Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ryokugyu'nun Sıradaki Kurbanı Kim Olur?

Yeşil Boğa Reisin Sıradaki Harcayacağı Kişi/Kişiler Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    76
Wano savaşında beklediğimden çok daha az kişi öldü. Ben baya baya 4 5 ölüm görürüz dedim olmadı. Oda boş yaptı bu konuda. Ama Ryokugyu elbet birlierini öldürecektir. Kawamatsu ve Inuarashi en azından gitmeli. Sarsıcı olur ama Kin'emon çok tatlı olacaktır. Bide tayfadan biri aslında ölse tadından yenmez (Usopp). Onun dışında Kİd Lawın tayfasından birkaç ölüm güzel olur. Kısacası biraz katliam olsun istiyorum. Meyve dehşet bir meyve. İyi kullanılmalı.
Aslında toplamda 6 kişi ölmüş bu arc. Yasuie, Izo, Ashura, Kanjuro, Orochi, Hawkins. Ama bizim taraftan az kişi öldü buna katılıyorum. Kinemon ve Kiku'da ölmeliydi bence. Tayfadan ise birini öldüreceğini düşünmüyorum Oda'nın.

BigMom tayfasını gelirken almış olabilir bence yani sıradaki değil geçmişteki kurbanlarıdır. Onun dışında festivalde her şey olabilir net bir şey söyleyemiyorum ama emin olduğum tek bir şey var ki o da amiralin karizması kesinlikle çizilmeyecek, daha önce hiç iddialara katılmadım ama bununla alakalı her türlü iddiaya varım.

Aslında toplamda 6 kişi ölmüş bu arc. Yasuie, Izo, Ashura, Kanjuro, Orochi, Hawkins. Ama bizim taraftan az kişi öldü buna katılıyorum. Kinemon ve Kiku'da ölmeliydi bence. Tayfadan ise birini öldüreceğini düşünmüyorum Oda'nın.
Kaido ve Big Mom'da ölmüş olabilir.

Luffy'nin başını almak için gidiyor ama Luffy dahil Jinbe'ye kadar büyükbaşlardan birine bir şey yapamaz. Birini öldürecekse bu büyükbaşları gaza getirecek biri olur. Ben öldürmesinden ziyade kaçırmasının daha olası olduğunu düşünüyorum ama olası dediğime bakmayın bu bile zorlama senaryolarla mümkün olabilir ancak.

Yargı dağıtıp dönecek kral
Gazete de dağıtabilir aslında ya. Dışarda o kadar büyük olaylar olmuş o da kralın haberin olmazsa olmaz diye düşünmüş buraya kadar gelmiş. Luffy'i görme heyecanıyla bedenine hakim olamıyor bastığı yer yeşilleniyor adamın. Umarım Zoro heyecanını kursağında bırakmaz garibin. Akainu gereksiz bir şey yapma falan dedi ama napsın...

Aramaki tam mekana girecekken bir telefon gelir ve Aramaki mekanı terk eder. Yüksek ihtimalle de hükûmet gemilerine saldıran BM tayfasının peşine düşer. Böylece, amiraller her zamanki gibi Hasır Şapkalara yardım etmiş olur.

Son düzenleme:
Aramaki muhtemelen birini rehin alacak. Bir çocuğu mesela. Onunla tehdit ederek luffyi isteyecek. Veya momonosukeyi rehin alacak. Diyecek ki luffyi verin yoksa arkadaşınızı öldürürüm. Momo bir anda korkup ejderhaya dönüşüp kurtulacak :D Veya momoyu öldür diyecekler momonun bedeni odenin bedeni gibi sert olduğu için zarar görmeyecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık