Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rüya Âlemi

Rüyalarım genelde...

• Kullanılan toplam oy
    101
Rüyalar genel olarak olmayan şeyleri ve beyin tarafından aşırı derecede arzulanan bir şeyin gerçek dışı ortamda simule edilmesidir. Beyin gerceklestiremedigi bir seyi bu dunyada yasayarak arzuladigi seye kendini ulastirdigini sanir ve ulasamadigi gerceklik uzuntusunu dindirdigini zanneder ve zannetmesiyle ister istemez alevlendirir.

Olumsuz ruyalar ise hali hazirda ani bir dusuncenin hayal dunyasina yansimasidir. Hali hazirda olumsuz bir sey dusunmedim denilebilir ama beyin dusunmedigi sey hakkinda fikir sahibi olamaz.

Çok az güzel rüya görürüm. Çok az hiç uyanmak istemediğim şeyler görüyorum, orana vurursak %5 filandır. :D Onun dışında çoğunu hatırlamıyorum, hatırladıklarım kötü oluyor.

Üye silindi 5781

Ben en çok üni. sınav sonrası kabus yaşamıştım. Optiğe yanlış işaretliyorum tekrar sınava giriyorum falan...

Hala unutmadigim tem rüyam kedilerin bana musallat olması idi.Tek rüya da değil.Boyle 1 2 ay boyunca her gece rüyamda kedi görüyordum.Baya baya beni evime hapsedip tehditler yagdiriyorlardi.En son rüyamda bunların en büyüğünü yakalayıp altın bir kafese koyup üzerine beyaz bir örtü ile kapatiyordum.Azcık ucundan kaldırıp bakınca hala tehdit ediyordu beni mal.Ben de bunun kafesini alıp uçurumdan aşağı atıyordum :D sonra rüyalar kesildi.O günden beri ne zaman kedi görsem irkildim.Tepiklememek için zor tutuyorum kendimi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık