Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Rob Lucci

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    255
Kanıt sorsanız net şekilde cevaplayamam ama Lucci Sağkol ve üstü dönecek bence. Beklentim böyle sadece. Bu sebeple Sabo ile rakip görüyorum. Sağkol altı dönmesi büyük sürpriz olur.

Mera mera yediği için Sabo bir şekilde alacaktır logia en güçlü meyve.Ama o meyveyi yemese bence ileride yapacağı olası dövüşte kaybetme ihtimali daha yüksekti.
Katılıyorum Mera Mera kesinlikle çok güçlü bir meyve ve teraziyi Sabo'nun tarafına çeviriyor ama Lucci daha 13 yaşındayken sırtında top patlattılar ama Tekkai'si ile kendini korudu ve top ve o alevler sadece yanık izi bıraktı birde üstüne Haki'ile ateş yıldırım gibi şeylere direnç kazanılabileceğini öğrendik Lucci'nin Haki seviyesini bilmiyoruz ama bir süre ateşe dayanabileceğini düşünüyorum hatta işler dayanıklılık yarışına giderse dezavantajlı konumda olacağını bildiği için olası bir Sabo, Lucci kavgasında Lucci'nin Sabo'nun işini kavga başlar başlamaz hızlıca ve tüm gücü ile bitirmeye çalışacağını düşünüyorum.

Sabo alabilir lakin Jinbe vs Who gibi parmak kırmalar yanında adamla dövüşmeler olacağını sanmıyorum Luffy vs Katakuri gibi bile geçebilir.
Bence de ankettekinden daha zor bir dövüş olur. Sabo 146 oy alıyorsa Lucci de 70-80 oy almalıydı en azından.

Millet Sabo'nun rakibi Akainu olacak sanıyor hani Luffy çoktan o seviyeyi geçecek ya amirallerle uğraşmıcak. :artiz:

Sabo'nun rakibi Luccidir.
Sabo'nun rakibi bence de Akainu olmalı normalde. Bu dövüşün de altyapısı var Akainu-Dragon dövüşünün de altyapısı var gibi duruyor. Ama benim aklımdaki Dragon'un Akainu'nun ciğerlerini sökmesi lazım. Şu azmanlığın yanında Akainu'nunki ergen atarına benziyor.

O yüzden ben de Sabo vs. Akainu olsun isterim. Luffy Bb'yle tek savaşacaksa Akainu biraz tırıs gelir fırıs gider.

Son düzenleme:
Kaçıncı adammış komutan cinsinden söyleyeceksin herhalde.
Kafadan senaryo yazıp zoro sanji karşılar diyorsun sonra gelip beni eleştiriyorsun. :d
Bir amiralcinin düşünme şekli: Karşıda dünya hükumetinden biri varsa tereddüt etme.
-Sabo vs Lucci - Lucci
-Coby vs Zoro - Coby
-Smoker vs Shanks - Smoker
-Akainu vs Saitama - Hmm, Akainu (Hmm'ladığı için lobiden atıldı.)
Jack vs sengoku gibi konular olduğu düşünülünce abartan tarafın amiralciler olmadığı anlaşılıyor gibi..

Bir amiralcinin düşünme şekli: Karşıda dünya hükumetinden biri varsa tereddüt etme.
-Sabo vs Lucci - Lucci
-Coby vs Zoro - Coby
-Smoker vs Shanks - Smoker
-Akainu vs Saitama - Hmm, Akainu (Hmm'ladığı için lobiden atıldı.)
Dünya Hükümeti ve Donanmadan saydığın adamların zaman-atlama sonrası Güçlerini görmedik ki (Smoker hariç). Yani demek istediğim zaman-atlama sonrası hiç kimse ile en ufak bir kavgaya bile girmediler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık