Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 496 91.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    542
su altında merman tokatlamışlığıyla bilinen kılıç ustasıdır. bir gün one piece evreninin gördüğü en büyük kılıç ustası olacaktır.

kuma aracılığı ile luffy'nin tüm acısını almış ve yere düşmemiştir. dimdik durmuştur. ne olduğunu soran sanji'ye de tabii ki "bir şey olmadı.." demiştir. çünkü zoro yaptığı işlerle övünmeyi seven bir adam değildir.

ilk zamanlarında geçse bile hala ara sıra açıp 24. bölümde mihawk ile olan savaşını izlerim. zoro dümyanın en iyi kılıç ustası ile arasında uçurumu görür. mihawk bıçağını zoro'nun göğsüne sapladıktan sonrasındaki diyalog.

m : kalbini delip geçmeme izin mi veriyorsun? neden geri çekilmiyorsun ?
z : bilmiyorum. neden olduğunu bilmiyorum, ama bir adım bile geri atsaydım, önemli şeylerin; geçmişte verdiğim sözlerin ve yeminlerin hepsinin heba olacağına ve bir daha asla şu anda durduğum yere dönemeyeceğime inanıyorum.
m : evet, buna "kaybetmek" denir.
z : o halde geri adım atamamam için daha fazla sebep var.
m : bu ölmek anlamına gelse bile mi ?
z : ölmeyi tercih ederdim.
m : (ne güçlü bir yürek, ölmeyi yenilmeye tercih ediyor. )
çocuk, adını söyle.
z : roronoa zoro
m : bunu hatırlayacağım. senin gibi güçlü birini görmeyeli uzun zaman oldu, karşılık olarak bir kılıç ustasının nezaketi adına, hayatına son vermek için, dünyadaki en güçlü kılıç olan bu "kara kılıç"ı sallayacağım.
z : buna memnun olurum.

zoro son çarpışmadan iki kılıcı kırılarak mağlup olur ve wadou ichimonji'sini (ustasının kızı olan kuina'dan aldığı beyaz kılıç) kabzasına sokar. mihawk'a döner ve kollarını iki yana açar.

m : şimdi ne oldu ?!
z : “senaka no kizu wa kenshi no haji da”
“sırtta yara bir silahşör için utançtır.”
m : iyi dedin.

mihawk son darbeyi vurarak dövüşü sonlandırır. işte bu kadar delikanlı bir karakterdir.

su altında merman tokatlamışlığıyla bilinen kılıç ustasıdır. bir gün one piece evreninin gördüğü en büyük kılıç ustası olacaktır.

kuma aracılığı ile luffy'nin tüm acısını almış ve yere düşmemiştir. dimdik durmuştur. ne olduğunu soran sanji'ye de tabii ki "bir şey olmadı.." demiştir. çünkü zoro yaptığı işlerle övünmeyi seven bir adam değildir.
Keşke karizma durucam diye kendini kasmasa da doğal bir karakter görsek. Herif orange county bebesi gibi gezmeden duramıyor.

@mikail.cifci
Harbiden çok delikanlıydı, bambaşka bi adamdı zoro ama bu mihouk eğitimi sonrası bişiler değişti bu çocukta kanını emdi vampir, adama ruyuma gibi bi şahsiyetten bahsediyorlar da hiç oralı olmuyor üç dene kılıç olmadan rahat etmiyom falan diyor atası ruyumanın kemiklerini sızlatmıştır.

Bence Zoro Wano arcı sonu Kaido ve Yamatoyla birlikte fight da 2'sini aynı anda tek atacak. Çünkü kendisi aslında 2x KK gücü var ama saklıyor bizden nedeni çok basit :cool:, O kaybettiğini zannettiğimiz tek gözü bizden inatla saklanan saklı gücü olan sharigan olduğu kaçınılmaz bir gerçek. Öyleki One piece yerini kolayca o gözle bulacağına dair teoriler dönüyor zaten. Seri sonunda Boa Hancock ile çocukları olur ve seri biter. Lütfen kaynak demeyin bende çok gizli bir yerden alıyorum.Çünkü arkadaşımın başını belaya açmak istemiyorum.anlayışlı olduğunuz için teşekkürler.:):p

Son düzenleme:
Bence Zoro Wano arcı sonu Kaido ve Yamatoyla birlikte fight da 2'sini aynı anda tek atacak. Çünkü kendisi aslında 2x KK gücü var ama saklıyor bizden nedeni çok basit :cool:, O kaybettiğini zannettiğimiz tek gözü bizden inatla saklanan saklı gücü olan sharigan olduğu kaçınılmaz bir gerçek. Öyleki One piece yerini kolayca o gözle bulacağına dair teoriler dönüyor zaten. Seri sonunda Boa Hancock ile çocukları olur ve seri biter. Lütfen kaynak demeyin bende çok gizli bir yerden alıyorum.Çünkü arkadaşımın başını belaya açmak istemiyorum.anlayışlı olduğunuz için teşekkürler.:):p
Şu karakterden ne istiyorsunuz olm

Neyse işin şakasını bir yana bırakırsak, aşırı Havalı karakter öyle ki emri altına girsem öğreneceğim çok şey var ve ölüme kadar gidebileceğim karakter hem o kadar güven veriyor hem de onurlu bir ölümü onunla paylaşmak isteyebilceğim karakter. aslında her tayfa kendi içinde orjinal yönleri var ama Zoro,Sanji ve Luffy irade gibi bir şeyin önemini öğreten kurgusal karakterler keşke onun gibi arkadaşlarım olsa dünyayı gezsem onlarla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık