Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Rob Lucci

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    255
Tabii öyle ama yine de Lucci'nin o seviyeye 2 yılda gelmesi için Garp'tan falan öğrenmesi gerek diye düşünüyorum. Çünkü haki hakkında bilgisi 1 dersek dövüşte de bir anda artamaz o kadar bilgisiz olduğu bir konuda gücü. 1. komutan seviyesi gelirse şaşırır mıyım şaşırmam ama işte yine de mümkün görmüyorum. Yc2 gelebilir belki.
Ennies Lobby'den sonra CP9 ajanlarını kapsayan bir kapak hikayesi görmüştük bu kapak hikayesinde CP9'ların 2 yıl içerisinde nerede olabilecekleri ile ilgili bir şey öğrenemesekte benim bir tahminim var Lucci, Luffy ile kavga etmeden önce hiç kimse tarafından yenilmedi hem de hiç kimse ona dahi dediler ve verdikleri görevleri başarı ile tamamladı ama Luffy'ye kaybedince peşinde Donanmanın olduğu bir kaçak durumuna düştü Who's Who ile benzer bir şekilde. Tek bildiğimiz 2 yıl sonra Cipher Pol'ların en güçlü birliği olan CP0 üyesi olarak döndüğü bu yüzden bence bu 2 yıl boyunca sanki çocukluğunda yaptığı gibi hiç durmadan antrenman yaptı birileri ile kavga etti ve 2 yıl sonunda Dünya hükümetine geri döndüğünde zaten bir dahi ve canavar olan Lucci'yi daha önceki hali ile karşılaştırılamayacak bir güç seviyesi içinde gördüler ve öyle bir adamın Hükümetin yanında olmasının Hükümetin karşısında olmasından daha iyi olacağını düşündükleri için onu geri aldılar.

Ennies Lobby'den sonra CP9 ajanlarını kapsayan bir kapak hikayesi görmüştük bu kapak hikayesinde CP9'ların 2 yıl içerisinde nerede olabilecekleri ile ilgili bir şey öğrenemesekte benim bir tahminim var Lucci, Luffy ile kavga etmeden önce hiç kimse tarafından yenilmedi hem de hiç kimse ona dahi dediler ve verdikleri görevleri başarı ile tamamladı ama Luffy'ye kaybedince peşinde Donanmanın olduğu bir kaçak durumuna düştü Who's Who ile benzer bir şekilde. Tek bildiğimiz 2 yıl sonra Cipher Pol'ların en güçlü birliği olan CP0 üyesi olarak döndüğü bu yüzden bence bu 2 yıl boyunca sanki çocukluğunda yaptığı gibi hiç durmadan antrenman yaptı birileri ile kavga etti ve 2 yıl sonunda Dünya hükümetine geri döndüğünde zaten bir dahi ve canavar olan Lucci'yi daha önceki hali ile karşılaştırılamayacak bir güç seviyesi içinde gördüler ve öyle bir adamın Hükümetin yanında olmasının Hükümetin karşısında olmasından daha iyi olacağını düşündükleri için onu geri aldılar.
Güzel bir teori ama işte teori. Kendi kendine yeni dünyadaki en önemli şey olan hakiyi nasıl geliştirebildi mesela?

Sabo'ya rakip olamaz :/ Sabo yüksek ihtimalle Lucci ile dövüşmeyecek zaten. Bence direkt olarak Teach ile dövüşür ve Ace benzeri bir sonu olur.

Akainu'nun tek başına geldiği zamandaki gibi karasakal gereksiz dövüşe girmek istememiştir. ;)

Yoo gayet alakalı konular.
Yoo değil. Kaç sene önce açılmış konu. En güçlü imparatorun sağ kolu, ayrıca bilinen en yüksek ödüllü kişi olarak biliniyordu o zaman Jack.
Ben yorum yapmayalım demedim ki sadece senin verdiğin örnekler çok uç ve bunları tartışsak bile zaman-atlaması sonrası pek bir şeylerini göremediğimiz için sonuca varamayız ama Lucci vs Sabo öyle bir fight değil öncelikle non-canonda olsa bir dövüşlerini gördük ve bu berabere bitti (daha doğrusu yarıda kesildi) yani birbirleri arasında o kadar büyük uçurum olamaz Ve evet Rob Lucci'nin zaman-atlama sonrası hiçbir kavgasını görmedik ama Vivre card'lar ile eski yeteneklerine ne kattığını az çok biliyoruz mesela Haki öğrenmiş ve büyük ihtimal ile Rokushiki tekniklerini haki ile birleştiriyor ve bunun nasıl bir şey olduğunu seride bir kaç kere gördük ve tahminde yürüyebiliriz Sabo'nun yeteneklerini zaten Dressrosa'da gördük yani bu bilgiler ile bir sonuca varabiliriz. Hem sen sanırım o yorumu Dünya hükümeti üyelerinin fazla yüceltildiğini düşündüğün için yaptın ama bence Sabo vs Lucci o kadar imkansız bir dövüş değil.
Vivre card'ın da movie'nin de en ufak bir geçerliliği yok hocam. Verdiğim örnekleri de esprili olsun diye bilerek abarttım. :d

Yoo değil. Kaç sene önce açılmış konu. En güçlü imparatorun sağ kolu, ayrıca bilinen en yüksek ödüllü kişi olarak biliniyordu o zaman Jack.

Vivre card'ın da movie'nin de en ufak bir geçerliliği yok hocam. Verdiğim örnekleri de esprili olsun diye bilerek abarttım. :d
King vs sengoku da aynı komiklikte bir konu. :d
Neyse forumda hangi tarafın abarttığı belli. Şu an bile sağ kol=amiral diyenler varken bundan 3 4 sene önce millet yonko'ya 2 3 amiral aldırıyormuş.

King vs sengoku da aynı komiklikte bir konu. :d
Neyse forumda hangi tarafın abarttığı belli. Şu an bile sağ kol=amiral diyenler varken bundan 3 4 sene önce millet yonko'ya 2 3 amiral aldırıyormuş.
Beckman+ vs Yaşlı Sengoku diye düşünürsen oturur belki. :)
Hiçbir zaman yonko = 3 amiral diyen bir topluluk olmadı. Bireysel olarak böyle düşünen olmuştur tek tük. Onun haricinde siz de Akainu'ya yonko falan aldırıyorsunuz, çok farklı işler değil. :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık