Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Kaido Oden'e hibrit bile açmadı,kral haki kullanmadı diyenler,Luffy ile Yamato'yu Oden'den daha güçlü görüyorlar o zaman ?

Vivre kart bilgisiymiş, ben onları kabul etmiyorum.

Vivre kart bilgisiymiş, ben onları kabul etmiyorum.
Öyle bir seçenek mevcut değil.Ödül,yaş,boy vs bu bilgilerde hata yapılmadığı sürece yanlış verilmesi için bir sebep yok.

Kaido Oden'e hibrit bile açmadı,kral haki kullanmadı diyenler,Luffy ile Yamato'yu Oden'den daha güçlü görüyorlar o zaman ?
O hibritlerin açılmama ve kral hakilerin kullanılmama sebebini iyi biliyorum.Çakallık yapıyor mangaka.Yahu çok daha güçlü ama saklayacak ya hibrit modunu satacak ya 30 sayı sonra kral haki vurma kısmını Oden flashbackinde adamın yenilişini o yüzden bu kadar basit çizdi geçti.Feat okuyucuları da kendi mantıklarına göre böyle değerlendiriyor haliyle.O vuruşta da zamanında Ray'in kelepçe olayı gibi kral hakisi olupta çizmediyse şaşırma.Tamamen ticari ya başka birşey değil.İlk defa açıklayacağı şeyleri tayfayla veriyor sona saklıyor.Bu anlayışı yüzünden de karakterler hakkında asılsız yorumlara şahit oluyoruz.Oda'nın da çok fazla suçu var.

Kartlar "Canon" olarak tanıtıldı. https://www.reddit.com/r/OnePiece/comments/or2kcv
Sabo öldü mü ? ve Shanks'ın ne zaman imparator olduğu ile alakalı sorularda verdiği bilgiler yanlış çıkınca bazıları güvenmemeyi tercih etti.. Da Sabo'nun ölümünü zaten açıklaması saçma olurdu.. belki Şanksta da bazı durumlara engel olacaktı bilemiyorum..
Soda'nın kendisi mi demiş reyiz kanon olduğunu ?
Reis ben üste yazanın yalancısıyım.

Öyle bir seçenek mevcut değil.Ödül,yaş,boy vs bu bilgilerde hata yapılmadığı sürece saklanması için bir sebep yok.

O hibritlerin açılmama ve kral hakilerin kullanılmama sebebini iyi biliyorum.Çakallık yapıyor mangaka.Yahu çok daha güçlü ama saklayacak ya hibrit modunu satacak ya 30 sayı sonra kral haki vurma kısmını Oden flashbackinde adamın yenilişini o yüzden bu kadar basit çizdi geçti.Feat okuyucuları da kendi mantıklarına göre böyle değerlendiriyor haliyle.O vuruşta da zamanında Ray'in kelepçe olayı gibi kral hakisi olupta çizmediyse şaşırma.Tamamen ticari ya başka birşey değil.İlk defa açıklayacağı şeyleri tayfayla veriyor sona saklıyor.Bu anlayışı yüzünden de karakterler hakkında asılsız yorumlara şahit oluyoruz.Oda'nın da çok fazla suçu var.
Kesinlikle öyle,dövüşü geçiştirdi.Kaido'yu da saklamak istedi olay bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık