Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryokugyu'nun Gücü Ne Olabilir?

• Konbuyu başlatan Goodwill
  • Başlangıç tarihi
Zaten ben ortaya dedim. Üçlüden dolayı Zoan olması mantıklı.
Sadece yeşil ve boğa olmasından meyve tahmini yapılıyor ya. O yüzden Fujiyi söyledim. :(
Saldirilari kisilikleriyle alakali lakaplari. Fuji'nin adi kaplan olan tekniği var. Akainu'nun köpek olan. Muhtemelen bununda kişiliği veya bir guclu tekniğinin saldırısının falan isminde boğa vardır. Efektleri kıyafetleri falan yeşildir. Zoan olması vslerini daha güzel yapar serideki en iyi dövüşler fiziksel kuvvetin kullanıldığı vslet bence. Ryu eğer beklediğimiz kadar asabi ise Luffy ile olan dövüşünde zoan meyveli olmasını isterim acayip zevkli olur okuması.

Falkir

Şimdi biraz komik gelecek fakat ateş su hava ve (tahta :D) toprak seride 1 element meyve olarak görüldü ateş=mera mera no mi(ace x sabo), toprak=dojö dojö no mi , hava=tenki tenki no mi(bu tam net görünmedi fakat dragonun bu meyveye sahip olduğunu düşünüyorum ve bunu da görüldü sayarsak) seride görülmeyen su ve toprak.boğa veya türevi bir zoan kullanıcısı olacağını zannetmiyorum minatour antik meyvesi impel down da çıkmıştı. doğa temalı olarak düşünürsek bu amiralin su veya toprak meyvesi kullanıcısı olduğunu düşünüyorum ve bu ikisi büyük bir yıkıcı güce sahip.

Şimdi biraz komik gelecek fakat ateş su hava ve (tahta :D) toprak seride 1 element meyve olarak görüldü ateş=mera mera no mi(ace x sabo), toprak=dojö dojö no mi , hava=tenki tenki no mi(bu tam net görünmedi fakat dragonun bu meyveye sahip olduğunu düşünüyorum ve bunu da görüldü sayarsak) seride görülmeyen su ve toprak.boğa veya türevi bir zoan kullanıcısı olacağını zannetmiyorum minatour antik meyvesi impel down da çıkmıştı. doğa temalı olarak düşünürsek bu amiralin su veya toprak meyvesi kullanıcısı olduğunu düşünüyorum ve bu ikisi büyük bir yıkıcı güce sahip.
Su değil de aynı şekil ben de toprak meyvesini düşünüyordum. Çok iyi olurdu

Biri toprak diyor biri tahta (agaç agaç meyvesi) diyor. Meyva uydurmayalım:)
Bence oda her zaman oldugu gibi bir şeylerden etkilenerek çizdi.Bence şimdide bir marvel karakteri olan hulk benzeri bir şey çizdi. Kızdıkça gücü artan felan, ki bence jinbeinin rakibi olur ve bence bu karakterde mutlak güç ve dayanıklılık olur .Ki boga dayanıklılıgın ve kızgınlıgın simgesidir .

Hem lufy de zaten örümcek adam çakması degilmidir biri kol uzatır biri ip atar:) yani marvel serisinide dayayacak oda görüntü onu gösteriyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Radyasyon logiası tarzında bir şey çıkarsa Op dünyasında ot bitmez anasını :D

Böyle bir şey çıksa çılgın olurdu aslında. Bu çıkmazsa Hashirama tarzında bir yeteneği olabilir.

Sarı Maymun Kizaru Işık Adam
Kırmızı Köpek Akainu Magma Adam
Mavi Sülün Aokiji Buz Adam
Mor Kaplan Issho Yerçekimi Adam
Yeşil Boğa Ryokugyu ??? Boğaya takılmayın zoan çıkmayacak burası kesin. Yeşil renkte bir yetenek ne olabilir ? Doğa hakimiyeti olabilir. Zhen Chan gibi bastığı yerde yaşam oluşan birisi çıkabilir. Hashirama mantıklı bir yaklaşım odun olmaz da sarmaşı olur mesela. Tabi mangaka herhangi bir yeteneğe de yeşil renk verebilir. Yerçekimine mor diyen adam sonuçta.

Ya efsanevi zoan olur ya da zamanla ilgili bir paramecia olur. Zamanla ilgili olmasını daha muhtemel görüyorum ama pek istemiyorum şöyle yıkıcı patlayıcılı güzel birşey olsun :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık