artik Dunyanin en guclu adami diye tabir edilen kisinin sag kolusun.Bu seride canini acittin,karsidakini yenibilirsin diye bi kuralmi var.

Arti olarak sen oyle bir anltiyorsun ki Marco tek basina alira getiyorsun.Karsidaki adam Aokiji ile 10 gun savasip kazanan adam yani.Bu adami Isho ve Kizaru ile kiyaslamayin.
Akainu bu adamlarinda ustunde bir guce sahip.

Ilk basta dalga geciyor dedim halada oyle diyiyorum.O sahnede Akainu'nun karsiyi kucumseyen bir tavri ve sen o sahneyi gostererek canini yakti,canini yakabiliyorsa alabilire getiyorsun.Sorun burda iste.Canini yaktiysan karsidakini yenemezsin.Once bunu netlestirelim sonra devam ederiz.

Ben dün bişey dedim ama alıntılayan olmadı.Verilecek cevap mı bulamadılar acaba.Marco'nun gücünden sonra bahsedilecek diyorum.Hala Mırcı nısıl hısır vırıcık :( deniliyor :p Komik la :D
Konuyu açan arkadaş gördüğümüz kadarıyla değerlendirin demiş. Sonra ne kadar güçlü çıkacağı kişisel fikirden öteye gitmez. Tek başına amiralden güçlü bile çıkabilir. Jozu da tek kollu değil ona bakarsan.

Cevap gelmemesi normaldir.
Çünkü öyle birşey demiyor e.oda.
Soruyorlar anka marconun yeteneği nedir diye .yazarda mistik zoan Sengokunun meyvesi gibi mavi aleviyle kendini iyileştirebiliyor fakat alevi yakıcı değil buna daha sonra değineceğim.

Sen ne anlamışsın. Marcoyu güçsüz gösterdim bir dahakine daha güçlü olacak.

Yani kasma bu kadar.
Yinede Marcolar alır.Kassamda kasmasam da
Kesin konuşmamış yalnız. "Belki daha sonra bunu işlerim." demiş. Ayrıca yine aynı kısımda, Marco'nun iyileşmesinin sınırı olduğunu söylemiş. Magmaya sonsuza kadar dayanamayabilir yani.
Dayanabileceği kadar sürede Aka'yı indirirler :)
Konuyu açan arkadaş gördüğümüz kadarıyla değerlendirin demiş. Sonra ne kadar güçlü çıkacağı kişisel fikirden öteye gitmez. Tek başına amiralden güçlü bile çıkabilir. Jozu da tek kollu değil ona bakarsan.
Kendinden niye üçüncü kişi olarak bahsediyorsun :D

Simdi senin mesajlardan anladigim Marco vurdu cani acidi.Canini yakabilirse yener.Ee olsun o kadar artik Dunyanin en guclu adami diye tabir edilen kisinin sag kolusun.Bu seride canini acittin,karsidakini yenibilirsin diye bi kuralmi var.

Arti olarak sen oyle bir anltiyorsun ki Marco tek basina alira getiyorsun.Karsidaki adam Aokiji ile 10 gun savasip kazanan adam yani.Bu adami Isho ve Kizaru ile kiyaslamayin.
Akainu bu adamlarinda ustunde bir guce sahip.

Ilk basta dalga geciyor dedim halada oyle diyiyorum.O sahnede Akainu'nun karsiyi kucumseyen bir tavri ve sen o sahneyi gostererek canini yakti,canini yakabiliyorsa alabilire getiyorsun.Sorun burda iste.Canini yaktiysan karsidakini yenemezsin.Once bunu netlestirelim sonra devam ederiz.
Akainu'nun karakterini göz önüne alırsan, dalga geçen Kizaru ile alakası olmadığını anlayabilirsin. Bu adam saldırılara karşı öyle dalga geçen bir tavır ile konuşmaz, işini ciddiye alır. Jinbe, Akainu'ya yumruk atıyor, Akainu tepki vermiyor, bu etkisiz bir saldırıdır. Marco adama pençe atıyor, Akainu yandım anam diyip sızlanıyor, yüz ifadesi değişiyor, üstelik kısa süreli geri çekilmek zorunda kalıyor, belli ki kendini Marco'nun saldırılarından koruyabilmek için geri çekilmek zorunda kalıyor keyfen değil, sonra bakıyoruz ki bir şekilde savaştaki kalabalık ortamdan yararlanarak Marco'yu atlatıp tekrar Luffy'e saldırmaya gidiyor bu sefer Marco gene Akainu'nun önüne hızla geçip magma yumruğunu durduruyor ve Akainu halen bir şey yapamıyor ancak konuşmakla yetiniyor. Akainu ile bölümler boyunca dövüşebilen bir adam ve Garp'ın yaptığını Marco'ya yapamayan bir Akainu var.

Aokiji'nin yaptığının aynısını olmasa bile yakın bir olayı tek başına gerçekleştirebilir Marco, yani günlerce dövüşebilir, ve burada Vista ile Jozu da verilmiş yanına, Akainu'nun kazanma şansı yoktur, aksini savunan olaya taraflı bakıyordur.

Akainu'nun karakterini göz önüne alırsan, dalga geçen Kizaru ile alakası olmadığını anlayabilirsin. Bu adam saldırılara karşı öyle dalga geçen bir tavır ile konuşmaz, işini ciddiye alır. Jinbe, Akainu'ya yumruk atıyor, Akainu tepki vermiyor, bu etkisiz bir saldırıdır. Marco adama pençe atıyor, Akainu yandım anam diyip sızlanıyor, yüz ifadesi değişiyor, üstelik kısa süreli geri çekilmek zorunda kalıyor, belli ki kendini Marco'nun saldırılarından koruyabilmek için geri çekilmek zorunda kalıyor keyfen değil, sonra bakıyoruz ki bir şekilde savaştaki kalabalık ortamdan yararlanarak Marco'yu atlatıp tekrar Luffy'e saldırmaya gidiyor bu sefer Marco gene Akainu'nun önüne hızla geçip magma yumruğunu durduruyor ve Akainu halen bir şey yapamıyor ancak konuşmakla yetiniyor. Akainu ile bölümler boyunca dövüşebilen bir adam ve Garp'ın yaptığını Marco'ya yapamayan bir Akainu var.

Aokiji'nin yaptığının aynısını olmasa bile yakın bir olayı tek başına gerçekleştirebilir Marco, yani günlerce dövüşebilir, ve burada Vista ile Jozu da verilmiş yanına, Akainu'nun kazanma şansı yoktur, aksini savunan olaya taraflı bakıyordur.
+111115613153131

alma şansları var , bu kişiseldir .Fakat olmayan şeylerle kanıt gibi sunmak doğru değil.

Marconun Mf gibi hikaye odaklı , kısıtlı bir arcta tam gösterilmediğini biliyoruz.
Karakterleri gösterildiği kadarıyla yorumlamak daha doğru olur. Aksi halde bütün vs konuları anlamsızlaşıyor. Luffy de g5 var diyebilir birisi, nasıl tartışalım. Doffy de 20 tane teknik çıktı Akainu ve Marcolarda da bir şeyler çıkacaktır ama tahmin ile dediğin gibi vs konuşulmaz.

MF'ye her karakter için farklı çıkacak, orayı kıstas almayın diye biliyoruz ama amiraller mi bir tek aynı güçte çıkacak? O zaman Akainu da 2 depreme felç gibi bir duruma düşmez diye bilmeliyim. En az zorlanan kişilerin de onlar olduğunu unutmamak lazım, maxlarını göstermeden kazandılar zaten.

Karakterleri gösterildiği kadarıyla yorumlamak daha doğru olur. Aksi halde bütün vs konuları anlamsızlaşıyor. Luffy de g5 var diyebilir birisi, nasıl tartışalım. Doffy de 20 tane teknik çıktı Akainu ve Marcolarda da bir şeyler çıkacaktır ama tahmin ile dediğin gibi vs konuşulmaz.

MF'ye her karakter için farklı çıkacak, orayı kıstas almayın diye biliyoruz ama amiraller mi bir tek aynı güçte çıkacak? O zaman Akainu da 2 depreme felç gibi bir duruma düşmez diye bilmeliyim. En az zorlanan kişilerin de onlar olduğunu unutmamak lazım, maxlarını göstermeden kazandılar zaten.
Akainu'nun ilk gözüktüğü arc olduğu için parladı.Mf de sanki (Bana göre) Aokijiden bayağı önde gösterildi ancak anladık ki sonradan neredeyse denklermiş.Mf'nin amaçlarından biride son gösterilen amiral (Yani tam olarak)olan Akainu'yu tam manası yüceltmekti.Ace'i de onun öldürmesinin nedenlerinden biri budur.Yoksa Kizaru'da ışın kılıcı ile orada Ace;'i mefta edebilirdi.Ama Akainu'nun ön plana çıkması gerekiyordu.

Vay be ne konuydu bu gezinirken farkettim. Manga yokken tartışılabilir sanki biraz. Yorumunu da yapayım tekrar, günlerce sürebilecek bir savaş olur aralarında.

Sınırına ilk ulaşan taraf kaybeder ve bunlar da marco tarafı olur bence. Akainu'nun logia olmanın da avantajıyla günlerce savaşacak bir kondisyona sahip olduğunu düşünürsek neler olurdu görmek isterdim. Jozu burada önemli bir etken olabilir belki marco ve vista'ya kıyasla. Kilit adam jozu yani.

Saygılar. :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık