Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
BigMomun flashback gösterilirken üvey annesi amiral olacak güçte diyor.Amiraller Yonkou kaptanları ile başabaş dövüşecek güçte.Kimin kazanacağını Oda belirler.Akainu hepsini alabilirde yenilebilirde.Senaryoya göre değişir.Ayrıca elimizde bir Garp gerçeği var rütbe verilseydi oda Amiral olurdu.
Luffy nin Final Bosslarından birisi Sakazukidir net.Hemde Kaidou yu indirdikten sonra olacağı kesin bir olay :) İlerde Korsanlar Kralı olacak kişinin karnındaki izi bırakmış adamdır Sakazuki (Oden Kaidou misali) Ayrıca Manga kendisini Denizcilerin en üst mevkisine getirmesinden az çok olay kestirilebilir.Oda bu adamı ayrı bir yere koyuyor.
Amiraller Yonkoulardan hicbir şekilde çekinmeyen kişiler.Kaido 9 kınla kapışıp yara alırken Akainu tüm Wb komutanları ile kapışıyor.

Son düzenleme:
Acaba yonkou seviyesi dediğimiz güçte kaç insan vardır op evreninde? Bana çok varmışta kendi hallerinde takılıyormuşlar gibi geliyor nedense.

Acaba yonkou seviyesi dediğimiz güçte kaç insan vardır op evreninde? Bana çok varmışta kendi hallerinde takılıyormuşlar gibi geliyor nedense.
goresiler ve ım in seviyelerini bilmiyoruz belki onlar olabilir yonkou seviyesi zorda dışardan amiral seviyesi insanlar temin edebildiklerine göre amiral seviyesi vardır gibi daha çok

goresiler ve ım in seviyelerini bilmiyoruz belki onlar olabilir yonkou seviyesi zorda dışardan amiral seviyesi insanlar temin edebildiklerine göre amiral seviyesi vardır gibi daha çok
Ben böyle insanları görmeyi isterdim. Şu zamana kadar krallıklar kendini nasıl savundu. İlla Dünya Hükümeti mi yardım gönderecek savunma için? Şöyle bir amiral seviye general yada kral görseydik en azından. Hani bizimkilere karışmasaydı ama ne kadar güçsüz olduklarını gösterseydi vs. Şimdiye kadar hep öncekilerden daha güçlü birini göstereyim kafasında gitti seri. Sanki sonradan bir şeyler eklemek isterse mantıksızlaşmasından korkuyormuş hissi veriyor bu da insana.

Deli misin yenmek ne kelime çiğneyip tükürür hepsini. Beyazsakal a delik koleksiyonu yapan adam diğerlerine ne yapmaz. O meyve onda oldukça hiçbir yonkou dövüşmez daha onunla. Ayağın kaysa mıçtın. İçinden geçer. Haki de işlemiyor reise logia olduğu halde Marineford da gördük yonkoular aynı anda dalarsa belki alırlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık