Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rüya Âlemi

Rüyalarım genelde...

• Kullanılan toplam oy
    101
Yaşadiğiniz ani şeylerin bilinçaltina işleyip beyinin önümüze sunduğu şey mesela ufakken chuckynin gelini vardi ilkokulda sinifta izlemistik ondan etkilenip rüya görmüştüm chucky beni kovalıyordu l geçen günde uyku sersemiyim iş çıkışı geri geri çıkarken zınk diye araç geçti ben araci görmedim kaza yapmadim yakin bile değildi ama ya yaparsam hissine kapildim ve rüyamda kaza yaptiğimi gördüm yani birşeyden etkilenip onu önüme çıkaran beynim ne biçim şeysin lan sen olmamiş şeyi neden olmuş gibi bana gösteriyon boşuna telaşlandırıyon beni ama iyi şeyleride gösteriyo nadirde olsa bir rüyam var film olur 7 saniyeymiş 7 saat anlatırım olay örgüsü mekan kişiler en son traktörle dereye saplanmış durumdayim dere suyu sıcaklardan azalmış bataklık olmuş arkadan akıllı zombiler tüfekle sıkıyolardı senaryoya bak

Yok, ben rüyalarımı bütün ayrıntıları ile hatırlarım, ancak genelde hoş ya da mutlu edecek rüyalar görmüyorum. Kabus da değil, ama biraz fazla karanlık oluyor genelde.
Hee, foruma ağır gelebilir diyorsun.. Sen bilirsin patron, ama anlatırsan da hayır demem yani şimdi :p

Senede 1-2 tane yıllar geçsede unutmayacağım , film olsa kapalı gişe olacağına inandığım rüya görürüm. Onun dışında haftada ortalama 1-2 gün rüya görürüm. O günler de 2-3 farklı, birbirinden alakasız rüya görürüm.
Anlatsana bea gişelik rüyalarını, merakta bırakıyorsun insanları :d

Rüya görmeyi çok istesem de pek sık görmüyorum. Genelde stresli olduğum günlerde görüyorum iki gün art arda o kadar. Gördüklerim de ertesi gün veya bir hafta sonra yaşayacağım olaydan ufak bir kesit gibi oluyor. :D Örneğin bir arkadaşımla sokakta karşılaşıp konuştuysam, bunun sessiz bir halini rüyamda görüyorum ortalama bir hafta önce falan.

Tamam, itiraf ediyorum. Forumda yüzünü görmediğim bir üyeyi takım elbise ile rüyamda gördüm. Üstelik monet ile beraber Enel ile savaşmak için gidiyorduk >.>
Rüya görmeyi çok istesem de pek sık görmüyorum. Genelde stresli olduğum günlerde görüyorum iki gün art arda o kadar. Gördüklerim de ertesi gün veya bir hafta sonra yaşayacağım olaydan ufak bir kesit gibi oluyor. :D Örneğin bir arkadaşımla sokakta karşılaşıp konuştuysam, bunun sessiz bir halini rüyamda görüyorum ortalama bir hafta önce falan.
Çok nadir rüya görürüm belki sene de 1 2 kere ama o gördüklerimde hep çıkar töbest...
Forumda kahin varmış, iyi iyi haberimiz olmuş oldu :d

Ben çok rüya görürüm. One piece ile ilgili rüyalarım bile var. İçinde aktif rol aldığım birinde (yaklaşık 3-4 yıl önce görmüştüm) salondayım. Blok tahta bir masa var salonda. Yumruğumu sert sıktığım zaman armamnet olduğunu farkediyorum. “Dur lan bir deniyim” dedikten sonra tahta masaya bir vuruyorum. Tahta masa yamuluyor falan. Diyorum ki işte böyle bişi bakın elime hiç bişi olmadı. Sonra video çeker internete yüklerim milletin aklı çıkar falan diyorum. Evet rüyam böyleydi.

Birde rüyalarımdan spoiler yeme huyum vardır. Devrimciler ve 2 amiral bölümünden önce Sabonun yanında koala ile birlikte onu koruma amaçlı kaçarak 2 amiral ile dövüştüğünü görmüştüm.

Bunun dışında rüyalarımı çok kez kontrol etmişliğim vardır. Zaman ve mekanı beğenmeyip değiştiriyorum falan. Rüyalarda ölünmez derler 3 kez ölmüşlüğüm var. Sonuncusu bu yıl içinde marmara denizine düşen nükleer füze sonucu radyasyondan ölüşümdü dkdkdkdkfk

Bir genel bilgi daha çürüteyim. Rüyalarda normalde gördüğün insanları görürsün derler. Hayır. Belki 7-8 yıl önce gördüğüm bir rüyada aşırı güzel bir kız vardı. Gerçek hayatta görsem asla unutmazdım. Yani zihnim bir şeyler üretiyor belli ki.
Ahaha iyiymiş.Rüyadan spoiler yemekle konuya ayrı boyut kazandırmışsın. :D Üçüncü gözün açılmış galiba. Op diyince bende yazayım madem.
Çok hatırlamıyorum ama ne olduysa Oda geçerken bizim eve mi ne uğramış.Evde yalnız değilim yanımdakilere bakın bu adam şudur önemlidir vs birşeyler anlatıyorum.Sonra ağırlamaya çalışıyorum suyuna gidiyorum iyi davranıyorum falan.Detayları hatırlamıyorum ama heyecanlıyım yatıya gelmiş adam galiba hahaha.Ve öyle yolunu kaybetmiş sıradan turist gibi.Op soruları cevapsız kalıyordu sanki soruyu soruyorum araya başka birşey giriyor falan.:hhh:

Bu çok ürkütücü bir durum.Bana lise zamanları sesli versiyonu oluyordu. :D Bir mekanda biriyle karşılaşacağımı görüyorum mesela ve o an çalan şarkıyı bile hatırlıyorum.1 hafta sonra aynısı oluyordu.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık