Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Sen temas etmedi diye şaşırmasını örnek verdin. Ben de o kullanımını bilmiyor olabilir diyorum. Oden sonradan Kaido karşısında kılıçlarından taşan haki kullansa haklısın diyeceğim de yok öyle bir şey.
Ben sana demek istiyorum ki kral hakinin böyle bir kullanımının olduğunun farkına varmıştır. Temas etmiyor bunlar niye çünkü kral haki var. Sonra da o kral hakiyi kullanmayı öğrenmiştir bunu öğrendiğini rahat bir şekilde çok büyük bir kalıcı hasar bırakmasından anlayabiliriz. İlla bu temas etmeyen, eden vesaire olmak zorunda değil yani orada gördüğünün bire bir aynısını yapmış olmasına gerek yok. Zoro da bir şeyler yapıyor kral haki ile ama ne yaptığı belli değil bilmiyoruz şuan açıklanırsa öğreniriz.

Yani Kral haki kullanımı eşittir temas etmeyen haki akışı olan saldırılar değil, başka kullanımları da var. Oden kılıçlardan taşan haki kullanımını da yapabilecek bir karakter gibi resmedildi, Şebeğin Rogerin ve WB'nin yanında çiziliyor adam.

Ben sana demek istiyorum ki kral hakinin böyle bir kullanımının olduğunun farkına varmıştır. Temas etmiyor bunlar niye çünkü kral haki var. Sonra da o kral hakiyi kullanmayı öğrenmiştir bunu öğrendiğini rahat bir şekilde çok büyük bir kalıcı hasar bırakmasından anlayabiliriz. İlla bu temas etmeyen, eden vesaire olmak zorunda değil yani orada gördüğünün bire bir aynısını yapmış olmasına gerek yok. Zoro da bir şeyler yapıyor kral haki ile ama ne yaptığı belli değil bilmiyoruz şuan açıklanırsa öğreniriz.

Yani Kral haki kullanımı eşittir temas etmeyen haki akışı olan saldırılar değil, başka kullanımları da var. Oden kılıçlardan taşan haki kullanımını da yapabilecek bir karakter gibi resmedildi, Şebeğin Rogerin ve WB'nin yanında çiziliyor adam.
Kaido'da kullanırdı diyorum ben de işte, başka şekilde kullandı demek ki kral hakiyi. Önceden kullandığı gibi. WB'de olan yıldırımlar çıktı ama kılıçlardan taşan bir şey yoktu.

Kaido'da kullanırdı diyorum ben de işte, başka şekilde kullandı demek ki kral hakiyi. Önceden kullandığı gibi. WB'de olan yıldırımlar çıktı ama kılıçlardan taşan bir şey yoktu.
Öyle bir şey yapma zorunluluğu yok ki, Kral hakiyi üst seviye kullanmanın sadece temelini biliyoruz şuan. Lütfü ilk tekini yediğinde de kral haki kullanılmış herhalde orada balyozdan akan bir haki var mıydı ?

Oden sence üst seviye kral haki kullanamıyordu yani ?

Öyle bir şey yapma zorunluluğu yok ki, Kral hakiyi üst seviye kullanmanın sadece temelini biliyoruz şuan. Lütfü ilk tekini yediğinde de kral haki kullanılmış herhalde orada balyozdan akan bir haki var mıydı ?

Oden sence üst seviye kral haki kullanamıyordu yani ?
Tamam hadi sonradan öğrenmiş olsun, yine de tek açığında bayıldı. Orada ne Akainu ne Teach falan bayılırdı, bunlar insan üstü azman adamlar. Oden açık verdiği an da ölür bunlara zaten.

Rocks'tan hiç bahsetmiyor ahaha. Unutmaya çalışıyor.
Rocks'un gücünü gösterdi de ben mi bahsetmiyorum xD
Tamam hadi sonradan öğrenmiş olsun, yine de tek açığında bayıldı. Orada ne Akainu ne Teach falan bayılırdı, bunlar insan üstü azman adamlar. Oden açık verdiği an da ölür bunlara zaten.
Bu seride bayılman gerekiyorsa bayılırsın, Oden 1v1 dövüşecek etrafta Oden kaybetsin diye zırt pırt sıçrayacak meyveler olacak deniyorsa bende Akainu kazanır diyeyim.

Oden'e Kraido rakip bile olamadı adam hem çok hızlı hem çok büyük hasar atıyor.

Bu seride bayılman gerekiyorsa bayılırsın, Oden 1v1 dövüşecek etrafta Oden kaybetsin diye zırt pırt sıçrayacak meyveler olacak deniyorsa bende Akainu kazanır diyeyim.

WB'nin Kaptanı da yeter gücünü anlamak için.:D

Bu seride bayılman gerekiyorsa bayılırsın, Oden 1v1 dövüşecek etrafta Oden kaybetsin diye zırt port sıçrayacak meyveler olacak deniyorsa bende Akainu kazanır diyeyim.

Ya sen işine geldiği gibi yorumluyorsun. Yok o öyle olursa böyle olur diye. O zaman Oden'in resmedilmesini niye dillendirip duruyorsun? Çizilmesi gerekmiş çizmiş...

WB'nin Kaptanı da yeter gücünü anlamak için.:D
Kaptan fantazisi olan sensin Reis ben değilim xD
Ya sen işine geldiği gibi yorumluyorsun. Yok o öyle olursa böyle olur diye. O zaman Oden'in resmedilmesini niye dillendirip duruyorsun? Çizilmesi gerekmiş çizmiş...
İşime geldiği gibi yorumlamıyorum bak ne yazmışım orada.

Eğer olaya başkası karışacaksa Oden'in çocuğunun kılığına biri girecekse dövüş esnasında ben de Akainu kazanır diyeyim demişim. 1v1'den bahsediyoruz burada sen diyorsun açık verirse. Niye açık versin 1v1'de ? Kaido ile dövüşürken verdi mi açık ?

Tek yedi düştü olayı doğru değil işinize geldiği gibi yorumluyorsunuz, WB, Akainu'ya doğrudan çift attı desem bana gelip arkadan vurdu ilk vuruşu demeyecek misin ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık