Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 496 91.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    542
Reyiz niye millete ağlama ya da ağlak gibi şeyler diyorsun? Hayır yani biliyorsun ki bunlar hep sana zarar xd
Bunu genelde bahane uydurup konuları sağa sola çekenlere diyorum. Anlayana... ;)

Merak etme İnari’ciğim yanımda damacana var hahah :D

:utangac: :D

Ağlamıyorum neden biliyor musun? Çünkü göz yaşlarım su gibidir ve Croco’yu zayıflatır kıymetimi bil :hhh:
Anlıyorum... :hhh:

Özentinin önde gidenidir. Öyle ki kime özeneceğini şaşırmış, içi bomboş karakterdir. Bir gelir Mihawk'ı taklit eder Shabody'de milletin gemisinde uyuya kalıp onların gemisini ikiye ayırır. Yeri gelir Luffy'i etini paylaşmak istemediği için Kahraman olmak istemiyorum kahramanlar etini paylaşır der. Sonra özenti Zoro'ya bir bakarız kendisi de abisini taklit ederek kahraman olmak istemiyorum kahramanlar içkisini paylaşır der.

Bu iki örnek karakteri oturmamış adamın ne kadar özenti olduğunu göstermiştir umarım. Hadi eyv.

Özentinin önde gidenidir. Öyle ki kime özeneceğini şaşırmış, içi bomboş karakterdir. Bir gelir Mihawk'ı taklit eder Shabody'de milletin gemisinde uyuya kalıp onların gemisini ikiye ayırır. Yeri gelir Luffy'i etini paylaşmak istemediği için Kahraman olmak istemiyorum kahramanlar etini paylaşır der. Sonra özenti Zoro'ya bir bakarız kendisi de abisini taklit ederek kahraman olmak istemiyorum kahramanlar içkisini paylaşır der.

Bu iki örnek karakteri oturmamış adamın ne kadar özenti olduğunu göstermiştir umarım. Hadi eyv.
Kaido da, Zoro'yu taklit ediyor reis. :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık