Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Çöp bir koramiral bile kılıç saplasa Wb'nin saldırısından çok çok daha etkili olur. Öyle saçma dinamikleri var bu serinin.
Kınlar Kaidoya sapladı ama bir etkisini görmedik.Adam en başta fiziksel güç olarak hayvanı evren yaratmış.1 50 adam nelere dayanıyor.
Sahnede tam tersinin gerçekleştiğini düşünelim. Akainu Wb'nin yüzünü hafif yakmış olsun animedeki gibi sadece bıyık gitsin Wb ise Akainu'yu parçalamış olsun. Mangaka Wb'nin hakkını vermişmi derdin çizeceğin sahnenin evveliyatını seveyimmi derdin?
Dünyanın en güçlü adamından beklenen şey der geçerim.O bölümleri animeden izlediğimde de ayı tepkiyi verdim.Mangadan tekrar okuyunca şaşırdım hatta Akainu çok daha güçlüymüş diye.Wbden bir şey götürmedi yani o sahne.Akainuya ise çok şey kattı.
@Dattebayo..! @Eustass Captain Kidd
Akainu için o sahnede bayıldı diyenler var da bence hiç bilinç kaybı yaşamadı. Zaten 1 bölüm aşağıda kalıyor sadece. Sizce bilinci gitmiş midir?
Geppo bilen adam Akainu.Her türlü yarıya düşmez çıkardı ordan.Kısa süreli şok geçirmiş muhtemelen.Beklenen de bir şey zaten.Wb vuruyor.

Akainu için o sahnede bayıldı diyenler var da bence hiç bilinç kaybı yaşamadı. Zaten 1 bölüm aşağıda kalıyor sadece. Sizce bilinci gitmiş midir?
Bayılmak anlık olabiliyor. Uyanınca da kısa süreli(4-5) saniyelik kafa karışıklığı oluşuyor sonra hafif baş ağrısı dışında hiç bir şey olmamış gibi devam ediyorsun(bende öyle olmuştu). Bence bayılmadı ama bayılmış olsa da garip yada saçma olmaz.

Kınlar Kaidoya sapladı ama bir etkisini görmedik.Adam en başta fiziksel güç olarak hayvanı evren yaratmış.1 50 adam nelere dayanıyor.

Dünyanın en güçlü adamından beklenen şey der geçerim.O bölümleri animeden izlediğimde de ayı tepkiyi verdim.Mangadan tekrar okuyunca şaşırdım hatta Akainu çok daha güçlüymüş diye.Wbden bir şey götürmedi yani o sahne.Akainuya ise çok şey kattı.

Geppo bilen adam Akainu.Her türlü yarıya düşmez çıkardı ordan.Kısa süreli şok geçirmiş muhtemelen.Beklenen de bir şey zaten.Wb vuruyor.
Akainu'nun yediği değil yaptığı saldırının etkisi için tepkin ne olurdu diye soruyorum? Yüzüne manga yumruğu yemiş Wb çok basit bir hasar alsaydı tepkin ne olurdu yani? Keza MF'de olan şey biraz da bu bana göre.

Haki basmak varken kendini magmayla koruyup risk almaz dostum karşısında billurlu bir haki kullanıcısı varsa. Haki basmamak savunmasız kalması demek bir nevi çünkü.
Amiral savunması diye bişey varken haki basmak çok saçma olur. Kuzan, Wb''nin bisentoya kendine haki basarak girseydi şu anda yaşamıyordu. Amiral savunması bir benzeri Kata da gördük Luffy düzeyinde birisi boşluğu dövdü saatlerce.

Amiral savunması diye bişey varken haki basmak çok saçma olur. Kuzan, Wb''nin bisentoya kendine haki basarak girseydi şu anda yaşamıyordu. Amiral savunması bir benzeri Kata da gördük Luffy düzeyinde birisi boşluğu dövdü saatlerce.
Bunu yapamayacakları anlar elbette olacak gelen saldırıyı karşılamaları gerecek. Öyle anlarda yapacakları şey haki basmaktır meyve gücüyle savunma yapmak değil. Yapabiliyorlarsa meyve güçlerine haki ekleyip savunma yaparlar hatta. Aokiji yapar da diğerlerinden çok emin değilim.

Akainu'nun yediği değil yaptığı saldırının etkisi için tepkin ne olurdu diye soruyorum? Yüzüne manga yumruğu yemiş Wb çok basit bir hasar alsaydı tepkin ne olurdu yani? Keza MF'de olan şey biraz da bu bana göre.
sODA MF sonrası para için çiziyormuş gibi geliyor bana. Belki o kısımları para için çizmiştir. Bir yerden sonra hikaye mantık değil de fan servis için oluşturuluyor artık. Bunu da herkes fark etmiştir zaten. O yüzden öyle sahneler sorgulamak sadece çıkmaza götürür bizi.

Nakavt oluyo o sahnede. Normalde o durumlarda dövüş bitmiş kazanan belli oluyor One piece de. Luffy dövüşlerinin hepsi örenek olabilirsin. Aka'nın misyonu devam ettiği için bir süre sonra kendini toparlayarak geri dönüyor.

@H1dalg0 @Dattebayo..!
Akainu WB'ye MF'nin başında logia savunması yapmayıp ayağıyla karşıladı bisento saldırsını. Çünkü orada WB'ye seni durduracağım cevabı vermek istedi. Konu adanın yok olmasıydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık