Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rüya Âlemi

Rüyalarım genelde...

• Kullanılan toplam oy
    101
Rüya olduğunu anlıyorum hiç heyecanlı olmuyor.
Nasıl ya, mesela rüya olduğunu anlayınca şuradan atlasam ölmem diyip deneyebilirsiniz yada uçabilirsin. Daha heyecanlı olmaz mı >.>

Hayırlı olsun.Açmışsın konuyu.:sapkali:
Ben açmadım böyle bir konu çünkü ilgi çekici bir dille anlatamam diye düşündüm.Senin anlatım gayet güzel olmuş başarılı eline sağlık. :)
Beğenmene sevindim ^^

En son hatırladığım rüya (kuzenimin düğünü olacak yakında) rüyamda kuzeniminle konuştuk ettik falan neyse sonra ayrıldık bir daha yanına geldim aradım taradım yok en son evin yanında böyle çamurdan bi alan vardı orda bi çuval ya da bez benzeri bir şey gördüm gittim baktım kuzenimin kafası bedeninden ayrı... Tabii yapanın evleneceği kişi olduğunu düşünerek uyandım. Bir de aklıma gelen kendi evim gibi hissettiğim bir yerdeyim deprem oluyor. Neyse ev yıkılmıyor ama annem kayıp. onu aramaya dışarı çıkıyorum. ararken depremler devam ediyor. Neyse annem bir gemi ya da trene binip gidiyor. Ben şehri tepeden görecek şekilde bir yere çıkıyorum depremler devam ediyor işte yıkılan binalar falan derken uyanıyorum.

Edit:Genelde o gün ne düşünüyorsam onunla alakalı şeyler görürüm. Mesela geçenlerde James Hardenin bi fotoğrafını gördüm saç sakal karışmış at hırsızı gibiydi rüyama girdi o gece beni kovaladı...

Edit2: Fotoğraf...

Son rüyamda forumdan birkaç üye ile bir binadaydık.Her katın içinde farklı bir üye vardı.Sonra bina bir anda ortadan ikiye ayrıldı.Herkesin elinde bir AK-47 var iki taraf birbirine sıkıyor.Tam kafama kurşun geliyordu değmek üzereydi uyandım. :(

Bir kabus görmüştüm onuda anlatayım.

Evimize iki tane adam saldırıyor.Birinin elinde bıçak var birinde silah.Bıçaklı olan babamın kafasını kesiyor.Silahlı olan annemi vuruyor.Ben de ağlıyorum.Bu kadar.Garip olan rüyayı gördüğüm gün akşam annem babam ben buna benzer bir film izliyorduk.Ben çocuğum bir korktum bir ağlamaya başladım hayatımın en kötü anılarından biriydi.

Son düzenleme:
Yıllardır unutamadığım iki kabus var.
Birisi 7-8 yaşlarında gördüğüm:
Oturma odasında oturuyoruz ve duvarda birden büyük villalardakine benzer bir merdiven beliriyor ve aşağıya siyah atıyla beraber kırmız gözlü darksouls bosslarına benzer kapkara bir şövalye iniyor, annemlerin odasına kaçıyorum, annemlerin yatağında çeşit çeşit silahlar var. Bir tane de kocaman Bir küp şeklinde namlusu olan bir silah var, "aaa" diyorum "makinalı tüfek", alıyorum onu. Oturma odasına geri dönüyorum silahı ateşliyorum ama "makinalı tüfekten" çıkan "alev topu" kanepede uzanan babama isabet ediyor ve uyanıyorum.

İkincisiyse beni o zaman çok etkilemişti, 12-13 yaşlarındaydım:
Anneannemin yeni vefat ettiği zamanlardı. Rüyanın hepsini hatırlamıyorum ama kötü bir şey yapıyordum ve suçlu hissediyordum. Kabusun sonunda ise kendi kendime "ANNENANNEM GERİ DİRİLSİNNNN!!" diye bağırıyordum ve anneannemin, bir portre misali, göğsünden yukarısı gözlerimin önünde beliriyordu. Anneannem gözlerini sonuna kadar açmış bana dik dik bakıyordu ama çok korkutucuydu, titreyerek uyanmış annemlerin yatağına gitmiştim. :(

Bir keresinde rüyamda böyle Leonardo dicaprio ile fırtınalı bir denizin ortasında bir kara parçasının üstündeyiz, tam Leonardo denize düşecekken onu kurtarıp denize ben düşüyorum ve denizin içinde şöyle bağırıyorum; “Sen dicaprio’sun yaşaman lazım daha Inception da oynayacaksın”... rüya işte saçma sapan kajsksks

Bende sezonluk rüyamı anlatayım, diğerleri hep aynı :T

Rüya sarı kadifeler ile örtülü bir masanın etrafında başlıyor. Her taraf sarı kadife, bende kadifeden pek hoşlanmam. Etrafta insanlar hararetli hararetli tartışıyor bir şey hakkında, ben endişeliyim. O duygu tüm rüyaya hakim. Sonra bir şeyler oluyor, patlama gürültü.. Biz sekiz kişi falanız, yüzleri hiç tanıdık gelmiyor. Bulunduğumuz odadan kaçıyoruz. Sonra dışarıda kedimsi yaratıklar beliriyor, ellerinde taramalı silahlar tüfekler hatta birinde roketatar vardı :D Roketatarlı kediye öyle nefret ile bakmıştım hatta, öldürecem lan seni falan diyorum, en sonunda kafama bir darbe yiyip bayılıyorum.. Neyse tutsak alındık, güya son direnişçiler bizdik, artık direnen kalmadı. Neye direniyoruz onu bilmiyorum ama, önemli bir şey ama bilmiyorum :T Canavarların karargahına götürülmüşüz, ben baş kedimsi canavar ile görüştürülecem, tam ayak sesleri yaklaşıyor tipini görmek üzereyim uyanıyorum ^^ 2. Sezon yarına :oleyo:
Genelde rüyalarımda kötüler hep kedi olur, oysaki en sevdiğim hayvan kedi. Bu da böyle bir çelişki işte :T

Yaklaşık on sene önce palyaço rüyaları görüyordum devamlı baya korkutucuydu o zamanlar Chucky tarzı flimler izliyordum.Baya baya iki üç rüyamda defalarca bıçaklandığımı bir kerede boğazımdan kesildiğimi çok net hatırlıyorum bir ay kadar bu palyaço rüyaları devam edince palyaço ilgili ne varsa uzak durdum onun haricinde ilginç bir rüya görmedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık