Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sadakat

Sadık Olanlar Kimlerdir?

• Kullanılan toplam oy
    144
Usopp örneğinden de hatırlayacağımız üzere Zoro tam bir emir adamı. Kim olursa olsun direk öldüreceğini düşünüyorum.

@Fejugod Robin'in hangi hareketinden o havayı aldın merak ettim şimdi? Ben hiç alamadım.

Sanji ile Zoro ilişkisini kavgalarında arama.

Davy Back dövüşünde ara. Sanji Zoro yerine kafasını ortaya koyarken ara, Zoro onu bayıltırken ara. Beraber dövüşürlerken ara. Sanji Jyabura'ya tekme attığı zamanda ara, Sanji Zoro için belli etmese de yumuşak bir tarafı var derken ara.
Biraz düşününce Sanji'ye ben de yakıştıramadım dediklerimi. Özellikle Luffy-Usopp kavgasını düşününce ne kadar yufka yürekli ve sevgi dolu olduğu ortaya çıkıyor zaten.

Robin konusunda belli başlı bir sahne gösteremem. Konuşma şeklinden tut tepkilerine kadar bana hep böyle bir his vermiştir. Sanki biraz üstten bakan ve tayfaya tam anlamıyla samimiyetini göstermeyen biri gibi. Tayfanın genelindeki samimi hisleri Robin'den çok fazla alamıyorum. Bana böyle bir his veriyor sadece, yoksa o da tayfanın en tatlı üyelerinden biri tabi.

Brook neyse de Jinbei Luffye katilmak için önce resmi olarak Shichibukailikten ayrıldı,ardından Mamanın tayfasindan ayrıldı.Günes Korsanlari bile Jinbeinin sürekli Luffyi öven seyler söylemesinden bıkmış artık
Brook' un tayfanın en şebelek üyesi olmasını geçtim, Jinbe de bir o kadar yumuşak kalpli ve mantıklı biri olarak gelmiştir bana hep. Luffy için bile olsa tayfadan birini katledecek kadar acımasız ve karanlık bir karakteri de yok.

Biraz düşününce Sanji'ye ben de yakıştıramadım dediklerimi. Özellikle Luffy-Usopp kavgasını düşününce ne kadar yufka yürekli ve sevgi dolu olduğu ortaya çıkıyor zaten.

Robin konusunda belli başlı bir sahne gösteremem. Konuşma şeklinden tut tepkilerine kadar bana hep böyle bir his vermiştir. Sanki biraz üstten bakan ve tayfaya tam anlamıyla samimiyetini göstermeyen biri gibi. Tayfanın genelindeki samimi hisleri Robin'den çok fazla alamıyorum. Bana böyle bir his veriyor sadece, yoksa o da tayfanın en tatlı üyelerinden biri tabi.

Brook' un tayfanın en şebelek üyesi olmasını geçtim, Jinbe de bir o kadar yumuşak kalpli ve mantıklı biri olarak gelmiştir bana hep. Luffy için bile olsa tayfadan birini katledecek kadar acımasız ve karanlık bir karakteri de yok.
Tayfada birini öldürecek acımasızlığa sahip kişiler Zoro,Sanji ve Robin.

Luffy için bile geçerli bir sebep varsa herkes öldürür bence sebep olmadan sadece emir ile anca zoro yapar

Burada olay çok önemli durduk yere hiçbir şey yokken Luffy emir verdi diye tayfadan kimse diğerini öldürmez

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık