Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Rob Lucci

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    255
Luffy'nin 2 yıl önce aştığı bir karakteri, abisinin nihai rakibi yapar mı ? Sanmam..

Bekleyip göreceğiz.. ayrıca

Dragon vs Sakazuki çok manyak olurdu.. bunun magmasını anında söndürür, yağmur yağdıra, yağdıra döverdi. Hey gidi..
Sabo dragon breath olması lazım arena yıkan, şuan luffy nin yapmaya çalıştığının geniş versiyonunu yapıyor haki ile. 4000 doriki den 8k ya çıksın hadi lucc,Luffy ye şuan yetişemez. Sabo ya zaten uzak kaldı nihai rakip...

Sabo dragon breath olması lazım arena yıkan, şuan luffy nin yapmaya çalıştığının geniş versiyonunu yapıyor haki ile. 4000 doriki den 8k ya çıksın hadi lucc,Luffy ye şuan yetişemez. Sabo ya zaten uzak kaldı nihai rakip...
Dragon breath farklı bişey çıktı sanki. Robin’e bile öğretmiş öz patlatma tekniğini. Armamentten ziyade dövüş tekniğiyle alakalı galiba. Balıkadam karatesi gibi.

Ama katılıyorum tabi sabo lucciden ayrı lig.

Dragon breath farklı bişey çıktı sanki. Robin’e bile öğretmiş öz patlatma tekniğini. Armamentten ziyade dövüş tekniğiyle alakalı galiba. Balıkadam karatesi gibi.

Ama katılıyorum tabi sabo lucciden ayrı lig.
Bana haki tekniği gibi geliyor o. Balık adam karate de olabilir tabi ama elleri haki kaplıydı belki güçlendirme içindir...

Her dayak yiyen sağ kol seviyesinde dönecekse işimiz var. Lucci'nin bu seviyede dönmesini gerektirecek hiç sebep ve motivasyon yok. En fazla 3. veya 2. komutan seviyesidir. Sabo orta zorlukta alır.

Lucci sağ kol seviyesi olarak seriye dönüş yapar. Ama Sabo meyveli hali amiral seviyesine yakın.

Meyvesiz Sabo olsa hapiste olduğundan gelişemediğinden yola çıkarak bir ihtimal Lucci derdim.
Meyvesiz sabo niye hapise giriyor onu anlamadım bence saboyu içerde şişlesinler olay kapansın gitsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık