Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Karasakalı alır akainu. Big mom'ın meyvesinin zayıf noktası vardır mutlaka. Yoksa direk 100 yıl alır GG. Ancak akainu BM'yi bence alır. Shanks ve Kaido ile ölümüne kapışır ancak sonucunda yenilir.

Akainu imparator yenebilse zaten korsan kral ayarı olurdu.Böyle birşey de imkansız olduğu için durum ortada. Daha önce neden yazmamışım bunu bilmiyorum araya başka bir olay girince unuttum sanırım.

Bir imparator bile diğerini yenemiyorken Akainunun hiç haddine değil.

Son düzenleme:
Akainu imparator yenebilse zaten korsan kral ayarı olurdu.Böyle birşey de imkansız olduğu için durum ortada. Daha önce neden yazmamışım bunu bilmiyorum araya başka bir olay girince unuttum sanırım.
Yonkou monkou dedikte adamların birbirini gördüğü yok :) Shanks yonkou olmuş WB'yi görmemiş, BB yonkou olmuş geri kalanlarından hiçbirini görmemiş. Roger KK olmuş Bigmom'u yenmiş mi belli değil.
Yani bunlar kapışan tipler değiller ne diye yonkou oluyorlar orasını çözebilmiş değilim :bilmem:

Mihawk

Yonkou monkou dedikte adamların birbirini gördüğü yok :) Shanks yonkou olmuş WB'yi görmemiş, BB yonkou olmuş geri kalanlarından hiçbirini görmemiş. Roger KK olmuş Bigmom'u yenmiş mi belli değil.
Yani bunlar kapışan tipler değiller ne diye yonkou oluyorlar orasını çözebilmiş değilim :bilmem:
Bir tek WB vardı işte.

O konuda haklısın Law'a kanmamak lazım.Belki orada oluşumdan bahsetti.Oluşumlar kendi bölgelerini savunuyor diğer imparator oluşumlarına karşı.Böyle bir durumda Mom tayfası mesela Wb tayfasıyla baş edebiliyor.Kaptanları el atması şart değildir.

Halk veriyormuş ünvanı.Onu da Marco gibi bölge ele başlarını yenenlere veriyorlar sanırım.

Ayrıca bir imparator bile diğerlerini yeneceğini gözüne kestiremiyorken Akainunun ne haddine.Akainu kim köpek ki lafı da ona cuk oturuyor yalnız. :D

Yenebileceğini sanmıyorum. Kesin bir şey söyleyemeyiz tabi ki. Ben Akainu'yu herkesin çıkardığı kadar tepelere çıkaramıyorum. Yine de Akainu vs. Herhangi bir imparator olayında imparatorda bir şeyler kaybeder.

Bir tek WB vardı işte.
WB büyük adamdı bunların hepsi enteresan tipler, biri evlilik yaptırır diğeri hayvan toplar öbürü meyve çalar. Lafa gelince çok güçlüler :bilmem:

O konuda haklısın Law'a kanmamak lazım.Belki orada oluşumdan bahsetti.Oluşumlar kendi bölgelerini savunuyor diğer imparator oluşumlarına karşı.Böyle bir durumda Mom tayfası mesela Wb tayfasıyla baş edebiliyor.Kaptanları el atması şart değildir.

Halk veriyormuş ünvanı.Onu da Marco gibi bölge ele başlarını yenenlere veriyorlar sanırım.

Ayrıca bir imparator bile diğerlerini yeneceğini gözüne kestiremiyorken Akainunun ne haddine.Akainu kim köpek ki lafı da ona cuk oturuyor yalnız. :D
Gözüne kestirmediği için değil büyük ihtimal düzenlerinin bozulmaması için dalmıyorlar. Bunlar korsanlıktan çıkmış iş adamı olmuşlar.

Örnek bir, Yeni dünyaya Akainu otubüs kaldırıyor hatta kaldırdığı otubüsü demirleyip artık buradayız gençler diyor ama hiçbiri çıkıp. Hayırdır birader bura korsanların mekanı diyemiyor :hoo:
Örnek iki, BB gelmiş yonkou oluyor dörte bir belki iki ne kadarsa artık bölge alıyor ama hiçbiri çıkıp dün yoktun bugün koktun demiyor adama :bilmem:

Sonuç boş adamlara fazla umut bağlama derim :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık