Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Kk 3 amirali alabilecek güçte olsaydi, zaten wg yi de yikardi.
Roger-Wb, tek başlarına 4 amiral alsın Wb yine yıkılmazdı.

Abartma abi istersen, al bir Snickers ye:D. Korsan kral 10 ise Yonkou 9.8 Amiral de 9.4 falandır, öyle iki kat üç kat yapmak nedir hocam, ne yaptın sen?
Haha :)

Valla amiyane tabirle söyleyecem k. bakmayın ama kk iki amiralin ırzına geçer. Fazlasını bilemem ama 2 amirali götüreceği benim açımdan net :good:

Wb'nin yaşlılığı bu düşüncenin tapu senedidir :a:

@Densetsu no Samurai

Üstte Taisho 'Roger 3 amiral alabilse hükumeti de yıkabilirdi' yazmış. WB'den dem vurmamış. Yanlış anlamışsın balım.

lakin; Roger 3 amirali devirebilse WG'yi yıkardı demek de nerden tutsan mantıksız kalıyor. Eğer WG sadece 3 amiralse bu seri zaten bitmiştir. Adam hastalıktan, gidip kendi teslim olacak hale geliyor. Çünkü yenemeyeceği bir WG var. Dünya etrafında 1 tur daha atıp tayfasına gorevlerini veriyor. Tüm bunları 3 amiral icin yapmıyor.

Gelelim Roger'a köpek çeken amiral severlere. Roger döneminde Garp gibi bir azman ile savaştı. Garp ki, gençliği şuanki amirallerin dayısı olur.

Yardımcı kaptan Ray, gençliğim olsa oraya da yardım edebilirdim diyor amirale. Bu adam yıllar sonra ilk kez eline kılıç aldiginda Kizaru'nun ışık hızına ayak uyduruyor. Ama bu adamın kaptanı günceldeki 2 amirali alamıyor?

WB gençliğinde Roger'a denk dövüşebildiği icin övülüyor. Bakın daha güçlü veya aynı güçte de değil. Diyeceğim şu ki KK seviyesi 3 amirali dert edip benden sonraki kuşaktan bir D. Bulun o dünyayı fethetsin derdinde olmaz.

Kaldı ki meyvelerin haki ile etkisizleştirilmesi mevcut. Aynı Kizaru yaşlı Ray'i pica pica ile geçemezken, Akainu Shanks'ın Haki bastığı o kılıcı eritemezken, Kuzan H. Haki sahibi Doffy'u donduramazken 3 haki de zirve olan adam Roger güncel 3 amirali tavuk sote yapar bu kadar nettir.

@Densetsu no Samurai

Üstte Taisho 'Roger 3 amiral alabilse hükumeti de yıkabilirdi' yazmış. WB'den dem vurmamış. Yanlış anlamışsın balım.

lakin; Roger 3 amirali devirebilse WG'yi yıkardı demek de nerden tutsan mantıksız kalıyor. Eğer WG sadece 3 amiralse bu seri zaten bitmiştir. Adam hastalıktan, gidip kendi teslim olacak hale geliyor. Çünkü yenemeyeceği bir WG var. Dünya etrafında 1 tur daha atıp tayfasına gorevlerini veriyor. Tüm bunları 3 amiral icin yapmıyor.

Gelelim Roger'a köpek çeken amiral severlere. Roger döneminde Garp gibi bir azman ile savaştı. Garp ki, gençliği şuanki amirallerin dayısı olur.

Yardımcı kaptan Ray, gençliğim olsa oraya da yardım edebilirdim diyor amirale. Bu adam yıllar sonra ilk kez eline kılıç aldiginda Kizaru'nun ışık hızına ayak uyduruyor. Ama bu adamın kaptanı günceldeki 2 amirali alamıyor?

WB gençliğinde Roger'a denk dövüşebildiği icin övülüyor. Bakın daha güçlü veya aynı güçte de değil. Diyeceğim şu ki KK seviyesi 3 amirali dert edip benden sonraki kuşaktan bir D. Bulun o dünyayı fethetsin derdinde olmaz.

Kaldı ki meyvelerin haki ile etkisizleştirilmesi mevcut. Aynı Kizaru yaşlı Ray'i pica pica ile geçemezken, Akainu Shanks'ın Haki bastığı o kılıcı eritemezken, Kuzan H. Haki sahibi Doffy'u donduramazken 3 haki de zirve olan adam Roger güncel 3 amirali tavuk sote yapar bu kadar nettir.
Yok lan :) Roger-Wb eşitliğinden yola çıkarak öyle yazdım. Hani Roger da 4 Wb de 4 tane amiral alsa diye. Ayrı ayrı.

Onun dışında dediklerine katılıyorum. Hatta şöyle ki Roger totalde en az iki amiral gücünde ise bir amirale bit tane vursa nevri döner zaten. Güç farkı ne kadar fazla ise sayının önemi kalmaz ve dövüş uzun sürmez. Wb'nin yumrukları Akainu'da öyle bir etki yapmıştı mesela. 2 yumrukta yamulttu adamı. O hesap... Bu seviye adamlardan her şey beklenir.

Yok lan :) Roger-Wb eşitliğinden yola çıkarak öyle yazdım. Hani Roger da 4 Wb de 4 tane amiral alsa diye. Ayrı ayrı.

Onun dışında dediklerine katılıyorum. Hatta şöyle ki Roger totalde en az iki amiral gücünde ise bir amirale bit tane vursa nevri döner zaten. Güç farkı ne kadar fazla ise sayının önemi kalmaz ve dövüş uzun sürmez. Wb'nin yumrukları Akainu'da öyle bir etki yapmıştı mesela. 2 yumrukta yamulttu adamı. O hesap... Bu seviye adamlardan her şey beklenir.
Diğer Amiralleri bilmem ama Akainu-Kuzan-Kizaru üçlüsünden rastgele 2 tanesi Roger'ı hastalığının sonunu bekletmeden öldürüverir. :a:

Aynen öyle; Shanks'ın b. Hakisi - Kata'nın k hakisi - Roger'ın h hakisini bir karaktere koyunca meyve gücü falan kalmıyor. Bu seride amiraller güçlenmek icin bir basamaktan ötesi değil. Verilen güç sıraları da bunu kanıtlıyor.

Seytan meyvesi - Haki
Uyanış - X haki

Uyanışa sahip bir amiral düştüğü an hedef yonkoular olacak.

Bu serinin zirvesi Roger değil Genç WB arkadaşlar yanlış anlaşılmasın. Genç WBnin dengi ise onun halefi Weevildır. Merakla bekliyorum onu. :)

Roger dünya hükümetinin pisliğini öğrendiği için KK ilan edildi. Çoğumuzun ortak olduğu konu one piece denilen dalga öyle mutluluk saçan bir şey çıkmayacak. Roger ile güç kıyası yapmak ne kadar doğru ki? BM den kaçmış adama zirve deniyor. O zaman BM kral. Yenilmez kimse dokunamaz. Amirallari çöp yapmayalım sevilecek yanları yok ama zayıf değiller :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık