Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Marco & Jozu & Vista

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    208
Marcolar diyordum halada Marcolar alır diyorum.

Olay Marcoların Sakayı indirecek tekniklerinin olup olmamasına bakar bence. Uyanış olayı çıktıktan sonra ve Marco ve Jozu meyveli olduğundan vardır diyip Marcolar diyorum.

Ya neyi yorumlayayım sayın cinyıs? görmediğimi mi? kafamdan senaryo uydurup onu mu söyleyeyim? yap diyorsan söyle, yapacağım. Ki zaten diğerlerini üstüme alınmadım bana demediğin için.

One Piece 900 sayıya yaklaşık bir manga olmasına rağmen, daha ağır topların çoğunun tam gücünü göremediktam gücünü geç, bazılarının gücünü göremedik. Ve bu seri öyle bir seri ki, en gereksiz yer ve karakterlere detay girilirken. Serideki kilit olaylar sadece bahsedilip geçiliyor. :)

E böyle bir seri okuyorsun, "gördüğüm kadarıyla." yorumunun nesi bu kadar komik geliyor bu durumda?
Yukarıda verdiğim örnekler sana mantıklı geliyorsa ''gördüklerine göre'' yorumlaya devam et, arkadaşım cinyıs :)

Şu seride sadece gördüklerine göre karakter değerlendirmek kadar saçma iş yok bana göre. Bir karakter vardır, seride yeri yoktur, potansiyel yoktur, hiçbir ağırlığı yoktur, mangaka gösterir ve o adam biter. Bu tipleri gördüklerine göre yorumlarsın.

Senin için demiyorum. Dragon, Mihawk, Marco, Jozu gibi adamları gördüklerine göre değerlendirirsen yanılırsın. Bunun farkında olmak 2 kere 2 kadar basit bir sonuç. Ve işin daha trajikomik tarafı, insanlar bu karakterleri yerden yere vururken tüm seriye değil sadece 1-2 sahneye bakarak karar veriyorlar :hoo:

Yıllardır diyorum. Marco, Jozu güçlü adamlar, Mf'yi anlayarak yorum yapın, yapmayın etmeyin diye. Millet Kraker'i gördü, son birkaç haftadır devreleri yanık yanık geziyor :D Kimilerine göre serideki güç dengeleri altüst oldu, hiçbir şeyi kestirmek mümkün değil, yonkou adamları güjlüymüş falan fistan. Alt üst olan bir şey yok. Senin güç dengelerine bakış açın yanlış olduğu için güç dengeleri alt üst oldu diyorsun sadece. Senin güç dengelerin alt üst oldu. Hani en azından bunun farkına var be adam :D Sorun Oda'da yani, seride; kendisinde değil ahaha :fool:

Hayır, yanılman sorun değil ama keçi gibi inatla savunma yanılabileceğin şeyleri. Salt inat yani arkasında hiçbir şey yok; bomboş.

Yukarıda verdiğim örneklere onlarcasını daha ekleyebilirim. Burdan hareketle gördükleriniz bazı karakterleri ve olayları değerlendirmek için kafi gelmez diyorum. ''Ee senaryo mu yazak'', değil mesele. Bir parçaya bakacağına tüm tabloya ve güç dengelerine bakıp, o adamın aslında nerelerde olması gerektiğini az-çok tahmin edebilirsin. Gördüklerine göre değerlendirmekten biraz daha meşakkatli bir iş ama ne yaparsın, daha sağlıklı olanı bu :)

Marcolardan birileri ölür ama kazanırlar. Demişim hala diyorum. Marco ve Josu'nun defans yönleri çok fazla, 3'ü de haki kullanıyor. MF'deki hallerine bakmayın, zaman atlamasından sonra saçma sapan karakterler haki boşaltırken bu adamları düşünemiyorum hele ki 3'ü birden yenerler Saka'yı.

Jozu Akainuyu tek ölümün eşiğine getirecekmis. Lol.
Su Aokiji karşısında 15. Dakikada nakavat olan Jozu.

Arkadaşlar hiç bi yonkou tek başına terör estiremez KK&Silver R Shanks&Backman WB&Marco bu adamların sağ kollarını çok hafife almiyorsunuz ama nedense marco diyince sanki WB gibi bi azmanın sağ kolu olduğunu unutuyorsunuz.Marco bu seride kafadan amiral dengidir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık