Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rüya Âlemi

Rüyalarım genelde...

• Kullanılan toplam oy
    101
Ne zaman stresli dönemlere girsem ilginç bir şekilde sürekli şeytanların beni kovaladığı rüyalar görüyorum.Her gece istisnasız mekanlar değişse de konu olarak aynı rüya oluyor.3 gecedir uyku uyuyamadım resmen :gamyon: Yakalayın artık beni de bitsin bu çile diyorum artık :D

Ne zaman stresli dönemlere girsem ilginç bir şekilde sürekli şeytanların beni kovaladığı rüyalar görüyorum.Her gece istisnasız mekanlar değişse de konu olarak aynı rüya oluyor.3 gecedir uyku uyuyamadım resmen :gamyon: Yakalayın artık beni de bitsin bu çile diyorum artık :D
Dön dal şeytana rahatlarsın.

Koşmak istersin koşturmaz. Vurmak istersin elini yumruk yapamazsın. İki dakika ayağım yere bassın dersin bir anda gökdelen tepesinden titreye titreye düşersin. Ulan bu malı görmeyeli 20 sene oldu bunun ne işi var burada dersin cevap veremez. Öyle artist bir şeydir bu

Son gordugum rüya, Moskova'da geziyordum. Birine Kremlin Sarayı'nın yerini sordum falan.

Böyle über seksi bir rüya oldu.

Bende son gördüğüm rüyada türkfiat 480 traktörle ülkeyi terk etmeye çalışıyodum bataklikta kaçtıkça daha çok batıyodum,en son birisi hayallerle yaşayani gerçekler s***r diye bağırdı orda uyanmışım sonra giyinip işe gittim.

Çok az rüya görürüm, nadiren. Ama olan rüyalarımda çok sık gördüğüm iki şey var: Birincisi düşük yerçekimli bir dünya; ufak dokunuşlarla onlarca metre süzülebileceğin kadar. İkincisi ise asla dengeli yürüyememek ve sürekli devrilmek; üzerinde bütün dünyanın ağırlığı varmış ve başın ölesiye dönüyormuş gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık