Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Marco

Savaşsalar hangisi kazanır?

• Devrim ordusu genel kurmay başkanı Sabo

Kullanılan: 59 35.3%
  • Anka Kuşu Marco

Kullanılan: 97 58.1%
  • Beraberlik

Kullanılan: 11 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    167
Yanlış anlamışsın. Ben marco ve sabonun meyve gücünü söyledim.
Ben eldeki verilerden konuşmaya çalıştım mümkün olduğunca. Sabonun luffyin kullandığı silahlanmaya sahip olduğuna dair net bir bilgi yok. Olsaydi fujjtoranin kılıcına eli temas etmezdi zaten? Diye düşünüyorum. Hakinin sertliği konusuja gelirsek. Luffynin suanki haliyle yakın değildir.bu açıdan luffynin kullandığı haki seviyesine yakın olduğunu sanmıyorum. King hibrit geçmedi diyebiliriz buna lafım yok.
Eğerki ileri silahlanmadan kastın ryou ise ve ileride sabonun bunu bildiği kesinlesirşe marcoyu alabilir. Eğer sadece siyahlaştırmaktan bahsediyorsan. İmkani yok o güçle marcoyu almasının. Alacağı bir güce sahip değil. Zaten sende alması konusundaki aynı fikirdesesin. Orta veya yüksek zorlukta alması kişisel kararla verilen bir durum. Ben ortadan biraz zor alacağını düşünüyorum. O sebeple marco diyorum.
Asıl sen yanlış anladın.Senin mantığınla gidersek de Fuji'de de ileri silahlanma yok olsa g3ü kılıcına değmeden bloklayabilirdi.Adam her şeyin bir özü vardır diyerek tek hareketle kolezyumun ortasını parçalıyor.Bu normal bir b.haki kullanımı değil.Yani biz bunun gibi bir kullanım görmedik.Luffy'nin hakisinin sertliği çok yüksek seviyede değil ki.Luffy silahlanmasını geliştirdi ama bunu sertleştirerek yapmadı.Çok daha gelişmiş bir kullanım tarzını öğrendi.Yoksa Luffy'nin kokası hala hala çok üst seviyelerde değil.Ulti kafa attığında kafasınn acıdığını söyleyip,metrelerce uçan bir haldeydi en son.Ryou zaten silahlanma hakisinin Wano'da geçen adı.

K.hakinin gökyüzü adasında mantra olarak geçmesiyle aynı mantık.Wanodaki gördüğümüz samuraylar falan Hyogoro'nun Luffy'ye başta gösterdiği ileri seviye tekniği yapabilen kişiler.Ki bunun daha da üst versiyonunu Rayleigh kullanabiliyor.Şu anki Luffy'de onu kullanabiliyor.Hyo zaten kendisi söylüyor Luffy'nin tekniğinin daha üst seviyede olduğunu.Sabo'nun kolezyumda gösterdiği Luffy'nin Ray'den görüp yaptığı gibi duruyor.Yoksa ileri silahlanması yoksa yenemez diyorum zaten Sabo Marco'yu.

Sabo'nun gelecekte Marco'yu geçeceğine kesin gözüyle bakıyorum çünkü potansiyel sahibi bir karakter.Şuan ki durumunda ise Marco'yu zorlar mı bilmem ama aralarındaki mücadelenin tek taraflı olmayacağından eminim.Tahmin edecek olursam on dövüşten yedisini Marco alır.

Asıl sen yanlış anladın.Senin mantığınla gidersek de Fuji'de de ileri silahlanma yok olsa g3ü kılıcına değmeden bloklayabilirdi.Adam her şeyin bir özü vardır diyerek tek hareketle kolezyumun ortasını parçalıyor.Bu normal bir b.haki kullanımı değil.Yani biz bunun gibi bir kullanım görmedik.Luffy'nin hakisinin sertliği çok yüksek seviyede değil ki.Luffy silahlanmasını geliştirdi ama bunu sertleştirerek yapmadı.Çok daha gelişmiş bir kullanım tarzını öğrendi.Yoksa Luffy'nin kokası hala hala çok üst seviyelerde değil.Ulti kafa attığında kafasınn acıdığını söyleyip,metrelerce uçan bir haldeydi en son.Ryou zaten silahlanma hakisinin Wano'da geçen adı.

K.hakinin gökyüzü adasında mantra olarak geçmesiyle aynı mantık.Wanodaki gördüğümüz samuraylar falan Hyogoro'nun Luffy'ye başta gösterdiği ileri seviye tekniği yapabilen kişiler.Ki bunun daha da üst versiyonunu Rayleigh kullanabiliyor.Şu anki Luffy'de onu kullanabiliyor.Hyo zaten kendisi söylüyor Luffy'nin tekniğinin daha üst seviyede olduğunu.Sabo'nun kolezyumda gösterdiği Luffy'nin Ray'den görüp yaptığı gibi duruyor.Yoksa ileri silahlanması yoksa yenemez diyorum zaten Sabo Marco'yu.
İleri silahlanmadan bahsetmek istediğine çözemedim senin?
Kolaylık olsun diye ryou yazdım.
Luffynin hakisinin sertligi gayet yüksek katakuri gibi birisiyle savaştı. Her ne kadar gözlemi daha da artsada silahlanması da güçlendi o savaşta. Ultinin gördüğümüz saldırılarında sürekli kafasını kullanması ve atlarken ivme alması tabiki luffyden karlı bir işe dönüşecektir. Acıması normal.

Neye göre Beckman>Marco dedin?
Tabiki Kizaru, Beckmanden korktu diyen komiklerden değilim. Böyle bir şey yok. Fakat 957'deki en dengeli tayfa muhabbeti, bir imparatorun özellikle komutanlarına dikkat çekilip ek olarak ödül olarak tayfanın birbirine yakın olduğunun söylenmesi. Tabi Beckman biraz tahmine kaçıyor şuan en iyi featler Marco'da sonra da Katakuride.

Silinmiş Üye

Tabiki Kizaru, Beckmanden korktu diyen komiklerden değilim. Böyle bir şey yok. Fakat 957'deki en dengeli tayfa muhabbeti, bir imparatorun özellikle komutanlarına dikkat çekilip ek olarak ödül olarak tayfanın birbirine yakın olduğunun söylenmesi. Tabi Beckman biraz tahmine kaçıyor şuan en iyi featler Marco'da sonra da Katakuride.
Anladım. Peki neden Marco'nun özellikleri Katakuri'ye ağır basıyor?

İleri silahlanmadan bahsetmek istediğine çözemedim senin?
Kolaylık olsun diye ryou yazdım.
Luffynin hakisinin sertligi gayet yüksek katakuri gibi birisiyle savaştı. Her ne kadar gözlemi daha da artsada silahlanması da güçlendi o savaşta.
Dostum anlatıyorum zaten.İleri silahlanma dediğim şey.Hyogoro'nun gösterdiği ve Ray'in gösterdiği,son bölümlerde de Luffy'nin kullandığı silahlanmanın gelişmiş hali diyeyim.Ray ve Luffy bu ileri silahlanmanın bile daha gelişmişini kullanıyor Hyogoro amcamıza göre.Rakibin derisinin altına,iç organlarına bile bu teknikle rahatlıkla saldırabiliyorsun.Law'ın gammasını düşün benzeme açısından.Luffy'nin hakisi gelişti ama teknik bazlı diyorum.Fiziksel olarak inanılmaz bir sertliğe sahip bir kokaya sahip değil şu an bile Luffy.Kata ile yaptığı savaşın son kısımlarında bile silahlanmalı yumrukları Kata'nın silahlanmalı yumruklarıyla çarpışınca acısından bağırıyordu.Zira wanoda da Ulti kafa toslama mücadelesinde Luffy'nin kokasını aşıp rahatlıkla canını yakmıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık