Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Eustass Kid & Trafalgar D. Water Law

Hangi Taraf Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    141
Akainu'ya hurdayla saldırmak mantıksız olduğu için Kid zaten iptal. Ha olmaz da hani magmada eriyik metal vardır o da onu kontrol ediyordur hafazanAllah, belki yer değiştirmesini sağlar. Haki falan görseydim hasar verirdi derdim o hakkımı da saklı tutayım. Law eğer soğuk oda falan açamıyorsa o da ciddi bir şey yapamaz gibi geliyor. Hasar vermeye verir ama Akainu da hakili hakisiz Allah ne verdiyse çekinmeden vuruyor. Ya eritir ya yamultur ya da kopartır yani. İkisine şans vermiyorum değil veremiyorum.

Bu ikili Kizaru'yu alır ama Sakazuki'yi alamaz. Bunun nedeni Saka'nın ciddi bir adam olması şakaya gelmez. Direkt ciddiye alır ve öldürmeye çalışır. Yakalama filan değil üstlerine direkt Magmar vs Pikachu karşılaşmasının ilk raundundaki Magmar gibi saldırır.
Bence amirallerin hepsi savaş durumunda ciddi. Kaido ve Linlin yıllardır denizlerde hüküm sürdüklerinden dolayı kaç kez meydan okunmuştur onlara, bu yüzden her geleni gülerek karşılamışlardır bir noktadan sonra; fakat amiraller hep öyle gibi. Yani MF'de Borsalino bile ciddiydi.

Bu seride vs'lerin sonuçları rakiplerin indirilmesi gerekli mi yoksa ileride kullanılacağına göre değişkenlik gösterir.
Yani Law ve Kid herhangi bir durumda Akainu'yu indirmesi gerekiyorsa indirir her türlü. Fakat örnek vereyim, Akainu Luffy'nin rakibi olacaktır ilk önce Law ve Kid karşısına çıkarılır bu sefer onları yenip geçip gelir Luffy karşısına ve bir nevi Luffy'e şov yaptırılır. Fakat aksi durum olursa da bu sefer Law ve Kid aynı BM de olduğu gibi bir duruma sokarlar Akainu'yu. Hani ''Akainu BM gibi oyalanmaz'' deniyor ama Akainu egolu bir insan, yani her türlü açık verir vermese de Mangaka verdirir o açığı her türlü...

Kısacası Law ve Kid'in yenmesi gereken bir noktada bu dövüş olursa yenerler. Seriye artık bu şekilde bakmak gerekiyor, mantık yok...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık