Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 499 91.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 46 8.5%

• Kullanılan toplam oy
    544
O p-up olmayacak canısı bu duygu dolu an Sanji'nin p-up almasını tetikleyecek bir aksiyon olacak işte. Sanji tam ümidini yitirmişken gelecek bu gazla ayaklanacak öyle hayal ediyorum. Gavat Oda p-up vermese bile bu tarz duygusal bir an yaşanacaktır.
Öyle bir şey velevki oldu Sanjinin cinsel hayatına zaten p-up olur başka bir şeye gerek kalmaz

Aslında Zoro'yla dalga geçsem de onunla dalga geçtiğim zaman kısa bir sürelik olsa da Zoro'yu seviyorum. Zoro'yla o kadar çok dalga geçme isteğim var ki anlatılamayacak, yaşanacak bir seviye de. Umarım çok fazla kafa gözü kırılıp hastanelik olur da onu daha çok sevebilirim. ?

Zoro'nun bunu başarabileceğine inanıyorum çünkü o her şeyin en iyisini yapabilecek kişidir!! Luffy'nin yediği saldırılar bile beni bu kadar mutlu etmemişti. Zoro'nun kafası gözü kırılmış halde görmek bile insanın içini ister istemez mutlu ediyor güldürüyor.

Zoro Oden gibi yara açıp sonra saf dışı kalsa, bu sefer hani kelleyi alacaktı diye dalga geçilecek. Ama herkes bundan 1 yıl önce ne dediğini gayet iyi biliyor :D Zoro asla buraları göremezdi, Kaido'yu kesemezdi değil mi?
Evet Kınlar da kesti ancak, Oden gibi kesmekten bahsediyorum. Yara bırakacak şekilde.

Seriyi bu defa da renkli haliyle baştan okumaya başladım. 3 yıl falan oluyor herhalde East Blue Saga'yı tekrar etmeyeli. En sevdiğim tayfa üyesi hep Luffy olmuştur ama bu defa Zoro her sahnesiyle ayrı yükseltiyor beni yav :D Zorocular, sizi çok iyi anlıyorum, bu adam kusursuz, kurgu bir seri için bile mantıksız derecede mükemmel bir karakter.

Seriyi bu defa da renkli haliyle baştan okumaya başladım. 3 yıl falan oluyor herhalde East Blue Saga'yı tekrar etmeyeli. En sevdiğim tayfa üyesi hep Luffy olmuştur ama bu defa Zoro her sahnesiyle ayrı yükseltiyor beni yav :D Zorocular, sizi çok iyi anlıyorum, bu adam kusursuz, kurgu bir seri için bile mantıksız derecede mükemmel bir karakter.

Şurası çok iyi be.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık