Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Kaptan fantazisi olan sensin Reis ben değilim xD

İşime geldiği gibi yorumlamıyorum bak ne yazmışım orada.

Eğer olaya başkası karışacaksa Oden'in çocuğunun kılığına biri girecekse dövüş esnasında ben de Akainu kazanır diyeyim demişim. 1v1'den bahsediyoruz burada sen diyorsun açık verirse. Niye açık versin 1v1'de ? Kaido ile dövüşürken verdi mi açık ?

Tek yedi düştü olayı doğru değil işinize geldiği gibi yorumluyorsunuz, WB, Akainu'ya doğrudan çift attı desem bana gelip arkadan vurdu ilk vuruşu demeyecek misin ?
Adam tek yedi açık verdi diyorum bayılması gerekirse bayılır diyorsun. Akainu bayılmaz diyorum adam WB'nin deprem yumruğunu yedi arkadan kafasına, geri kalktı saldırı yaptı.

Rocks'un gücünü gösterdi de ben mi bahsetmiyorum xD

Bu seride bayılman gerekiyorsa bayılırsın, Oden 1v1 dövüşecek etrafta Oden kaybetsin diye zırt pırt sıçrayacak meyveler olacak deniyorsa bende Akainu kazanır diyeyim.

Oden'e Kraido rakip bile olamadı adam hem çok hızlı hem çok büyük hasar atıyor.
Konu Luffy olunca bayılma konusunda yerden yere vuruyorsunuz Terör :D . Elde olana göre yorumlamak en mantıklısı. Akainu deprem meyvesine dayanarak dayanıklılığını kanıtladı. Im, Gorosei gibi gizli tipleri saymazsak bu adam denizcilerin en büyük gücü. Bir de Garp var işte.
Yani finale doğru Kaido'yu devirmiş Luffy'nin karşısına çıkar şov yaparsa şaşırmam.

Adam tek yedi açık verdi diyorum bayılması gerekirse bayılır diyorsun. Akainu bayılmaz diyorum adam WB'nin deprem yumruğunu yedi arkadan kafasına, geri kalktı saldırı yaptı.
Konu Luffy olunca bayılma konusunda yerden yere vuruyorsunuz Terör :D . Elde olana göre yorumlamak en mantıklısı. Akainu deprem meyvesine dayanarak dayanıklılığını kanıtladı. Im, Gorosei gibi gizli tipleri saymazsak bu adam denizcilerin en büyük gücü. Bir de Garp var işte.
Yani finale doğru Kaido'yu devirmiş Luffy'nin karşısına çıkar şov yaparsa şaşırmam.
Akainu çıksın şovunu yapsın görelim bir daha değerlendiririz, şuan için Oden alır bu karşılaşmayı 1v1.

Öyle bir şey yapma zorunluluğu yok ki, Kral hakiyi üst seviye kullanmanın sadece temelini biliyoruz şuan. Lütfü ilk tekini yediğinde de kral haki kullanılmış herhalde orada balyozdan akan bir haki var mıydı ?

Oden sence üst seviye kral haki kullanamıyordu yani ?
Ben bunu engellemiştim baktım kimle cebelleşiyorsun. son sbs veya vivre kartta açıklandı. Oden kadioyu keserken, roger da odene saldırırken kral haki kullanmışlar. Kral haki eklediğinde illa haki taşacak diye bir şey yok. Zoro da keserken ekledi ama taşmadı.

Ben bunu engellemiştim baktım kimle cebelleşiyorsun. son sbs veya vivre kartta açıklandı. Oden kadioyu keserken, roger da odene saldırırken kral haki kullanmışlar. Kral haki eklediğinde illa haki taşacak diye bir şey yok. Zoro da keserken ekledi ama taşmadı.
Bunlar kesinse ki Canon diyorlar artık, Oden baya güçlü çar, Akainu'nun da kral haki çıkarması lazım en üst seviye olması için o güce ihtiyacı var.

sen diyorsan kesin tam tersi.
Bunlar hep zamanında Sanji, Katakuri'yi dövecek dediğim için değil mi xD

Allah'ın dandiğine bak, milleti küçük aklınca trollüyor avatar ile yorum ile, kendinden yaman birini görünce de "ben bunu engelledim" diyor. Deli deliyi görünce çomağını saklarmış. :hhh:

Kılıç lobisi yine iş başında. Kaido'ya bir kesik attı diye allah seviyesine çıkarmışlar Oden'i. Bir karakter Kaido'ya çizik atınca otomatik olarak gücü arşa çıkıyor. :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık