Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Çok haterli Akainu'ya alışmıştık ama WB'nin Jozu sayesinde kurtulduğu Kuzan da küçümsenir olmuş. :hhh:Suçlulara iyi davranırsa böyle olur tabii.

Oda'nın Teach'e depar attırması, balıklara Yonko uçurtturması yetmemiş. Seri ilerledikçe çok zevkli olacak forum. :alkis:
Yine formundasın:sapkali:

İlk 4'e verdim gitti. Seri sonu Teach'i ve Kaido'yu alamaz bana kalırsa. Ama hiçbirine kolay yenilmez.
Aslında bu seride Luffy v Bellamy tarzı tek atmalar oldukça nadir ve güç seviyeleri arasında sanılan kadar uçurum yok. Mesela biz koramiralleri hatta shichibukaiları küçümsüyoruz, halbuki o evrende hayvan gibi güçlü adamlar bunlar. Ayrıca yok amiral seviyesi, yok yonkou, yok sağ kol falan bunların arasında da uçurum yok. Biri diğerini yense bile oldukça zorlanacaktır, bu sadece Kuzan v Akainu'ya has bi durum değil. Roger zamanında üç beş amiral alırdı tarzı şeylere de kesinlikle katılmıyorum.

Bu konu için Akainu hiçbirini alamaz dedim ama tabi bu demek değil ki yonkoular için Akainu çantada keklik. Alakası bile yok. Forum olarak ve okuyucu kitlesi olarak genelde güç odaklı bakıldığı için çoğu şey abartılıyor.

Edit: Buna karşın anketin son şıkkındaki pestil etme ifadesi daha çok geyik olsa gerek :D Zaten tırnak içine falan almış yoksa hiçbiri de pestil edemez.

Siz g4'ün uçuramayacağı bir amiral düşünebiliyor musunuz ? Ben düşünemiyorum. Ama o g4'ü BM gülerek karşılıyor. İste yonkou amiral arası güç farkına kanıt olabilecek 100. örnek.

Marineford savaşında WB amiralinden(aokiji ve kizaru),koramiralinden tut, devinden ve çöplere kadar birçok kişi tarafından hasar gördü.(oyajinin sırtı hariç)Böyle durumdaki bir yonkouyu bir daha bulursa ki zor bana göre Akainu'nun sansı olabilir.
''Yonkou indirmek'' o kadar basite indirgememek lazım.Bu kadar kolay olsaydı Akainu alırdı yaverlerini (amiraller-koramiraller vs.) dalardı yonkou kalesine :D

Çok haterli Akainu'ya alışmıştık ama WB'nin Jozu sayesinde kurtulduğu Kuzan da küçümsenir olmuş. :hhh:Suçlulara iyi davranırsa böyle olur tabii.

Oda'nın Teach'e depar attırması, balıklara Yonko uçurtturması yetmemiş. Seri ilerledikçe çok zevkli olacak forum. :alkis:
Kuzan'ı WB'dan kurtaran Jozu desek daha iyi olurdu, yakın mesafede meybuz falan yapacaktı az kalmıştı Kuzan'ı :D Neyse eğlen sen tabi yine.

Siz g4'ün uçuramayacağı bir amiral düşünebiliyor musunuz ? Ben düşünemiyorum. Ama o g4'ü BM gülerek karşılıyor. İste yonkou amiral arası güç farkına kanıt olabilecek 100. örnek.
O belli olmaz, Amiraller gelecek görüp logia savunması yapıyor Katakuri gibi uçmalarına gerek kalmaz içine alırlar saldırıyı xd

Ve bunu yapan BM meyve gücünü bile kullanmıyor,asıl gücü meyvesi olmasına rağmen :D
Aynen. Kadın Lütfü'nün meyvesiyle geldiği zirve noktayı fiziksel gücüyle çekirdek çitleme havasında durdurdu. Aynı Lütfü aynı modda X amirale vursa 100 metre uçacak.

Fark çok büyük.

O belli olmaz, Amiraller gelecek görüp logia savunması yapıyor Katakuri gibi uçmalarına gerek kalmaz içine alırlar saldırıyı xd
Umarım ironidir. Gözlem hakinin adı ne zamandır gelecek görmek olmuş ? Eğer öyleyse seride geleceği gören 30 tane karakter var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık