Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rüya Âlemi

Rüyalarım genelde...

• Kullanılan toplam oy
    101
Forumu 2013'ten beri yani One Piece'e başladığım yıldan beri biliyorum. 2016'da üye oldum. Hepi topu 321 tane mesajım var. Bunların 200 tanesini 2022'nin başından itibaren 7-8 ayda atmışımdır, gerisinde mesajı bırak foruma bile girmedim One Piece'ten soğumamdan ötürü ama ne alakaysa forum rüyama girdi. 10 dakika bunu düşündüm "niye korsanfan rüyama girdi" diye :D Rüyaların sebebinin bilinçaltı olduğunu biliyorum da ne yaşadım da beni etkiledi hala bunu düşünüyorum :D

Forumu 2013'ten beri yani One Piece'e başladığım yıldan beri biliyorum. 2016'da üye oldum. Hepi topu 321 tane mesajım var. Bunların 200 tanesini 2022'nin başından itibaren 7-8 ayda atmışımdır, gerisinde mesajı bırak foruma bile girmedim One Piece'ten soğumamdan ötürü ama ne alakaysa forum rüyama girdi. 10 dakika bunu düşündüm "niye korsanfan rüyama girdi" diye :D Rüyaların sebebinin bilinçaltı olduğunu biliyorum da ne yaşadım da beni etkiledi hala bunu düşünüyorum :D
Hani youtube da bir şey izlersin ve aradan birkaç ay geçer o izlediğin şey önerilerde çıkar ya muhtemelen öyle bir olaya maruz kaldın.

Rüyaya bak. :)

Evi ordu gibi bir oluşum bastı, yataktan kaldırıp arama yapacağız dediler.

Gestapo tipli bir kadın kitapları da toplayın yakacağız dedi. Fahrenheit mı la burası, bir kitapla devlet yıkılacaksa yıkılsın zaten dedim. Kitapları toplarken uyandım.

Son düzenleme:
Geçen hafta bir rüya gördüm. Kocaman bir masa, dostlarla tıka basa yiyoruz. Kaldığım yurda giriyorum. Labirent gibi niyeyse koridorlar. Karşıma bir çocuk çıkıyor, çok kötü diyip titriyor. Noldu diyip gidiyorum. Bu katta tuvalet yok diyor. Devamında uyanıp durmuştum unutmuşum :D

Rüyamda post apokaliptik bir alternatif zamanda 6 tane kostüm giyen ( panayır kostümleri gibi tatlı tavşanlar palyaçolar falan) özel güçlere sahip(ışınlanma falan artık coşuyoruz) kişi tarafından kovalandım en sonunda bir apartmanın damında hepsini öldürdüm sonrada rutubetli bir yerde bayıldım. Uyanınca kendimi aşırı suçlu ve eli kanlı gibi hissettim birkaç gün bu psikolojiden çıkamadım. Shounen karakteri gibi takılıyorum rüyalarımda

Rüya olduğunu anlıyorum hiç heyecanlı olmuyor.
Ben de rüyamda sevmediğim kişileri, sevdiklerimle değiştirebiliyorum.
Genelde 3-4 farklı arkadaş grubumu bir arada görüyorum ve buna sevmediğim kişiler de dahil olabiliyor; bu kişileri bayağı rüyamdan kovup, yerine başkasını koyabiliyorum. :D

Gördüğüm rüyalar da şu şekilde oluyor;
Arkadaşlarımla birlikte, Travis Scott (Sonlara doğru Drake'ye dönüşmüştü:D) ve arkadaşlarına karşı basketbol oynuyoruz.
İzlediğim filmdeki ajanlardan kaçıyorum ve rüyanın sonunda vurularak uyanıyorum.
Bu tarz şeyler oluyor.

Bu arada rüyamdan senaryo fikri çıktığı da oluyor.
Yazmaktan vazgeçtiğim bir kısa metraj animasyon filmini, rüyamda görmüştüm.
Yamyamların saldırdığı bir krallıktan at ve güvercin ile kaçan bir askeri konu alıyordu.
İlk kısmın sonlarına doğru, asker vuruluyordu ve güvercin ile at kaçmayı başarıyorlardı.
Filmin 2. kısmından itibaren hayvanların gözünden görmeye başlıyorduk. (hayvanlar konuşmaya başlıyordu)
Daha sonra bu 2 hayvan karşılaştıkları hayvan ve insanlar sayesinde krallığın kurtulmasına vesile oluyordu.

Ben bunu bayağı rüyamda gördüm, tabi biraz daha farklıydı.
Buna benzer bir animasyon izlediğimi de hatırlamıyorum.

Son düzenleme:
Şu ana kadarki en garip rüyamı gördüm. Bildiğin İnception gibiydi. Rüyamda rüyadan uyanıyordum bir süre bir şey yaşadıktan sonra ondan da uyanıyordum 10 defa filan oldu bu. Uyanınca yarım saat gerçekliği sorguladım hala rüyada mıyım lan dedim. Rüyadaki ortam da berbattı. Sıçrayarak uyandım her seferinde.

Şu ana kadarki en garip rüyamı gördüm. Bildiğin İnception gibiydi. Rüyamda rüyadan uyanıyordum bir süre bir şey yaşadıktan sonra ondan da uyanıyordum 10 defa filan oldu bu. Uyanınca yarım saat gerçekliği sorguladım hala rüyada mıyım lan dedim. Rüyadaki ortam da berbattı. Sıçrayarak uyandım her seferinde.
Cin musallati belirtileri korku filmlerinde çok kullaniyorlar. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık