Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
10 gün savaştığı adam şuan BB'nin yanında. :bilmem:
Aok ve Teach'in çok ayrı kafalarda olduğunu düşünürsek buradan tam bi sonuç çıkmaz.Ayrıca WB-Marco,BM-Kata gibi tam anlamıyla bi ast-üst ilişkisi var mı ? Varsa da köprüyü geçene kadar dayı diyor olabilir mi ? Aok Teach'in yanında ama neden yanında bu bilinmeden burdan yürünemez bana göre.

Bununla geleceğini tahmin ettim. Bu olaydan 3 ay öncesine kadar supernova'idi adam. Diğeri hala amiral burada. Shanks için nasıl R yaptıysa burada da aynını yaptı. BB'nin nasıl zirveye ortak olacağı belli ise ve amirallerin de karizmasının son anlara kadar çizilmeyeceği kesinse, böyle bir senaryo ile işin içinden çıkılabilir. Doffy PH'e giderken kaçtılar hepsi. Dressrosa da dayağını yedi. PH'de dursalar Doffy gene yenilecekti. Aynı kapı.
Bununla gelmeyecektim aslında ama işin özeti o. Diğer tarafa bakacak olursak Aokiji dediğin adamı Akainu çizmiş. Teach dediğimiz eleman ise Akainudan dayak yiyen Ace ile saatlerce dövüşmüş. Aokiji dediğin elemanı ise Ace rahatlıkla durdurabilmiş. Meyve yeteneği ilede olsa bunu yapabilmiş.

Velhasıl kelam denklemler şöyle:

Akainu>Aokiji
Teach>Ace
Aokiji>Ace ya da Aokij=Ace
Akainu>Ace
Teach vs. Aokiji ?

Bununla gelmeyecektim aslında ama işin özeti o. Diğer tarafa bakacak olursak Aokiji dediğin adamı Akainu çizmiş. Teach dediğimiz eleman ise Akainudan dayak yiyen Ace ile saatlerce dövüşmüş. Aokiji dediğin elemanı ise Ace rahatlıkla durdurabilmiş. Meyve yeteneği ilede olsa bunu yapabilmiş.

Velhasıl kelam denklemler şöyle:

Akainu>Aokiji
Teach>Ace
Aokiji>Ace ya da Aokij=Ace
Akainu>Ace
Teach vs. Aokiji ?
Aokiji tokatlar Teachi

Kaidou hariç hepsine karşı şansı olduğunu düşünüyorum.BigMom'u yense ''Yok artık mangaka sıvadı'' diyecek biri var mı aramızda ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık