Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
serinin akışına göre şuanki arc ı baz alıp akanui hepsini alır diyemez yani en azından şuan için şuanki durum farklı karşılarında bizimkiler olunca durum farklı oluyor biliyorsunuz. şunu öne sürmek gerekli gerçekten amiraller okadar güçlü olsaydı sayı avantajıda eldeyken denizde yonkou bırakmazlardı hiçbir amiral hiçbir yonkouyu 1-1de alamaz belki ciddi yaralar verirler ama tamamen saf dışı bırakamazlar

Wb'nin arkadan saldırdığı vakıt dışında Akainu'ya ve ya diğer amirallere dokunmuşluğu yok koskoca arc'da. Haki ile kendini savunmayan adama bunu yapmak zor olmamalı bence Korsanlar kralı bile iki çöpün mızrağı ile ölüyor. Jozu kurtarmasaydı Aokiji fişini çekiyordu Wb'nin. Kizaruya da arkadan saldırmışdı galiba.
Saçmalamakta sınır tanımıyorsun artık.

Wb'nin arkadan saldırdığı vakıt dışında Akainu'ya ve ya diğer amirallere dokunmuşluğu yok koskoca arc'da. Haki ile kendini savunmayan adama bunu yapmak zor olmamalı bence Korsanlar kralı bile iki çöpün mızrağı ile ölüyor. Jozu kurtarmasaydı Aokiji fişini çekiyordu Wb'nin. Kizaruya da arkadan saldırmışdı galiba.
Arkadan sadece bir vuruş atıyor sonra Akaiunu karşılık veriyor. Sonra WB bir yumruk daha çakıp Akainu'yu yarığın içine düşürüyor.

Senin dediğin gibi bir durum yok. Gayet Akainu olayın farkında. Haki kullanıp savuşturabilirdi. Akainu'nun arkadan gelen saldırıyı fark etmemesi bile başlı başına rezillik.
Adamı uyarıyorlar hala tık yok adamda

İlk zamanlar shanks alır diye düşünüyordum ancak shans bu kol olayı yüzünden güç olarak epey geriledi bana kalırsa.kesinlikle iyi mücadele verir ancak şuan tek başına akainuyu alamaz gibime geliyor. Tabi gizli bir kozu varsa iş değişir.
Asıl korkulması gereken Teach . Çünkü zeki ve planlı bir karekter. Kesin akainunun zayıf yönleri üzerine uğraşmıştır gibime geliyor.
Buda yetmezmiş gibi teach 2 meyve kullanıyor ve ikiside sorun çıkaracak meyveler. Henüz değil ancak bir süre sonra BB en güçlü korsan olabilir gibime geliyor.
Sakazukiyi alabilir. Çünkü BB de normal bir vücuda sahip değil epey dayanıklı biri. Karanlık ve deprem Meyvesi akainunun magmasını engelleyecek güce sahip bunun üstüne deprem meyvesi ile ciddi hasarlar bırakabilir. WB nin tayfasında desteksiz takıldığına göre iyi kötü bir haki sahibidir. Şimdide epey ilerlemiştir haki işini.
Fanlık duyguları bir kenara bırakılırsa serinin en sıkıntı karekteri olacak belliki.

Açıkçası akainu kaidoya epey sorun çıkaracak diye düşünüyordum ancak
Kaidonun derisine bu kadar övgü yağdı.Hem kendisi hem derisi
Sıcağa epey dayanıklıdır diye düşünüyorum. Sakazukinin saldırılarının Kaidonun İç organlarına ulaşabileceği bile muamma. Zaten adam dünyanın en güçlü adamı unvanına sahip. Bu yenilmez demek değil ama Kaidonun yıkıcı gücünü ve çeşitli saldırılar yapma potansiyelini düşünürsek akainunun şansı yok gibi.
Bigmom da aynı şekilde sağlam bir deriye sahip. Saldırı gücü de kesinlikle yüksek ancak asıl olayı çeşitlilik Bigmom un.
Eğer bu savaşa hazırlıklı giderse gene akainunun şansı yok.Ancak diğerlerine nazaran cok büyük bir handikapa sahip. Açlık krizi olayı. Eğer bu olursa zayıflar ve yenilebilir gibime geliyor.Yinede bana kalırsa iş bu kadar uzamaz ve Bigmom alır.

Teach konuşmayı seven,dikkatsiz birisi.Şu ana kadar gördüğümüz sahnelerinde Ace,Luffy,Magellan,Wb hepsi de temiz vuruş şansı yakaladı Teach'e karşı.O yüzden Akainu'nun açık yakalayıp vurarak kazanma şansı yüksek.Çünkü malum magma yumruğu Ace'in saldırısından da,Luffy'nin Jet Pistol'ünden de daha ölümcül.

Doğru yerde, doğru zamanda, doğru yere hamle yapmak savaşların ve kavgaların zaferini getirir.

Gördüklerimiz kadarıyla Akainu gibi bir adam, Big Mom ve Kaido gibi iki tane kontrolsüz güç budalası soytarıyı teke tek dövüşte şamar oğlanına çevirebilir.

Shanks ve Karasakal'dan henüz emin olamadığımız için yazmıyorum.

MF hali ile alamaz. Bir dahaki gördüğümüzde bir şekilde p-up almasını bekliyorum. Seri sonuna saklanan bir baş kötü daha güçlü geri gelmeli. Tüm karakterler içinde sadece Akainu'ya özel bir şeyler bekliyorum. Meyvenin ikinci uyanışı falan mı olur artık ne olursa. Hükümet Akainu'yu kitle imha silahına dönüştürecek bir şeyler yapacaktır. O zaman Karasakal'dan sonraki en güçlü olacaktır.

Senin dediğin gibi bir durum yok. Gayet Akainu olayın farkında. Haki kullanıp savuşturabilirdi
MF de haki kullanmak ? Oda hakiyi çizmemişti bile MF arcında olan şeylere haki yorumu yapmak çok yanlış Oda ozamanlar doğru düzgün oturtamamıştı haki sistemini gerçi 1005 e geldik hala sıkıntıları varda neyse

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık