Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Bu forumun güç dengesi çok garip ya :D hiç bir amiral hiç bir yonkouyu alamaz hatta 2vs1 bile zor diyen bir çoğunluk var denizcilerin köpeği olmuş tek vasfı yonkou ile kılıç duellosu yapmış amma velakin bir tayfası bir korsanlık rütbesi olmayan denizcilerin köpeği olmuş mf de tek vasfı çalı çörpü ile uğraşmış olan bir adam yonkou üstü yada yonkou eşiti oluyor çok ilginç :D forum da çok büyük bir amiral karşıtlığı var ilginç .

Akainu seride Amiral üstü diyebileceğimiz tek adam üstelik.Seride başka amiral almış karakter var mı ?
Amiral almış karakter mi :S Kimin Akainu gibi, başka bir amiralle teke tek kapışma fırsatı olmuş da buna karar verebiliyoruz :S Ayrıca Akainu'ya Amiral üstü diyebilimek de bi ihtimal belirtir, bu da subjektiftir, gerçek değil bir ihtimaldir.

Amiral almış karakter mi :S Kimin Akainu gibi, başka bir amiralle teke tek kapışma fırsatı olmuş da buna karar verebiliyoruz :S Ayrıca Akainu'ya Amiral üstü diyebilimek de bi ihtimal belirtir, bu da subjektiftir, gerçek değil bir ihtimaldir.
Rocırın olmuş mesela.Subjektiflik yonkou>amiraldir.Gerçeklik ise Akainunun amiral almasıdır.Subjektifliğe çok güzel Mihawk güzellemesi yapardım ama üşendim.Neyse

Rocırın olmuş mesela.Subjektiflik yonkou>amiraldir.Gerçeklik ise Akainunun amiral almasıdır.Subjektifliğe çok güzel Mihawk güzellemesi yapardım ama üşendim.Neyse
Kizaru ile de Fujitora kapıştı diyelim, bu kapışma sonuçlanmadan taraflar çekilmeyecek Akainu vs Kuzanda olduğu gibi :S Sonunda birisi Amiral alacak :S Oha manyak bir güç kıstasıymış cidden. Amiral alan başka karakter göster vuhuuu

Ne akainu ne mihawk yonko alamaz.
Yonko dediğimiz adamlar farklı varlıklar ve farklı bir dünya.

Akainu bir yonkoyu zorlayabilir ama yeneceğini düşünmüyorum. Mihawk’ın ise akainu’yu yenebileceğini düşünmüyorum.

Kizaru ile de Fujitora kapıştı diyelim, bu kapışma sonuçlanmadan taraflar çekilmeyecek Akainu vs Kuzanda olduğu gibi :S Sonunda birisi Amiral alacak :S Oha manyak bir güç kıstasıymış cidden. Amiral alan başka karakter göster vuhuuu
Başka güç kıstası biliyorsan göster ya da ikisini de Fukuroya mı vurdursak ?

İkisini de Fukuro'ya vurduramayız, biri vurursa Fukuro ölür zaten.
Bir tane seride vardı gücümün şu kadarını kullanıyom diye.Belki işe yarar.Gerçi yalan söyleme ihtimaleri de var.Yemin ettirsek ? Gerçi Zoro tanrıya inanmıyor.Konu zoroya nerden geldi yahu ? Amiral denince aklıma Zoro geliyor nedense.Amiral olacak ya wanoda ondan herhalde.

Bir tane seride vardı gücümün şu kadarını kullanıyom diye.Belki işe yarar.Gerçi yalan söyleme ihtimaleri de var.Yemin ettirsek ? Gerçi Zoro tanrıya inanmıyor.Konu zoroya nerden geldi yahu ? Amiral denince aklıma Zoro geliyor nedense.Amiral olacak ya wanoda ondan herhalde.
Sakazuki Zoro'yu yenebilir mi? Sonuçta Amiral yenebilen tek karakter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık