Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Adam WB'nin en sinirli halinden 2 deprem yumruğu yemiş ki ona rağmen ilk yumruğa tepki gösterip WB'nin başının bi kısmını almayı başarmış.Ama hala rezillik falan filan...

''Git pasta mumu yak velet'' diyen adam o velete kafasının bi kısmını verdi.Bakış açısına göre 2 tarafta gömülebilir tabii.
En sinirli hali, fiziki olarak beter bir haliydi aynı zamanda.

Akainu dahil hiçbir amiralin kafakafaya bir dövüşte yara almadığını hatırlatma ihtiyacı duydum :/ Akainu'nun aldığı iki darbe bile beklemediği, başka yere baktığı anda yediği iki deprem yumruğundan oluşuyor. Üstelik bu iki yurmuk arasında WB'nin yüzünün yarısı gitti. Bunun ne kadar matah bir şey olduğunu diğer amirallerle karşılaşıp dikkati dağılan jozu ve marcoya bakarak görebiliriz. Bir de Akainu'nun bütün bunlardan sonra sadece yenildiği ve bilincinin kapanmadığını, hatta ardından "ben tek siz hepiniz"cilik oynadığını da not düşeyim.
Amiral demek sadece logia, güç dayanıklılık demek değil. Amiral süpriz bir saldırıyı başarılı bir şekilde yaptığında bile bir kolunu bacağını feda etmek zorunda olduğun kişiler. Yonkouların dahi bu beceriye sahip olduğunu düşünmüyorum ben. Yonkoular ancak saf statlarıyla böyle bir şeye karşılık verebilir. WB dayanıklılığıyla yüzü gitmesine rağmen devam edebildi, Jozu ya da marco yapamadı bunu. WB'nin saf dayanıklılıktan ziyade "baba" olmanın getirdiği iradeyle devam edebildiğini düşünüyorum. Kaidou'da bilinci kapansa dahi dövüşmeye devam edebilecek bir manyaklık görüyorum. Shanks aynı şekilde hızıyla ve kılıç ustalığıyla aynı beceriyi çıkartabilir muhtemelen. BM için mesela böyle bir şeye bilinçli bir şekilde karşılık verebileceğini görmedik. Bir de süpriz bir şekilde BB dayanıklılık ve dövüş stiliyle yapabilir. Ace'e karşı hep darbe aldığı anda karşılık vermişti.
Akainu seviyesindeki adamlarda hayvan gibi haki var. Görmesi lazımdı saldırıyı. O yumruğu yediğine göre gözlem hakisinde eksik var demek ki. Artı olarak kendisi kalbi tekleyen WB'nin göğsünü deldi. Adam kalp krizi geçirdi yahu savaşın ortasında, dizlerinin üstüne kapaklandı koca WB ve kan kustu. Sonra Akainu habersizdi...

Sakazukinin yonkou indirme ihtimali herzaman var. Hatta şuan seride yonkou indirse indirse Sakazuki indirir. Kendisini serinin en güçlü karakterlerinden biri olarak görüyorum. Tek sokup çıkartmasına bakar. :a:

En sinirli hali, fiziki olarak beter bir haliydi aynı zamanda.

Akainu seviyesindeki adamlarda hayvan gibi haki var. Görmesi lazımdı saldırıyı. O yumruğu yediğine göre gözlem hakisinde eksik var demek ki. Artı olarak kendisi kalbi tekleyen WB'nin göğsünü deldi. Adam kalp krizi geçirdi yahu savaşın ortasında, dizlerinin üstüne kapaklandı koca WB ve kan kustu. Sonra Akainu habersizdi...
Gözlem hakisiyle geleceği bile görse o darbeyi alırdı Akainu. Habersiz olmasından kastım bu. Amirallerin başka türlü zarar gördükleri bir darbe almaları mümkün değil gibi görünüyor zaten.
WB'nin durumuna girmiyorum bile. Tamam en güçlü zamanıyla karşılaştırılamaz ama aynı şekilde en güçlü zamanını görmediğimizde bir gerçek. Ne kadar güçten düştüğünü bilmiyoruz. Sadece empati yapabiliriz ki bence çok doğru değil. Çünkü o kadar darbe aldığında kimi güçten yarı yarıya düşmüştür der kimi bir şey olmaz sıyrık gelir WB gibi adama der. En iyi ihtimalle ray-san üzerinden bir çıkarım yapabiliriz.
"Genç olsaydım o tarafada yardım ederdim"
Yani WB bambaşka bir konu ama tartışılan Akainu olduğu ve gerçekten ortaya her şeyini koyması gereken, tek gördüğümüz dövüşü WB ile olduğu için başka verebileceğim örnek yok.

Bununla geleceğini tahmin ettim. Bu olaydan 3 ay öncesine kadar supernova'idi adam. Diğeri hala amiral burada. Shanks için nasıl R yaptıysa burada da aynını yaptı. BB'nin nasıl zirveye ortak olacağı belli ise ve amirallerin de karizmasının son anlara kadar çizilmeyeceği kesinse, böyle bir senaryo ile işin içinden çıkılabilir. Doffy PH'e giderken kaçtılar hepsi. Dressrosa da dayağını yedi. PH'de dursalar Doffy gene yenilecekti. Aynı kapı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık