Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Marco & Jozu & Vista

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    208
Hayır öyle bir yazmışsın ki Luffy sanki meyvesini kullanmadan herkesi yumrukları ile yeniyor gibi.Luffy bu tekniklere ihtiyaç duydu çünkü gücü yetersiz kalmıştı.

Marco g2 g4 falan yapamayacağı için Akainu'ya düz yumruklarla zarar veremez yani ki veremedi.Aokijiye Kizaru'ya tüm gücü ile hızlanıp tekme attığı halde bir çizik bile almadı adamlar.Vergo tek tekmede Sanji'nin bacağını çatlatıyor mesela.2 denk insan kaşılaşınca böyle şeyler oluyor.Ama arada uçurum olunca saldırı hiç etki etmiyor.
Beni ta en baştan yanlış anladın. Luffy G2 de kullansa G4 de kullansa vura vura yavaştan indiriyor rakiplerini. Ta en başta da bunu belirttim ama tartışma farklı bir yöne kaydı.

Gelelim 2. paragrafına. Marco'nun Luffy kadar sağlam vurabilmesi için G2'ye falan ihtiyacı yok. Fiziksel gücüne bağlı her şey. Dof'ta da ekstra bir şey yoktu ama vurdu mu kan getiriyordu adamdan.

İki karakter arasında fazla fark yoksa tek darbeyle aklını alamaz zaten rakibin. Kizaru'da falan çizik olmaması normal bir şey.

Marco Akainu'nun yumruğunu canı yanmadan geri sektiriyor, Marco Akainu'ya pençe atıyor, Akainu canının yandığını belirtiyor, sen burada diyorsun ki nasıl hasar verecek, ben buradaki tabloya göre Marco'yu üstün görüyorum, bir taraf en azından canını yakabilmiş, diğer taraf tamamen etkisiz olmuş.
Dostum sen o sahneyi ornek veriyorsunda objektif olarak bakarsan Akainu'nun dalga gectigini anlarsin:)

Doğru diyorsun koskoca amiral utanmasa acıdan ağlayacak, ve olay mahallinden kaçıveriyor, bunlar dalga geçtiği için olmuş olmalı, mantıklı geldi.
Alt paneldeki yüz ifadelerine bakar mısın?
Yazıları okumayada gerek yok.

Edit:En azından ornek verirken bu resim ile verme.
Cunku bu resimde Akainu'nun ustunlüğü belirtilmek isteniyor.

3 tane üst düzey haki kullanıcısı var karşısında Akainu'nun birine saldiracakken, diğer haki kullanıcıları engeller Akainuyu. Bu herifin kazanması için 3'lunun hata yapması gerek, ortada hasta biri de olmadığına göre bir kişiyi feda ederek Akainu yu alirlar diyorum.

Shanks durdurup sigara yaktı? Hahahah. Akainu Luffy'i ağır yaraladı ve öldürmek için kovalıyordu, Shanks dediğin adam Luffy'i kardeşi gibi sevmiyo muydu? Seviyodu. E deseydi o zaman: sen nasıl yaparsın bunu deyip dalaydı. Akainu WB ile savaştan yara almış, yorgun Shanks turp gibi ama savaşmadı. Yer miydi? Bence yemezdi. Diğer kolunu da kaybetmek istemez kimse. Yani demem o ki o sahneyi örnek gösterip Akainu'yu küçümsemeye gerek yok. Adam önüne geleni doğradı. Cruel'i de deşti bu arada atlamışsın o kısmı.
ahahah Akainu Shanks gibi bir yonkou yu yenebilse ortada yonkou kalmaz gider hepsini tekler sen şakamısın.

Akainu rahat kazanır ve karşıdakilerin de hepsini öldürür. Bir kere karşıda defans gücü yüksek olan fakat ofansif olarak eksilerde yer alan karakterler var.

Jozu, bomboş durumdaki tamamen WB'ye odaklanmış Aokiji'ye saldırıyor, Aokiji'nin sadece dudağı kanıyor. Bu adam Akainu'nun karşısıdayken, Akainu başkasına yönelmemişken vursa ne kadar hasar verebilir? HİÇ.

Marco keza öyle. Koskoca savaş boşunca 3 tekme salladı, Kizaru'ya havadayken, karşı koyamayacağı bir durumdayken vurdu, adama hiçbir şey olmadı. Aokiji'ye Luffy ile meşgulken vurdu, adama hiçbir şey olmadı. Akainu'ya Jinbei ile meşgulken Vista ile ortak saldırı yaptı, adama hiçbir şey olmadı. AHG! lafını başarı sayanların rüyada oldukları ortada.

Vista desen, Mihawk ile denk dövüşebileceğine ilişkin rüya görenler dışında adamın birisine hasar verdiği tek bir atağı yok.

Sonrasında Jozu, Elmas Adam arkadaşlar. Elmas ısıyı en iyi ileten maddelerden birisidir ve kömürün çok yüksek basınç ve ısıya maruz kalmış halidir. Kömürün 1 tık üzeri yani ve çok rahat yanabilecek bir malzeme. Akainu Jozu'nun direkt antisi yani. Mangaka boşuna Aokiji'nin yanına koymadı onu. Akainu'ya karşı dövüşse Cruel'den farkı kalmayacaktı. Bu açıdan Elmas + B.Haki kombosu Akainu'ya karşı bir hayalden öte gitmez.

Velhasıl kelam, atak olarak OP evreninin şu ana kadarki en güçlü karakteri olan Akainu, 3 defansı da çok rahat yener, adeta katliam yapar.
Alın bunu burdan Op evrenin en güçlü atak power ı akainumu zahahah.Ölmüş WB bi kamyon dayak attı sakuzakiye sen nerenle izliyorsun seriyi

Alt paneldeki yüz ifadelerine bakar mısın?
Yazıları okumayada gerek yok.

Edit:En azından ornek verirken bu resim ile verme.
Cunku bu resimde Akainu'nun ustunlüğü belirtilmek isteniyor.
Kafa buluyorsun büyük ihtimal de yazıları okumaya gerek yok diyerek, neyse ben sana yine de orada yazanları açıklayayım.
Akainu : ''Ku.. !! Ahh, Ne can sıkıcı !! Haki kullanıcıları demek... ?''

Bu adamın acı içindeki yüz ifadesi, ve inleyip ağlaması numara. Hatta oradan uzaklaşmak zorunda kalması bile numara.
Animeyi izleyip manga tartışmalarına mı daldın ne yaptın anlam veremedim. Animede bile o eski saçmalığı düzelttiler anlaşılsın diye, o sahneyi yeniden doğru şekilde uyarladılar.

Son düzenleme:
Kafa buluyorsun büyük ihtimal de yazıları okumaya gerek yok diyerek, neyse ben sana yine de orada yazanları açıklayayım.
Akainu : ''Ku.. !! Ahh, Ne can sıkıcı !! Haki kullanıcıları demek... ?''

Bu adamın acı içindeki yüz ifadesi, ve inleyip ağlaması numara. Hatta oradan uzaklaşmak zorunda kalması bile numara.
Animeyi izleyip manga tartışmalarına mı daldın ne yaptın anlam veremedim. Animede bile o eski saçmalığı düzelttiler anlaşılsın diye, o sahneyi yeniden doğru şekilde uyarladılar.
Marco ve vista ayni anda saldiriyor ve Akainu'nun tepkisi "Ah haki kullanicilari" ve sen burdan onun canini yakmislar diyip Akainu'yu yenerler diyorsun.Bence sen kafa buluyorsun kusura bakma.

Daha fazla uzatmayada gerek yok.O sahnede ne anlatilmak istendigini cogu kisi biliyor.

Akainu rahat kazanır ve karşıdakilerin de hepsini öldürür. Bir kere karşıda defans gücü yüksek olan fakat ofansif olarak eksilerde yer alan karakterler var.

Jozu, bomboş durumdaki tamamen WB'ye odaklanmış Aokiji'ye saldırıyor, Aokiji'nin sadece dudağı kanıyor. Bu adam Akainu'nun karşısıdayken, Akainu başkasına yönelmemişken vursa ne kadar hasar verebilir? HİÇ.

Marco keza öyle. Koskoca savaş boşunca 3 tekme salladı, Kizaru'ya havadayken, karşı koyamayacağı bir durumdayken vurdu, adama hiçbir şey olmadı. Aokiji'ye Luffy ile meşgulken vurdu, adama hiçbir şey olmadı. Akainu'ya Jinbei ile meşgulken Vista ile ortak saldırı yaptı, adama hiçbir şey olmadı. AHG! lafını başarı sayanların rüyada oldukları ortada.

Vista desen, Mihawk ile denk dövüşebileceğine ilişkin rüya görenler dışında adamın birisine hasar verdiği tek bir atağı yok.

Sonrasında Jozu, Elmas Adam arkadaşlar. Elmas ısıyı en iyi ileten maddelerden birisidir ve kömürün çok yüksek basınç ve ısıya maruz kalmış halidir. Kömürün 1 tık üzeri yani ve çok rahat yanabilecek bir malzeme. Akainu Jozu'nun direkt antisi yani. Mangaka boşuna Aokiji'nin yanına koymadı onu. Akainu'ya karşı dövüşse Cruel'den farkı kalmayacaktı. Bu açıdan Elmas + B.Haki kombosu Akainu'ya karşı bir hayalden öte gitmez.

Velhasıl kelam, atak olarak OP evreninin şu ana kadarki en güçlü karakteri olan Akainu, 3 defansı da çok rahat yener, adeta katliam yapar.
+1 elin koluna sağlık. Güzel yorum olmuş :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık