Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Yonkou indirmeyi geçtim, sağlam bir Yonkou'ya ciddi bir hasar bile veremez. Yonkou'lar çocuk gibi oynar bununla. Milletin amiral fanlığından gözleri kör olmuş. Kaidou'yu alır diyen 36 kişi hele :(

Adamın gözlem hakisi çöp, göründüğü kadarı ile kral hakisi de yok. Busoshoku hakisi ölü Beyazsakal'a dayanamıyor bile. Sadece sağlam meyve ile yonkou indirilmez.

Hasta, yaşlı ve yaralı bir yonkou bulursa kalp krizi geçirdiği anda bir şansı olabilir ama ona rağmen yonkou da yenebilir bilemedim şimdi.

Bu forumun güç dengesi çok garip ya :D hiç bir amiral hiç bir yonkouyu alamaz hatta 2vs1 bile zor diyen bir çoğunluk var denizcilerin köpeği olmuş tek vasfı yonkou ile kılıç duellosu yapmış amma velakin bir tayfası bir korsanlık rütbesi olmayan denizcilerin köpeği olmuş mf de tek vasfı çalı çörpü ile uğraşmış olan bir adam yonkou üstü yada yonkou eşiti oluyor çok ilginç :D forum da çok büyük bir amiral karşıtlığı var ilginç .
O Yonko ama foruma göre Yonko üstü. Vs konularına bak unvanlı kim varsa WB, Kaido demeden alıyor her zaman. Shanks'ın alamadıkları: Luffy'nin hedefi Roger ve Luffy'nin dedesi Garp.

Ama Jinbe'ye göre:
Akainu'lu yeni Denizci yapısı > Sengoku, Garp ve Kuzan'lı eski Denizci yapısı

Shanks konusunda birşey diyemem derinlemesine gösterilmediği için,

Fakat Sakazuki ne Kaido’yu alır ne Big Mom.

Alsa alsa bir gözü toprağa bakan Beyaz Sakal’ın yaralı halini alır. Aokiji dövmeye benzemez yonkou dövmek.

Aokiji’yi 10 günde yenmiş. Bu demektir ki ararlarındaki fark çok az. Belli ki ilk büyük hatayı yapan kişi kaybetmiş.
Şimdi bu olayın üstüne yonko alır demek bana göre fazla.

Çok haterli Akainu'ya alışmıştık ama WB'nin Jozu sayesinde kurtulduğu Kuzan da küçümsenir olmuş. :hhh:Suçlulara iyi davranırsa böyle olur tabii.

Oda'nın Teach'e depar attırması, balıklara Yonko uçurtturması yetmemiş. Seri ilerledikçe çok zevkli olacak forum. :alkis:

Akainu, yeni neslin garpı olabilir kimilerinin sürekli coby = garp demesinin aksine. Akainu çok hırslı bir karakter, MF'de kendini en çok zorlayan kişiydi bana göre. Kendisine göre adaletin düşmanı olarak kabul ettiği(ace-luffy) iki kişiyi öldürmesi onun için en büyük misyondu orada. Bu adalet anlayışı akainuyu güçlü kılıyor. Akainu ileride bir yonkou alabilir ama şuan için belirsiz diyorum açıkcası. Denizciler arasında şuan için en güçlü kişi akainudur bana kalırsa. Gorosei ve IM'i katmazsak. Garp zaten yaşlandı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık