Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ryokugyu'nun Sıradaki Kurbanı Kim Olur?

Yeşil Boğa Reisin Sıradaki Harcayacağı Kişi/Kişiler Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    76
Festival ekibinden ancak ırgatları ayıklar. Kizaru'nun ultisiyle duş alan Marco'nun fişini kısa sürede çekecek amiral yok.
Ryo reis dalla tutup kara kılıcıyla kafasını alacak Marco'nun. Böyle bir senaryoda işi biter. Bakalım göreceğiz. İşlerin geriliminin artması için tayfaya yakın birilerinin ölmesi lazım. Buna aday kişiler Marco ve Yamato bence. Marco zaten ölmek istediğinin sinyalini verdi.

Hükümet ile denizciler farklı oluşumlar olsalarda denizciler hükümete bağlı.Yani hükümetin düşebilmesi için öncelikle denizcilerin düşmesi gerek.Çünkü denizciler hükümetin antik silahlardan sonra en büyük kozu gibi.

Hem Coby'nin amiral olabilmesi için hemde hükümetin düşebilmesi için şimdiki amirallerden de birkaçının düşmesi kaçınılmaz.

Şuan olmasa bile Ryokugyu veya diğer amiraller bir iki arca düşer bence.

Oda'nın neden düşünmek için ara verdiğini şimdi daha iyi anlıyorum. Adam son bölümü çizdikten sonra "ben napıyorum ya amirali neden oraya götürüyorum" falan demiş olacak ki düşünmem lazım dedi.

Amiral gizlice sızıp saklanıp pusuya yatarak tek tek avlanacak bir tip görüntüsü vermedi. Bodoslama dalıp indiririm havasında lale gibi ilerliyor. Yeşerttiği bitkiler sayesinde uzaktan duyma görme gibi özellikleri de varsa ve olan biteni meydana dalmadan dinleyip vazgeçerse ne ala. Yok gördüğümüz anladığımız gibi yalaka ve kibirliyse son yeşerttiği şey mezarına çiçek olur. Yozlaşmış hükümetin en dik (!) duran yapısının tepesindeki yozlaşmaya işaret olarak çizmiş olabilir Oda bunu. Balık artık açık açık baştan kokuyor diyerek Luffy'nin One Piece'i bulması sonrası denizcilerdeki değişimin gerekliliğini iyice göstermiş olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık