Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ryokugyu'nun Sıradaki Kurbanı Kim Olur?

Yeşil Boğa Reisin Sıradaki Harcayacağı Kişi/Kişiler Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    76

1053.Bölümde Yeşil Boğa Reisin eforsuz bir şekilde yoldan geçerken King ve Queen'i aldığını gördük. Sizce Aramaki'nin sıradaki kurbanı/kurbanları kim olacaktır?

1-Big Mom Tayfası

2-Zoro ve Sanji

3-Yamato ve Momonosuke

4-Kınlar

5-Marco

6-Kid ve Law

7-Luffy

Bu adamda çift kişilikli sanırım. İlk tanıtıldığında farklı bir aurası vardı.
Komple salabilir oraları. Öleceğini sanmıyorum çok güzel bir meyvesi var. Oraya girer mi ne yapar emin değilim

Zoroyu kutlamalarda görmedim . Bi ara panellerde yoktu. Bir şekilde karşılaşmaları mümkün.

Kizaru'nun ultisiyle duş alan marco hahaha kahkaha attım :D

tahminimce Akainu ile baba oğul ilişkisinin kutsallığına dem vuracak Oda reis. Fakat finalde Ryokyugu'nun "aslında böyle biri değildim sen beni böyle yaptın" şeklinde isyanını göreceğimizi düşünüyorum. Soruya gelecek olursak savaş olmayacaktır. Halkın tepkisi sonucu "başka sefere" diyip Fujitora gibi olmasa da salacaktır diye düşünüyorum.

Wano savaşında beklediğimden çok daha az kişi öldü. Ben baya baya 4 5 ölüm görürüz dedim olmadı. Oda boş yaptı bu konuda. Ama Ryokugyu elbet birlierini öldürecektir. Kawamatsu ve Inuarashi en azından gitmeli. Sarsıcı olur ama Kin'emon çok tatlı olacaktır. Bide tayfadan biri aslında ölse tadından yenmez (Usopp). Onun dışında Kİd Lawın tayfasından birkaç ölüm güzel olur. Kısacası biraz katliam olsun istiyorum. Meyve dehşet bir meyve. İyi kullanılmalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık