Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Roger'ı abartmayın fazla. Adam 50 yıl boyunca KK olmadı. Öyle böyle gücü olsa Shiki vb. savaşmazdı adamla. Şu anki Yonko'ların bir tık üstüdür sadece. İnsan üstü bir varlık olsa hastalanıp teslim olmazdı. 2 Amiral Roger'ı karşılar.

10 ve 9.8 bildiğin aynı seviye demek.:/

Kk 12
Yonko 10
Amiral 9

Kk 2 amirali alır mı bilmem ama baya baya başa baş kapışır.
Korsan Kral ile Yonkou arasını çok görmüyorum ben. Korsan Kral, üstünlüğü ele geçiren Yonkoudur benim için zaten. Hem birebirde hem de tayfa olarak. 10 da 9.8'e üstünlük kurar yani. Bu 9.8 ortalamadır, Wb gelir 9.9 olur, Shanks gelir 9.7 olur. Ortalama korunur. 10'a ulaşan Korsan Kral olur.

Korsan Kral ile Yonkou arasını çok görmüyorum ben. Korsan Kral, üstünlüğü ele geçiren Yonkoudur benim için zaten. Hem birebirde hem de tayfa olarak. 10 da 9.8'e üstünlük kurar yani. Bu 9.8 ortalamadır, Wb gelir 9.9 olur, Shanks gelir 9.7 olur. Ortalama korunur. 10'a ulaşan Korsan Kral olur.
Yok Kk ve yonko arasında bencede çok fark yoktur da 10 ve 9.8 arasında bir fark görmem ben.Bir dövüşte 10 alır tabii de Aka vs Aok gibi olur nerdeyse.O yüzden kk ve yonko arasında çok fark yoktur dediysek o kadarda yakın değillerdir.

Belkide aynı farkı görüyoruzdurda sayılara bakış açımız farklıdır.

Yaşlı Wbnin en güçlü olduğu yerde Kkyi ve genç Wbyi siz düşünün.Bu adamlar peş peşe şimdinin iki amiralini alabilir ama aynı anda almak hayal görmektir,abesle iştigaldir.

Kaido hariç hepsini alabilir.Şenksi ise kesin alır,Teach bir ihtimal, Bm ise muallakta.Savaşta kendini bu arctaki gibi kaybederse Sakazuki orta zorlukla alır.Kendini kaybetmez ise alamaz diye düsünüyorum.

Yaşlı Wbnin en güçlü olduğu yerde Kkyi ve genç Wbyi siz düşünün.Bu adamlar peş peşe şimdinin iki amiralini alabilir ama aynı anda almak hayal görmektir,abesle iştigaldir.

Kaido hariç hepsini alabilir.Şenksi ise kesin alır,Teach bir ihtimal, Bm ise muallakta.Savaşta kendini bu arctaki gibi kaybederse Sakazuki orta zorlukla alır.Kendini kaybetmez ise alamaz diye düsünüyorum.
2 yonkuonun gücü hakkında elimizde hiç veri yok birine kesin alamaz, diğerine ise kesin alır dedin? :bilmem: :flaugh:

Bence One Piece evreninde amiraller ilk kez bu kadar güçlüler.O da çoğunlukla alan etkili saldırılarından kaynaklanan özel meyveler ve iyi eğitimlerle.Ama bu demek değildir ki amiral=yonkuo .Yani Saka en güçlü amiral kabul edilse bile bir yonkuonun %65i imajını verdi mfde.
Üstteki muhabbettede:
1 yonkuo >= 1.5 amiral Kk > 2 amiral
RAYLEIGH > 1.5 amiral :D

Kaido en güçlu diye ayrılmış.Gücünu bilmemize gerek mi var?

Şenks ise en ezik yonkou bence.
O güç tanımının içeriği ile alakalı.Mesela hakisi nasıl? Vücudunda darbe izi var Linlin 70 senelik yonkuo çiziği yok. Mesela hızı nasıl? 7 kez kaybettiği kişiler kim?
Macera serisi bu ilk inecek yonkuo Kaidou olacağı için sonraki Linlin daha güçlü görünecek, sonraki Teach-Shanks animenin güncel en iyi güç odaklarına sahip olacaklar.(Haki, yeni çıkacaklar vs)
Luffy nasıl başrol ekmeğini yiyiyorsa, Shanks de hikaye başı Luffy'i bu işe sokan fedakar yonkuo ekmeğini bol bol yiyecektir.

Shanks'ı harcar ama diğerleri şüpheli. Shanks'ın hiçbir şekilde bu adamı durduracak bir şeyi yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık