Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryokugyu'nun Gücü Ne Olabilir?

• Konbuyu başlatan Goodwill
  • Başlangıç tarihi
Bence daha çok var Ryu'yu görmeye. Weevi, Kaido, Jack(Sifati hariç) çok kişi gösterdi. Antik zoan çıkacak bana kalırsa Ryu. Sağlam asabi bir karakter bekliyor bizi.

Bence daha çok var Ryu'yu görmeye. Weevi, Kaido, Jack(Sifati hariç) çok kişi gösterdi. Antik zoan çıkacak bana kalırsa Ryu. Sağlam asabi bir karakter bekliyor bizi.
Normal zoan çıkmaz bence de. Amirallerin meyveleri hep sağlam. Fuji'ninki belki en iyi paramecialardan.
Mistik veya antik zoanı verirler.

Fuji'nin lakabıyla meyvesinin ve saldırılarının alakası yok yalnız.
Mor Kaplan. Kaplanlık bir şey göremedim. Mor bir şey de göremedim elbisesinden başka.
Bu adamda da alakasız bir şey çıkabilir.

Normal zoan çıkmaz bence de. Amirallerin meyveleri hep sağlam. Fuji'ninki belki en iyi paramecialardan.
Mistik veya antik zoanı verirler.

Fuji'nin lakabıyla meyvesinin ve saldırılarının alakası yok yalnız.
Mor Kaplan. Kaplanlık bir şey göremedim. Mor bir şey de göremedim elbisesinden başka.
Bu adamda da alakasız bir şey çıkabilir.
Boğa gibi birşey çıkmaz zaten. Ben Oda'nın üçleme yapacağını düşündüğümden öyle dedim. Boğa lakabını asabiliginden almıştır zaten.

Bu amiral kadın çıkabilir/çıksın. Valkyrie mistik zoanı iyi olur. Valkyrie zoanı Linlin'de de olabilir bunu bekliyorum.

Boğa gibi birşey çıkmaz zaten. Ben Oda'nın üçleme yapacağını düşündüğümden öyle dedim. Boğa lakabını asabiliginden almıştır zaten.
Zaten ben ortaya dedim. Üçlüden dolayı Zoan olması mantıklı.
Sadece yeşil ve boğa olmasından meyve tahmini yapılıyor ya. O yüzden Fujiyi söyledim. :(

Kesinlikle zoan beklemiyorum o kesin benim için. Cinsiyeti de ODA'nın dediklerinden erkek olarak çıkardım. hashirama v2.0 çıkabilir mi? Yeşil renk sağlık bereket doğa ile özdeşleşmiş bir renktir. Yıkıcı bir güç olarak özdeşleştirdiğim tek karakter hashirama. boğadan bir şey çıkmayacaktır onu geçelim:/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık