Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rüya Âlemi

Rüyalarım genelde...

• Kullanılan toplam oy
    101
Akşam ezanı okunurken şehitliğin içerisinde dolaştığımı gördüm. Bir ürperme geldi, geri dönünce kendimi cami içerisinde buldum.

Namaz kılan ahaliye Allah kolay versin deyip aralarından yürüdüm gittim.

Hiç dinle falan alakam yok niye böyle rüya oldu bilmiyorum.:)

Gözümü açtığımda da odanın kapısının camında domalmış silüet gördüm. Bayağı 10 sn durdu, ileriye doğru yürüdü gitti. Bu E.Oda'nın yüzünden olabilir.

Akşam ezanı okunurken şehitliğin içerisinde dolaştığımı gördüm. Bir ürperme geldi, geri dönünce kendimi cami içerisinde buldum.

Namaz kılan ahaliye Allah kolay versin deyip aralarından yürüdüm gittim.

Hiç dinle falan alakam yok niye böyle rüya oldu bilmiyorum.:)

Gözümü açtığımda da odanın kapısının camında domalmış silüet gördüm. Bayağı 10 sn durdu, ileriye doğru yürüdü gitti. Bu E.Oda'nın yüzünden olabilir.
İbadeti kesersen ne olacağına dair mesaj uyanınca verilmiş diye yorumladım.

Rüyamda Luffy One Piece'i buluyordu. Buluyordu bulmasına ama çok saçma bir şekilde ben de olaya Law olarak dahil oluyordum. Bildiğin Dubai gibi bir şehir vardı ama tam tatil beldesi görünümündeydi. Akainu'yu ben oyalıyordum. Bu böğürerek peşimde koşarken havuzun başında bunu tutup suya atladım ikimizde dibe çöktük :hhh: Beni önce çıkardılar ve ben Luffy'nin olduğu binanın tepesine merdiven tırmanarak çıkmaya çalıştım. Bu sefer Kizaru takıldı peşime :hhh: Onu da bir aile evine dalıp peşimden sürükleyerek atlattım. Binanın tepesine çıktığımda Luffy hazineyi bulmuştu ama hazine yok ortada sadece lafı var. Annesini de orada bulmuştu garip bir şekilde. Ulan Oda dedim off panel hazine buldurttun adama ve bütün aksiyonu bana yaşattın Allah cezanı verecek dedim. Uyandım ve açıkta kalan yeri örtüp tekrar uyudum.

Son düzenleme:
Rüyamda Luffy One Piece'i buluyordu. Buluyordu bulmasına ama çok saçma bir şekilde ben de olaya Law olarak dahil oluyordum. Bildiğin Dubai gibi bir şehir vardı ama tam tatil beldesi görünümündeydi. Akainu'yu ben oyalıyordum. Bu böğürerek peşimde koşarken havuzun başında bunu tutup suya atladım ikimizde dibe çöktük :hhh: Beni önce çıkardılar ve ben Luffy'nin olduğu binanın tepesine merdiven tırmanarak çıkmaya çalıştım. Bu sefer Kizaru takıldı peşime :hhh: Onu da bir aile evine dalıp peşimden sürükleyerek atlattım. Binanın tepesine çıktığımda Luffy hazineyi bulmuştu ama hazine yok ortada sadece lafı var. Annesini de orada bulmuştu garip bir şekilde. Ulan Oda dedim off panel hazine buldurttun adama ve bütün aksiyonu bana yaşattın Allah cezanı verecek dedim. Uyandığım ve açıkta kalan yeri örtüp tekrar uyudum.
Acilen forumda daha az takılıyorsun.

Bu rüyamı 2 sene önce genel sohbete atmıştım konusunu bulmuşken buraya da atayım

İlk olarak Haaland ile beraber bir evde oturuyorduk Haalandın sevdiği kız da oradaydı (tabi kız bunu bilmiyor) kız tepedeki bir arabayı göstererek bu adam sanki hep beni takip ediyor rahatsız oluyorum dedi bizim oğlanın kanı kaynıyor tabi hemen beraber oraya kadar gittik adamı zorla arabadan indirdik arabasını salladık ve eşyalarını döktük adam ne kadar evli olduğunu böyle bir şey yapmadığını söylese de dinlemedik adamın kurabiyesine el atınca adam tabanca çekti biz ne bilelim kurabiye adamın kırmızı çizgisi... neyse bizim Haaland kediye döndü hemen ben ise adamı sakinleştirmeye çalışıyorum arkamı döndüm Haaland tüymüş delikanlı değilmiş oradan bir partide buldum kendimi yanımda yine ünlü biri vardı ama kim olduğunu hatırlamıyorum parti sarmadı çıktım bir baktım bambaşka bir yerdeyim yanımdaki arkadaşım gel beraber kitap okuyalım ama kirlisin önce bir duş al dedi orada 3 tane duş yeri vardı birinin kapısı kapanmıyordu birinin suyu akmıyordu biri yere bitişik gibiydi gittim arkadaşa sordum nasıl duş alayım dedi git yere yapışık olanın altında şınav çekerek al manyak herif ya bununla kitapta okunmaz oradan yukarı kata çıktım forumdan 2-3 kişi vardı (isim vermeyeyim) onların da muhabbet sarmayınca dışarı çıktım dışarıda farkettim ki ben aslında örümcek adamım bolca düşman indirmişim ve bolca da düşmanım mevcutmuş Batmanın oksijen maskeli dev gibi bir düşmanı vardı (adını hatırlamıyorum) onunla kıyasıya dövüştük en sonunda boğazını demirlere dayayıp ayağımı kafasına bıraktım tam öldüreceğim kairoseki ile kaplı bir ok yedim bütün güçlerim gitti bunlar beni alıp zincire vurdular 1 yıl ve bilmem kaç ay işkence edip alay ettiler birisi yaramı deşmek için okla oynamaya başlayınca ok düştü ben birini yakaladım ona ne yaptığımı bile hatırlamıyorum diğerleri kaçtı ben eski dostlarımla bir araya gelmek için hemen yanlarına gittim 1-2 kişi hariç hepsi tripli küfür ediyor meğer ben bu kadar süre esirken bu düşmanlar bunlara çok çektirmiş nankörler onları o kadar düşmandan kurtardım ama bir kere yenildim esir düştüm sormak merak etmek bir tarafa kurtuldum bir de trip atıyorlar neyse yanımda olan arkadaşıma benim venom kıyafetim nerede onunla düşmanlara saldıracağım dedim çünkü o daha vahşi ama venom kıyafetim aslında oyuncak olduğu için kullanamazmışım ben de zaten o çok gerekli değildi ben ne yapacağımı biliyorum deyip saatime vurdum ve ben 10 omniverse canavarlarından birine dönüştüm ama o sırada oda arkadaşıma ne çektirdiysem beni uykudan uyandırdı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık